grsail.com

Jak znaleźć agendy działające

Jeśli jesteś aktorem lub po prostu zaczyna być jednym, że to bardzo dobry pomysł, aby być reprezentowana przez osobę lub agencji wiedzę o tajniki branży filmowej. Agencja lub jego przedstawiciel, który będzie działać jako menedżer może zaplanować rezerwacje talentów dla Ciebie, negocjowanie umów, budowania wizerunku i portfel i ogólnie dbać o siebie i swojej karierze. Znalezienie dobrej agencji aktorskiej jest bardzo istotne, ponieważ może to złamać lub początkujący karierę. Agencje działające zazwyczaj pobierają prowizję procentową zarobków i albo może być stałe lub zmienne w zależności od warunków umowy. W niektórych przypadkach, jeśli są dość opłacalna talent, Agencja może również inwestować w swoją przyszłość poprzez zapewnienie środków na początkowe stworzyć zupełnie nowy wizerunek dla Ciebie, w tym szkolenia we wszystkich aspektach bycia aktorem. Poniższe wskazówki pomogą Ci znaleźć agencję aktorską.

  1. Określić, jaki typ menedżera szukasz poprzez sprawdzenie profesjonalnych witryn, takich jak Stowarzyszenie Menedżerów Talent, który był dawniej zwanej Krajowej Konferencji Kierowników osobistych. Jest to organizacja non-profit, które zostały rozpoczęte w 1954 zorganizować menedżerów talentów przykładowych umiejętności i wiedzy, a ze znacznymi etyki uznanych przez rówieśników. To uzasadnia przemysłu talentów zarządzających.
  2. Środki Talent należą do różnych związków, w zależności od branży są one zaangażowane w. Dla telewizji i filmów, można sprawdzić na stronie internetowej AFTRA. AFTRA to skrót od amerykańskiej Federacji Artystów Radia i Telewizji. Możesz zapoznać się z jak przemysł działa i co jest potrzebne w środek, jak również form pobierania oraz umów i mają dostęp do katalogu środków kwalifikowanych.
  3. Przygotuj się być uznane przez agencje działające budując swoje CV. Musisz mieć wystarczające doświadczenie i uznanie, jakie należy podjąć w posiadaniu agencji aktorskiej. Jest bardzo trudno przebić się do branży działającej od swojego agencję aktorską wykonać całą pracę za Ciebie. Trzeba inwestować w siebie początkowo. Podczas szlifując swoje talenty aktorskie i wzmacniając swoje CV aktorską, należy również uzyskać twoje fotografie wykonane profesjonalnie zbudować imponujące portfolio zdjęć.
  4. Weź udział w zgromadzeniach, gdzie ludzie gromadzą się w branży. Uzbrój się wizytówki i zasięgnąć zaproszenie na tych spotkaniach z sieci specjalistów i ludzi z branży. Pomoże to przyzwyczaić się do tych funkcji i pomóc sieci z agencjami, które są zawsze na poszukiwania dla początkujących talentów działających. Upewnij się, że połączenia wiedzieć, że szuka działającej agencji, tak, że mogą wprowadzić Cię do właściwych ludzi. Bądź w swojej najbardziej imponujących siebie, bez ekstrawagancki i nieprzyjemny.
  5. Pytany o przedstawienie poświadczenia, zdjęć i swoich taśm aktorskie, upewnić się, że są one aktualne i prezentowane profesjonalnie. Istnieje kilka wskazówek, które można wykonać w ten wyszukiwarek internetowych jak przygotować je. Wykonaj kilka kopii, upewnić się, że taśma, VCD lub DVD pracuje i poczyniły wyraźne kopie.
  6. Zapytaj wszystkie właściwe pytania przed podpisaniem się z działającej agencji. Musisz wiedzieć, jak mają zamiar obsługiwać swoją karierę, co trzeba zrobić i ile będzie pobierać opłaty. Szukać wskazówek na stronie AFTRA tak, że masz wiedzę pogłębioną o branży i jak działają agencje talentów. Robi swoje zadanie domowe będzie płacić dobre dywidendy dla Ciebie później.

Upewnij się, że rozumiesz, że proces jest głównym talent aktorski zależy od ciężkiej pracy. Działając Agencja jest tam, aby upewnić się, że nadal rezerwacje i oświadczeń, ale twój talent jest rzeczą, która będzie mówić za siebie i swojej karierze. Jest to konieczne, aby utrzymać się na nauce i gładzenia swojego rzemiosła, aby pozostać na szczycie w grze, jak wiesz, że jesteś w bardzo kapryśnej świata.