grsail.com

Jak zbudować maszynę MAME Arcade

Budowa maszyny MAME pozwala na odtwarzanie wielu klasycznych gier w zaciszu własnego domu. Osoba, która chce zbudować własną maszynę sala musi rozważyć obudowy i sprzętu komputerowego, który będzie używał do jego gabinetu.

Komputery

Większość komputerów wykonane po 2005 roku będzie mieć sprzęt, który przewyższa oryginalnego sprzętu sprzętu oryginalnych monety maszyn do gier wideo. Zrób-to-majsterkowiczów nie musi korzystać z komputera z systemem Windows, ale najlepsze programy do ładowaczy czołowych end są dla komputerów z systemem Windows. Większość zręcznościowe ROM bez problemu działa na komputerze 1.6 GHz.

Inne Elektronika

Szafy główna zręcznościowe wymagają innych urządzeń elektronicznych w celu poprawnego działania. Szafa budowniczy potrzebuje telewizora; specjalna karta PCI, który pozwala używać telewizora jako monitora komputerowego; Platforma joystick, który można podłączyć do karty gry lub gniazda USB w komputerze szafy gier arkadowych i listwy przeciwprzepięciowej, aby chronić swoje inwestycje. Szafy Arcade potrzebują również skos umieszczenie monitora na szafce arcade. W joysticki powinny być zakupione jako pojedyncza jednostka.

Gabinet Itself

Arcade budowniczych szafy wybrać do budowy szafek z sklejki lub podobnego materiału. Ta część wymaga elektronarzędzi. MAME zręcznościowa szafka budowniczy może obserwować gotowych wzorów lub wyciągnąć swoje własne wzory. On może również, jeśli tak zdecyduje, to zapaloną ramkę, aby zakończyć prawdziwego wyglądu urządzenia zręcznościowa. Najprostszym rozwiązaniem jest zakup pre-cut formowane z tworzyw sztucznych i umieszczenie go na szafce. Arcade budowniczych szafy mogą kupić fabrycznie wbudowane szafki lub stare monety do gier wideo przypadek wykorzystania do tego celu.

Arcade Cabinet Software

Maszyna domu zręcznościowa, że ​​ucieka od komputera osobistego wymaga kilku części oprogramowania. Najważniejszym oprogramowanie jest emulatory. Na komputerze, który pozwala grać w klasyczne gry zręcznościowe, musisz MAME. Jeśli chcesz uruchomić Nintendo i Sega Genesis gry w dodatku do gry zręcznościowe na szafce, musisz emulatory mogą działać ROM dla tych systemów. Na płytach zawierają oryginalne oprogramowanie, które prowadził na maszynach. Emulatory interpretować ten kod tak, można go uruchomić na komputerze.

Ukrywanie systemu Windows

Widząc Opowieści oznaki systemu Windows lub innego popularnego systemu operacyjnego niszczy prawdziwe doświadczenie sala. Konfigurowanie ładowarka przednie może rozwiązać ten problem. Większość Ładowarki Zaczepy są wolne ware, które pozwalają użytkownikowi na dostęp do listy zdefiniowanych przez użytkownika z ROM na komputerze. (Użytkownik może pobrać wiele z tych programów.) Atomic FE i GameEx oferują doskonałe ładowacze dla komputerów Intel z systemem operacyjnym Windows. Idealnie ustawić nie pozwól gracze wiedzą, że gry są naprawdę jest uruchomiony na komputerze, a nie rzeczywistej monety gry wideo.