grsail.com

Jak zbudować Tabela Barn Siding

Dowiedz się, jak zbudować stół stodoła bocznica będzie przydatna dla tych, którzy żyją w kraju i są w środku burząc i usuwanie stodołę z ich własności. Jest to dobry sposób na ponowne wykorzystanie i recykling drewna ze starej stodoły. Tabele te dodają antiqueness do domu, dając użyteczną powierzchnię do pracy i mieć dzieci miejsce do pracy dla sztuki i rzemiosła. Ponieważ drewno jest już wyblakły i posiada wygląd niebezpieczeństwie do niego, to wonâ € ™ t ma większego znaczenia, jeśli coś staje na drewnie miarę kredką lub markera idzie.

Pierwszym krokiem w tworzeniu tabeli stodoła bocznica jest najpierw narysować obraz tego, jak chcesz, aby Twój stół szukać aż do wysokości stołu i szerokości tabeli. Iâ € ™ m zamiar wykorzystać pomiar wysokości stołu będąc 2 metrów wysokości do szerokości tabeli będącej 2 stopy i ostateczny pomiar jest długość tabeli będącej 4 metrów długości. Z tych pomiarów będziesz musiał utworzyć ramkę na bocznicy w stodole, która będzie mierzyć 4 metrów długości i trzeba będzie dwa z nich. Kiedy już to zmierzyć trzeba będzie mieć szerokość tabeli mierzone na jednej nodze osiem cali. Pozwala to na różnice w pomiarach drewna. Kiedy już je zmierzyć i ustawić można użyć 4 zawiasy do mocowania drewna siding. Powodem, dla którego chcesz użyć zawiasów jest dać mu trochę więcej atmosferę w kraju. Po załączeniu zawiasy i rama jest wytrzymały Kolejnym krokiem jest umieszczenie góry na stole.

Zmierz drewna stodoła listwy bocznicy w 4 cali szerokości. Będzie to wymagać korzystania 6 stodoła bocznica listwy stworzyć szczyt tabeli. Kiedy już zmierzone i cięcia listew, a następnie zainstalować je na szczycie tabeli z wkrętami będziesz chciał korzystać z niektórych elementów dodanych do krawędzi stołu. Przez przecinanie tych dodatkowych elementów w wielkości szerokości 2x4 (czyli będzie chciał cięcia desek na 4 cm kawałki), a śruba je na miejsce po bokach stołu. Pozwoli to na zawinięcia wygląd tabeli stodoła bocznica. Gdy już to zrobisz upewnij się, że piasek drewna, jak chcesz, aby zapobiec jednej z dostaniem skrawek podczas gry przy stole. Gdy już to zrobisz będziesz chciał dołączyć nogi do stołu.

Zmierz 2x4 w wysokości jednej stopy 8 cali i trzeba będzie mieć 8 z nich i dołączyć je do tabeli w kształcie L, aby umożliwić bardziej solidny stół stodoła bocznica. Kiedy już przykręcone są na miejscu będzie wtedy chcą nałożyć warstwę bejcy lub lakieru. Gdy już to zrobisz odstaw na dzień przed użyciem w domu, jak te opary mogą być bardzo silnym, jeśli pokój nie cyrkulacji powietrza dobrze.