grsail.com

Jak zginać hartowanego szkła hartowanego

Czy potrzebujesz twój hartowanego szkła wygięte do podjęcia określonego kształtu i youâ € ™ nie jesteś pewien, jak to zrobić? Cóż, to nie robi € ™ t potrzeba wiele, z wyjątkiem czasu i trochę cierpliwości. Ita € ™ s nie tak łatwo zrobić, ale gdy pojawi się zawiesić go, youâ € ™ ll wkrótce pro co robi. Więc trochę czasu i przeczytać trochę i youâ € ™ ll wkrótce znaleźć się zastanawiać, co było tak ciężko o gięcie szkła hartowanego.

Pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić, to wymyślić projekt, który chcesz zginać szkła hartowanego i trochę szkła hartowanego oczywiście. Kiedy już twój projekt rozplanowany na jakimś papierze, będziemy chcieli, aby skonstruować wzór na solidnej podstawie, dzięki czemu można położyć na nim szklankę. Potem trzeba będzie piec, że może przynajmniej ciepło do dwa tysiące czterysta pięćdziesiąt stopni Celsjusza. Jest ciepła piekarnik musi być, aby Twoja hartowanego szkła, aby mogły zginać i nie łamać. Będzie również upewnić się, że szkło nie robi € ™ t stop; zamiast tego pozostawia to dość łatwe do pracy z. Gdy piekarnik jest podgrzewane do temperatury potrzebnej, umieść szklankę i niech gotować przez chwilę.

Teraz będziemy chcieli mieć okulary na oczy, niektóre rękawice, które są grube i stanie poradzić sobie z wysokimi temperaturami i niektórych kleszczy. Upewnij się także nosić fartuch na ciebie tak, że można utrzymać ciało bezpieczne od wszelkich wypadków. Korzystanie kilka kleszczy, będzie teraz usunąć szkła hartowanego z pieca. Będziemy chcieli, aby mieć formę kształtu w miejscu, a teraz będzie położyć szkło od formy. Pozwoli to szkło do formy nad kształtem i podjąć pożądany kształt.

Z szkła w miejscu, będziemy chcieli użyć sprężarki powietrza zimnego i dmuchać zimne powietrze nad szkłem. Robiąc to szkło będzie chłodził wiele szybciej, niż tylko pozwala mu siedzieć sama. Przenieś się w prosty i nawet uderzeń na szybie tak, że zajmie jej hartowanego kształt i wonâ € ™ t pozostawia żadnych naprężeń oznacza zauważalne. Będziesz także chcą mieć trochę zimnej wody w pobliżu, na wypadek, gdyby coś się dzieje i wszelkie potrzebne do szybkiego używać wody, aby uniknąć bałaganu.

Ostatnią rzeczą, będziemy chcieli, aby pamiętać, nie dotykaj szkła hartowanego z rąk, a nawet swoich rękawic, aż wiesz na pewno, że zostało wystarczająco ostygnie. W ten sposób można uniknąć oparzenia rąk lub innych części ciała i youâ € ™ ll szkło będzie zawierać profesjonalny wygląd. Teraz, że masz podstawowe pojęcie w dół, można iść i sprawdzić swoje umiejętności na własną rękę, ale należy pamiętać, aby zachować cierpliwość i zachować bezpieczeństwo zawsze na uwadze.