grsail.com

Jak znaleźć Communication Technology Narzędzia dla Klasie

W tym wieku, jesteśmy w samym środku tak wiele innowacji technicznych i poprawy komunikacji, które zapewniają wiele korzyści praktycznie każda ustawienie można myśleć - i jeden z tych ustawień jest w klasie. Nauczyciele wszędzie wykorzystując korzyści płynące z urządzeń technologicznych do dalszego uczenia się uczniów. Te urządzenia technologiczne pracy, ponieważ zapewniają one interaktywne zajęcia edukacyjne, które pozwolą dzieciom rzeczywiście zobaczyć znaczenie swoich lekcji w konkretny sposób. Na podstawie badań, że dzieci, zwłaszcza w ich przedszkolu, podstawowych i gimnazjów lata szkolne, uczą się najlepiej, gdy lekcje prowadzone są w konkretnych sposobów (takich jak praktyczne zastosowania, a dzięki zastosowaniu trwałych urządzeń edukacyjnych), to z pewnością technologia może dostarczyć do nauki, który pozwoli prawdziwy i trwały wpływ na ich młode umysły.

Narzędzia komunikacyjne Technologia dla klasy mają pewne problemy w komunikacji, od starej szkoły praktyków edukacyjnych wciąż utrzymują, że tradycyjne metody nauczania - zwłaszcza techniki nauczania oparte na wykład - nadal są najlepszym sposobem, aby przejść. Jednak wiele więcej praktyków edukacji twierdzą, że kluczem do efektywnego nauczania jest poprzez zdobywanie równowagi pomiędzy rzeczywistym interakcji nauczyciel-uczeń i wykorzystania technologii medialnej. Z osiągnięciem równowagi między tymi dwoma kluczowymi komponentami, nauka na pewno widać w klasie.

Powiedział, że to, co jest najlepsze narzędzia komunikacji wykorzystywanej technologii w klasie, aby ułatwić efektywną naukę?

  1. Dla uczniów ze specjalnymi potrzebami. Być może grupa studentów, która przyniesie największe korzyści z poprawy i zmiany urządzeń komunikacyjnych i technologii są trudności z nauką i studentów niepełnosprawnych fizycznie (na przykład: z wadami wzroku studentów). Niektóre z dostępnych narzędzi komunikacji wykorzystywanych adaptacji do maksymalizacji nauki dla nich to oprogramowanie, które pozwala im dać ustne polecenia do komputerów, dla nich notatek lub pisania projektów i dokumentów Word. Inne dostępne oprogramowanie mają tekstu na mowę możliwości, które pozwalają nauczycielom dla niedowidzących studentów, aby przenieść materiał z podręczników do audio. Niektóre przykłady adaptacji oprogramowania komunikacyjnego obejmują Alpha Smarty, Kurzweil 3000, e-czytnik, a tekst Flipper Port. Uczniowie z dysleksją mogą korzystać z wyspecjalizowanych programów, takich jak czytać, pisać i typ, a ci, którzy mają kłopoty pisanie może korzystać Type Dowiedz się.
  2. Smart. Obecnie istnieją liczne inteligentne narzędzia używane do zwiększają interaktywność i usprawnienia komunikacji w klasie. Są to tablice elektroniczne, które pozwalają nauczycielom wyświetlać pliki z komputera, które uczniowie mogą manipulować i wchodzić w interakcje z. Dowiedz się więcej na mimio i TeamBoard. Również wypróbować oprogramowanie Kidspiration, co wielu nauczycieli tech przytoczyć ich górnej interaktywnego oprogramowania do nauki czytania, pisania i liczenia. Możesz zamówić ten produkt na Inspiration Software, Inc.
  3. Witryn internetowych w poszukiwaniu wielkich narzędzi i zasobów edukacyjnych, można sprawdzić na stronach internetowych, takich jak Smart, która oferuje specjalistyczne produkty i narzędzia komunikacji. Zapewnia również linki do zasobów edukacyjnych w Internecie. Możesz również wypróbować Edukacja świat, który również zawiera linki do stron internetowych, za to wielkie wspieranie interaktywnej nauki.

Nie masz go! Są to tylko niektóre ze sposobów, można znaleźć narzędzia komunikacji technologia klasie. To wspaniale być w stanie wykorzystać uprawnienia technologii komunikacyjnych, aby zmaksymalizować nauki, a my koniecznie czerpać korzyści oglądamy nasi studenci rosnąć, aby być mądrzy i wyposażone dorosłych w przyszłości! Powodzenia!