grsail.com

Jak zbudować Closet Storage

Jak zbudować Closet Storage


Jeśli Twoja szafa jest bałagan i nieład, to prawdopodobnie uznane za uczenie się, jak budować systemy pamięci masowej szafie. Podczas zestawy przechowywania szafie można kupić większość sklepów w domu poprawy, niestandardowe szafie organizator z półkami i szufladami, dostosowane do wielkości szafie zagwarantuje, że zmaksymalizować przestrzeń szafy.

Potrzebne narzędzia i materiały

Organizatorzy szafy mogą być wykonane z litego drewna, płyty wiórowej, drutu, laminatu lub tworzywa sztucznego. Materiał wybierzesz zależy od osobistych preferencji, budżetu i czy organizator będzie trwała dodatek do Twojej szafy lub rozwiązanie tymczasowe. Bez względu na to, jaki rodzaj organizatora jesteś budynku, mają następujące narzędzia pod ręką przed rozpoczęciem projektu:

 • Taśma mierniczy
 • Wkrętak lub wiertarka
 • Poziom
 • Stud finder
 • Kotwy
 • Wsporniki półki
 • Śruby
 • Elementy organizacyjne, w tym półki, szuflady, kosze i prętów

Design Your Closet Storage

Jedną z korzyści płynących z projektowania niestandardowych szafy organizatora, że ​​można zorganizować półki, szuflady i pręty do własnych potrzeb. Przed zaprojektowaniem układ pamięci, należy rozważyć wielkość szafie i jakie rzeczy możesz przechowywać w szafie.

Inwentaryzacja Szafa

Pierwszym krokiem w projektowaniu szafa jest do rozważenia, jakie będą przechowywane w szafie. Jeżeli szafa będzie używany do przechowywania pościel i koce, trzeba więcej półek i szuflad niż prętów na ubrania. Szafa, która będzie służyć do przechowywania ubrań i obuwia powinny mieć szuflady lub półki, które zostały zbudowane na niskim poziomie (lub wysokiej) wystarczy, aby pomieścić do wieszania ubrań, w tym długie suknie i płaszcze. Projekty szafy spiżarnia może wymagać wąskie półki.

Zmierz szafie

Jak zbudować system przechowywania szafy będzie zależeć od szerokości, wysokości i głębokości szafy. Użyj mierniczy na taśmie w celu określenia tych specyfikacji. Zmierzyć szerokość umieszczając mierniczy na taśmie przed szafie na tylnej ścianie. Zmierzyć to koniec ściany, aby zakończyć. Następnie zmierz ściany boczne po obu stronach szafy, aby określić głębokość szafy w. Zwróć uwagę na przestrzeń nad drzwiami szafy, jak zmierzyć wysokość szafie znajduje.

Tworzenie układu

Narysuj plan projektowania szafie znajduje się na kartce papieru siatki. Pamiętaj, aby zwrócić uwagę na pomiary szerokości szafy, wysokość i głębokość. Drzwi (lub drzwi) powinny być przedstawione na planie, jak to będzie odgrywać rolę w tym, jak zorganizować szafę.

Naszkicować żądany rozmieszczenie prętów, szuflady, kostek, jednostek butów, klatki i półek. Nie zapominaj, że wewnątrz drzwi szafy jest doskonałym miejscem na hakach lub zawieszone kosze na dodatkowej pamięci masowej.

Closet Opcje bagażu

Organizatorzy szafy mogą być wykonane z drewna, drutu, aluminium i różnych innych materiałów. Ostatecznie, wybór należy do Ciebie. Przy wyborze systemu należy wziąć pod uwagę, jak wiele wysiłku chcesz wysunięte do projektu. Możesz zbudować system przechowywania od podstaw lub kupić prefabrykowanych modułów pamięci i zorganizować elementy w zależności od układu projektu. Dwa najbardziej popularne typy systemów przechowywania szafy są z drutu i drewna.

Organizatorzy Closet drutu

Półki z drutu, stojaki i szafy pełne przewodowe zestawy organizowanie sprzedawane są w sklepach dla majsterkowiczów. Zamontować druciane półki do ściany za pomocą wsporników. Użyj pionowe słupy wsparcia dla półek, które muszą posiadać większą wagę. Organizatorzy te można zwykle montowane za pomocą śrubokręta. W przypadku montażu do suchej zabudowy regały, być pewny, że kotwy płyt kartonowo-gipsowych na rękę.

Drewniane Closet Organizatorzy

Drewno jest popularnym wyborem dla projektów organizacji szafie i istnieje wiele rodzajów drewna do wyboru. Najtańszą opcją jest sklejka, które mogą być malowane i uszczelniony na estetyczny wygląd. Z litego drewna, takich jak cedr, mahoń, dąb i klon może kosztować więcej, ale ten materiał jest zarówno wytrzymały i atrakcyjny. Prefabrykowane drewniane organizatorzy szafie można kupić w sklepach dla majsterkowiczów. Aby tworzyć własne, musisz desek, młotek, gwoździe, śruby, uchwyty montażowe i wiertarki.

Instrukcja Jak zbudować Closet Storage

Jeśli kupujesz prefabrykowany system przechowywania szafa, postępuj zgodnie z instrukcjami dołączonymi do opakowania. Większość zestawów są proste w montażu i wymagają jedynie podstawowych narzędzi ręcznych. Oto instrukcje jak zbudować własny system przechowywania szafie:

 1. Zmierz wymiary szafy w.
 2. Określenia układu obszaru magazynowania szafie.
 3. Sprzedam materiały budowlane i elementy organizacji szafie w tym półki, drążki i nawiasami pomiarów szafie znajduje.
 4. Zamontować wsporniki półki.
 5. Bezpieczne półek do wsporników.
 6. Zainstaluj pręt lub ustalającej sprzętu i umieścić pręty na miejscu.

Teraz, że powierzchnia magazynowa jest zbudowana, iść do przodu i ustawić elementy na miejsce i cieszyć się nowo zorganizowaną przestrzeń szafy!