grsail.com

Jak zgłosić dziecko do modelowania pełnomocników

Policzki Twojego dziecka może rozwinąć mięśnie, ponieważ wszystkie ściskanie ona musi znosić z jej adoratorów. Może to być pogodzony z losem dziecka ze względu na jej skrajnej bystrość, ale czy kiedykolwiek rozważyć faktycznie generuje dochód z jej charakterystycznym miłe? Można wprowadzić dziecko w świat modelowania. Czy wiesz, że dziecko może zarobić modele 60 dolarów do 75 dolarów za godzinę sesji fotograficznych dla magazynów i pojawia się na newsletter (jak na załączonych zdjęć do artykułów), a około 1.200 dolarów za pojawiające się na pełnych reklam. Jeśli myślisz, że możesz umieścić tę kwotę pieniędzy do dobrego wykorzystania - mówi, na fundusz kolegium dziecka - to może należy zacząć wiedząc jak dostać swoje dziecko do modelowania. Zapoznaj się z cennych wskazówek, aby wysłać dziecko do czynników modelujących.

  • Poszukaj renomowanych agencji modelek. To jest naprawdę miejsce, aby rozpocząć. Po prostu, agencje modelek są ci, którzy dostaną pracę dla swojego dziecka. Nie ma naprawdę szerokie zapotrzebowanie na modelach dzieci, ale konkurencja jest bardzo ostra i najlepszy sposób, aby nawet wiedzieć dostępnych koncertach jest za pośrednictwem agencji modelek. Za ich zdobyciem, agencje modelek zwykle za około 15 do 20% całkowitego dochodu dziecka podczas każdego zadania modelowania.
    Można zacząć szukać modelowania agencji w lokalnych żółtych stronach. Dwukrotnie sprawdzić renoma tej agencji na stronach takich jak Better Business Bureau.
  • Dowiedz się, jak sprawdzić, czy agencja modelek jest zasadny. Pierwszym znakiem ostrzegawczym fałszywej agencji jest, jeśli poprosi o pieniądze z góry, do opłat, takich jak opłaty opłat manipulacyjnych, lub opłat agencyjnych podpisywania. Oddziały uzasadnione nigdy nie powinny również pobierać opłaty za sesje zdjęciowe i warsztatów modelowania. Co legalne agencje zrobi to pobierają pewien procent dochodu dziecko dostaje od pracy modelowania ich uzyskania dla Ciebie. - Krótko mówiąc, powinieneś być pobierana tylko wtedy, gdy zaczyna pieniędzy przyjść Kolejny znak ostrzegawczy, aby zwrócić uwagę na są agencje modelek, które agresywnie promować swoje usługi. Renomowane i legalnych agencji modelek mają stały strumień talentów i nie trzeba reklamować się więcej.
  • Wiedzieć, co się przygotować. Po spotkaniu z agencji modelek dziecko, należy przygotować portfolio zdjęć Twojego dziecka. Przed przygotować portfolio, jednak należy sprawdzić wymagania różnych agencji modelek, które zostały finalistów. Mogli określić pewną liczbę, wielkość, rodzaj (całego ciała, headshot, etc) lub ustawienie zdjęć, które trzeba złożyć.
  • Należy unikać umieszczania na dopełnić do swojego dziecka, gdy ją fotografować. Większość agencji szukać świeżych twarzach dzieci, z minimum akcesoriów. Czy upewnij się, że fotografować swoje dziecko w bardzo dobrym oświetleniu; niektóre agencje modelek nie wymagają profesjonalnych zdjęć, więc może po prostu zrób zdjęcie swojego dziecka z aparatu cyfrowego i go wydrukować.
  • Bądź profesjonalny. Agencje byłoby skontaktować się z Tobą na spotkanie twarzą w twarz z Ciebie i Twojego dziecka. Jest to więc mogli sami ocenić, czy dziecko jest naprawdę materiał modelu. Kiedy masz to spotkanie zaplanowane, upewnij się, że dotrze na czas i że masz przy sobie kartę zarys (znany również jako złożonego karty lub karty Z; patrz następna wskazówka).
  • Przygotuj kartę zarys. Karty Comp są odpowiednikiem wizytówek dla modeli. Karta zarys jest kawałek 8.5x5.5 cala kart; jedna strona powinna mieć stronę tytułową, która ma pełnowymiarowy portret dziecka, podczas gdy druga strona powinna mieć wybór reprezentatywnych strzałów dziecka. Ta druga strona powinna również zawierać informacje na temat dziecka, wzrost, waga, kolor włosów i oczu, oraz informacje kontaktowe.

Zgłoszenie dziecka do agentów modelowania zdecydowanie zaangażować dużo pracy nóg od Ciebie specjalnie na początku, ale być motywowane przez myśl, że to wszystko będzie warto, jeśli dziecko sprawia, że ​​w branży modelowania. Powodzenia!