grsail.com

Jak znaleźć Akcja Przygoda gry wideo dla dzieci

Znalezienie działania Przygody gry wideo dla Ciebie dziecko może być trudne zadanie, zwłaszcza, jeśli są związane z treścią gry dzieci grają. Niektóre gry wideo zawierają przemocy, które mogą nie być odpowiednie dla twojego dziecka lub tematów wykorzystywanych w grze może być zbyt zaawansowane dla dziecka, aby zrozumieć i cieszyć się.

Oto kilka rzeczy, o których warto pamiętać przy poszukiwaniu działań przygodowych gier wideo dla dzieci.

Znajdź gry w zależności od wieku dziecka. Należy spojrzeć na gry wideo, który jest odpowiedni dla wieku Twój childâ € ™ s. Gry wideo są zazwyczaj oceniane za pomocą różnych klasyfikacji: dla wszystkich grup wiekowych, dla nastolatków, tylko dla dorosłych odbiorców, i tym podobne. Jednak, dona € ™ t polegać wyłącznie na opakowaniu. Każde dziecko ma swój czas na naukę. Niektórzy uczą się bardzo szybko, a inne nie, więc przeczytać z tyłu pudełka i zobaczyć, jaki rodzaj fabuły są zaangażowane i jakie umiejętności są być może są nauczył się gry. W ten sposób, można zdecydować, czy jest prawo gry wideo dla swojego dziecka, czy też nie.

Sprawdź ocen. Zapłacić dużo uwagi do ocen, które są zapisywane na dole lub na odwrocie pudełka. Oceny te są świadczone przez Entertainment Software Rating Board (ESRB). Płyta ta używa skrótów, aby powiedzieć, co grupa osób może korzystać z gry, jak; WE jest dla wczesnego dzieciństwa, T jest dla nastolatków, AO jest tylko dla dorosłych, e jest dla każdego. Oceny te mogą pomóc ustalić, czy gra jest odpowiednia dla Twojego dziecka lub innych członków gospodarstwa domowego, który być może jest zainteresowany gry.

Czytaj opinie. Rodzice mogą przeczytać recenzje gier wideo w Internecie. Recenzje są pisane zarówno przez profesjonalistów, jak i przez zwykłych ludzi, którzy już korzystali z gry. Niektóre przykłady gier przeglądu witryn to ign.com i gamespot.com. Możesz dostać się dowiedzieć, co to za gra to jest i jakim wieku grupa może zagrać w grę. Recenzje podać wszystkie szczegóły związane z gry wideo, takie jak zawartość gry, trudności, grywalności i jakości gry wideo. Recenzje też wyrażają swoje opinie, jak oni znaleźć gry. Dane te pomogą Ci znaleźć najlepsze działania i przygodowe gry wideo dla Twojego dziecka.

Zaangażuj dziecko. Rodzice powinni rozmawiać z dzieckiem o tym, co ich gry chcą i co chcą. Wybrał grę, która będzie zarówno być interesujące dla swojego dziecka, i do zaakceptowania przez swoich standardów, jak również.

Gry nie są przeznaczone wyłącznie dla rozrywki. Dla dzieci w wieku szkolnym, gry wideo mogą nauczyć różne umiejętności, takie jak praca zespołowa, fair play, i tym podobne. Gry mogą pomóc poprawić koordynację ręka-oko. Jednak, gry wideo mogą być również wciągająca, jeśli nie odpowiedzialnie używane. Dlatego, ita € ™ sa parentâ € ™ s pracy na wybór gry wideo, że ich dzieci mogą grać. Wybór gry wideo według ocen, opinii, a childâ zaangażowania € ™ s byłby najlepszy sposób wybrać grę wideo Akcja przygody.