grsail.com

Jak zbudować Patio Brick

Jak zbudować Patio Brick


Poświęć trochę czasu, aby dowiedzieć się, jak zbudować murowany patio. Po zakończeniu pracy, w domu będzie bardziej atrakcyjne, podwórku bardziej funkcjonalne i będziesz miał poczucie dumy, wiedząc, że jak siedzieć na piękny ceglany patio, można to wszystko samemu.

Narzędzia i materiały

 • Łopata
 • Szpadel
 • Tablica 2x4 (możliwie jak najbardziej)
 • Tablica 2x2
 • Strunowy
 • Linia Masona
 • Poziom cieśli
 • Gumowy młotek
 • Narzędzie do ubijania
 • Miotła
 • Kawałek sklejki
 • Wąż ogrodowy
 • Tkaniny Krajobraz
 • Kamieniołom
 • Piasek
 • Torując cegły

Kalkulator Nawierzchni

Budowa Brick Patio

Przed rozpoczęciem pracy

Upewnij się, że masz pomysł dokładnie to, co masz zamiar robić i jak duży taras będzie ostateczna. Jeśli nigdy nie zbudował murowany patio przed, zaleca zachować kwadrat lub prostokąt patio kształt więc instalacja będzie znacznie łagodniejsze, niż próbuje zainstalować zakrzywioną konstrukcję patio.

Zmierz się z miejsca przeznaczonego na patio i młota kawałek 2x2 desek do ziemi na każdym rogu. Zmierz przekątnej od rogu do rogu, aby upewnić się, że projekt jest nawet, a następnie liny poza obszar z łańcucha lub liny, tak wiesz, gdzie aby utrzymać Shoveling ograniczone do.

Rozpocznij Shoveling

Weź łopatę i pokroić na ziemi wzdłuż krawędzi konstrukcji, a następnie użyć łopatę kopanie wykopaliska teren do głębokości około ośmiu centymetrów. Jeśli budujesz patio z dala od domu i na podwórku, ziemia powinna być całkowicie poziom dookoła. Jeśli budujesz na patio jako rozszerzenie z domu, stopniowo klasa ziemi na zboczu ćwierć cala na prowadzenie stopy z dala od domu, więc woda będzie uciekać z domu i nie połączyć przeciwko fundacji.

Od krawędzi

Place cegieł na końcu, ramię w ramię wzdłuż obwodu wykopanego obszaru tworząc murowane krawędź dookoła niego. Dotknij każdą cegłę gumowym młotkiem, aby ustawić je w miejscu.

Dodaj Kamienie, krajobraz Fabric i piasek

Wlać około czterech centymetrów tłucznia do wykopanego obszaru i pamiętać, aby zachować prawdziwe do gradientu, czy patio jest przeciwko domu. Użyj ciężki narzędzie ubijania do ubić Kamieniołom w dół.

Przykryć warstwę tłucznia z krajobrazu tkaniny, aby zapobiec chwasty z dorastania przez cegły. Pokrycie tkaniny Krajobraz z dwóch centymetrów czystego piasku i użyć poszycie poziom 2x4 wyrównać piasek. Po piasek wygładzone, ubić go i pamiętam gradient! Powinno być teraz dwa cale pomiędzy warstwą piasku i górnej granicy płyt.

Lay the Bricks

Istnieje wiele sposobów, aby położyć kostki brukowej z zataczając końce do projektowania koszyk splotu. Układanie ich w projektowaniu kosz splot jest jednym z najszybszych sposobów, aby uzyskać taras zbudowany w ten sposób nie wymaga żadnych cegieł do cięcia. Jeśli pójdziesz ze schodkowym podejścia, trzeba będzie zacząć co drugi wiersz się z pół cegły, które zwiększą swój czas w pracy.

Aby utworzyć wzór kosz splot, położyć dwie cegły poziomo z jednym cegły obok drugiej. Połóż następną parę cegieł w ramię rzędu w ramię lub w pionie. Naprzemiennie tę sekwencję, aby zakończyć się wiersz.

Rozpocząć następny rząd z dwoma cegłami w układzie pionowym, a następnie przez dwie cegły w pozycji poziomej i tak dalej.

Jak położyć cegły, stuknij w każdym z gumowym młotkiem, aby ustawić je w miejscu. Unikać klęcząc na ustawionych cegieł podczas instalacji pozostałą część cegieł. Połóż kawałek sklejki na piasku i klęczeć na nim, zamiast.

Po cegły są ustanowione, rozłożone trochę piasku na patio, za pomocą szczotki do zamiatania piasku w szczeliny między cegłami i lekko spryskać wodą z patio z wężem. Pozwoli to na piasek do osadzenia i pomaga stabilizować całą strukturę. Jeśli piasek osiada zbyt wiele po podlaniu, dodać więcej piasku i powtórzyć proces, aż do pęknięcia są całkowicie wypełnione.

Ciesz się nowymi Brick Patio

Zebrać kilku przyjaciół i zaplanować weekend do budowy nowego patio. Praca zajmie większą część dnia, gdy już wszystkie materiały na stronie, więc planujemy rozpocząć na początku. Do wieczora będzie można odpalić grilla i cieszyć się piękny zimne napoje na swoim nowiutkim cegły patio.