grsail.com

Jak zdecydować się na Automatyczne a ręczne karuzela

Być może już decyzję, że chcesz kupić bieżnię. Ale może być w sprzeczności około dwóch typów: automatyczne i ręczne. Jak wybrać pomiędzy dwoma obiecujących elementów wyposażenia? Zanim to zrobimy cios w porównaniu blow różnych aspektów może być szukasz w kierat (i jak każdy taryfy typu przeciwko inne), jest bardzo istotne, aby wziąć pod uwagę, że jest to unikatowy sytuacji i potrzeb, które będą dyktować jaki typ bieżni będzie pracować dla Ciebie.

Utrzymanie treningu powiedzmy, bieżni Proform, jest na zawiasach również od wielu czynników, takich jak wytrzymałość i celów dla kondycji. Ita € ™ s często nieistotne, jeśli używasz bieżni Trimline lub bieżni Healthrider.

  1. Natychmiastowa Factor. Czy chcesz natychmiastowy poprawkę w planowaniu treningu? Automatyczne wygrywa na ten aspekt ręce w dół. Przycisk technologia automatycznej bieżni pozwala uzyskać wiele rzeczy w preferencjach bieżni bez wywierania zbyt wiele wysiłku.
  2. Wszechstronność treningu. Chcesz wzniesieniu jeden dzień i stosunkowo płaski jeden na następny? Ponownie, ita € ™ s automatyczne, które pozwala na dostosowanie poziomu nachylenia szybciej. Z instrukcji może trzeba umieścić blok lub dwa na bieżni, aby uzyskać konkretne nachylenie, które chcesz. Ita € ™ s powszechnie wiadomo, że nachylenie dodaje intensywności i pomaga budować wytrzymałość.
  3. Prostota w użyciu i przechowywaniu. Niektórzy fani ćwiczenia, takie jak prostota nad funkcjonalnością. Następnie, jeśli jesteś jedną z takich osób, instrukcja bieżnia jest najlepszym rozwiązaniem dla Ciebie. Istnieje kilka korekt potrzebne w ręcznym bieżni. To po prostu pozwolić ci chodzić, biegać lub uruchomić do treści heartâ € ™ s. Instrukcja bieżnia jest również naturalnie lżejsze, co przyczynia się do łatwego przechowywania, zwłaszcza jeśli masz mało miejsca w Twoim domu.
  4. Kosztów. Instrukcja jest tańsze, zdecydowanie. Jeśli jesteś oszczędny z wydatkami, może nie tak jak tag cen na automatyczne.
  5. Konserwacja. Zrozumiałe z bardziej machinacji, automatyczna jest bardziej skomplikowane w utrzymaniu. Z instrukcji, po prostu trzeba sprawdzić szczelność i pasa youâ € ™ re prawie dobrze iść.
  6. Swoboda przemieszczania się. Twoja swoboda przemieszczania się znacznie lepiej wspierać w automatycznej bieżni. Być może będziesz musiał być przywiązany do poręczy treadmillâ manualnej € ™ s. O ile nie można znaleźć kompromis w sprawie, jak masz zamiar użyć ręcznego bieżni sans poręczy, można znaleźć automatyczne Provident, dając więcej miejsca dla ruchu.
  7. Progressive intensywność. Automatyczne bieżnie przepisał programów zwiększania intensywności. Z ręcznym jeden, ita € ™ s możliwe również. Ale musisz narażać się na podmiotowości w stymulacji z ręcznym bieżni, ponieważ brakuje czujników, czujnik tętna i intensywności wskaźnik, że automatyczne te mają.
  8. Dodatkowe funkcje. Automatyczna bieżnia ma więcej funkcji, aby pochwalić, ponieważ pochodzi z wyższej cenie.