grsail.com

Jak zerwać z nałogiem Sugar?

Jak zerwać z nałogiem Sugar?
Nie jest tajemnicą, słodycze są tuczące i uszkodzenia zębów. W rzeczywistości, jeść dużo cukru jest zarówno złe dla naszego wyglądu i zdrowia. Oto dwa sposoby, w jaki sposób można kontrolować poziom cukru we krwi. Pierwszym sposobem jest dieta o niskiej zawartości węglowodanów opiera się na konsumpcji białka bogate żywności i niewielkie ilości tłuszczów. Drugim sposobem jest wybór żywności o niskim IG (indeks glikemiczny). Właściwie GI szeregach węglowodanów w zależności od ich wpływu na nasz poziom cukru we krwi. Wyższy GI produkuje znaczne zmiany w naszej glukozy we krwi. Eksperci twierdzą jednak, że drugi sposób działa głównie dla chorych na cukrzycę. Diecie niskowęglowodanowej jest bardziej odpowiedni dla tych, którzy chcą oglądać ich diety.

Jak rzucić cukier?

Nałogowy słodycze osób nie może sobie wyobrazić, w jaki sposób odmówić sobie słodyczy. Oczywiście, to nie jest tak przeżywa wypłat. Jednak, będzie nieuchronnie wystąpić zarówno dyskomfort fizyczny i psychiczny i chęć posiadania czegoś słodkiego. Oto kilka wskazówek dla tych, którzy chcą pozbyć się uzależnienia od cukru. Jeśli zrobisz wszystko dobrze, można zrobić to w ciągu 5 dni.

Eat More płatki owsiane

Co do zasady, zużywamy więcej cukru na śniadanie. To świetny pomysł, aby zastąpić słodycze z płatków owsianych rano lekko słodzonego przez surowe lub niezamrożonych jagód. To również sprawia, odżywczy śniadanie, więc nie będziesz czuć głodu dłużej i będą jeść mniej niż zwykle w ciągu dnia.

Częste małe posiłki

W teorii dieta obejmuje śniadanie, obiad, kolacja i dwie przekąski w ciągu dnia. Po tym harmonogramem posiłku, można wspierać prawidłowy poziom cukru we krwi i wywalczyć uzależnienie od cukru.

Więcej Witamina C

Pokarmy bogate w witaminę C, pomaga obniżyć poziom cukru we krwi i leczenia zaburzeń związanych z cukrem. Jeść więcej jabłek, pomarańczy i granaty; pić soki owocowe lub po prostu zapytaj drogiście dobrych witamin.

Więcej Naturalnej Żywności

Słodki osoba zębów często rozwija szczególne nawyki żywieniowe. Na przykład, niektóre mają nocny Sweet Tooth ochotę. Dowiedzieć się, czasu potrzeba Ci się "naprawić" i zaoferowania cukier zdrowsze przekąski sobie - garść jagód, na przykład.

Fizjologicznie, że jest to dobry sposób na przystosowanie organizmu do zmniejszenia konsumpcji cukru. Psychologicznie można przechytrzyć własne nawyki.

Daj się kawy

Nie tylko kofeina pobudzanie nas i zwiększenie ciśnienia krwi, ale także powoduje wahania poziomu cukru we krwi. Co więcej, przerwy kawowe i herbaciane "czas połączenia dla" cukru i słodyczy. Nie potrzebujesz innego pokusie.