grsail.com

Jak zbierać Ozdoby Hallmark

Ozdoby Hallmark Keepsake są jednym z najbardziej kolekcjonowania pamiątek wakacyjnym. Firma Hallmark pierwszy zaczął produkcję ozdób pamiątkę jakieś trzydzieści lat temu. Pierwsze ozdoby były proste bombek. Od tego czasu dodałem kilka serii i wiele indywidualnych ozdoby.

  1. Oglądać na stronie internetowej Hallmark. Tutaj można dowiedzieć się o różnych serii ozdoby, że Hallmark oferuje. Możesz również dowiedzieć się o każdej nowej serii, które zostaną Hallmark debiutującej w okresie świątecznym. I, jeśli chcesz zostać członkiem Klubu Hallmark Keepsake, co daje możliwość zakupu ozdób z ekskluzywnej serii, możesz to zrobić tutaj też.
  2. Zdecyduj, które ozdoby chcesz zbierać., Chyba że naprawdę jak Boże Narodzenie ozdoby i mają sporo pieniędzy do inwestowania w nich, prawdopodobnie będziesz chciał ograniczyć się do jednego lub dwóch serii. Możesz również wolą zbierać tematycznie. Na przykład, możesz zebrać wszystkie ozdoby Santa-tematyczne lub ozdoba na każdy rok życia dziecka - baby 1st Narodzenia, Dziecka 2-ci Narodzenia itp Jeśli zbierasz ozdoby pamiątkę jako inwestycję, ozdoby serii mają tendencję do docenić wartość najszybciej, w szczególności serii Barbie i ozdoby z serii Star Trek.
  3. Jak znaleźć pamiątkę ozdoby z ostatnich lat. Jeśli zdecydujesz się rozpocząć zbieranie w środku cyklu, możesz wrócić i kupić ozdoby z lat ubiegłych. Podczas, lub jeśli użytkownik zdecyduje się sprzedać swoje ozdoby, cała seria zazwyczaj wprowadzają lepszą cenę niż indywidualne ozdoby. Od ozdoby Keepsake są dostępne tylko przez kilka miesięcy, trzeba będzie zakupić ozdoby z lat ubiegłych przez kolekcjonerów. Najbardziej kompleksowe zestawienie ozdoby pamiątka jest w serwisie eBay. Jeśli nie możesz znaleźć ozdoba, dla którego szukasz, warto zaglądać regularnie. W podejściu wakacje, wybór ozdoby pamiątka na eBay rośnie szybko.
  4. Jak zapewnić wasze ozdoby Keepsake pozostają cenne. Jeśli zbierasz ozdoby pamiątka po prostu dlatego, że cieszyć mając je na choince, to świetnie! Jednakże, jeśli chcesz, aby zmaksymalizować swoje potencjalnych zysków, kiedy zdecydujesz się je sprzedać, istnieje kilka rzeczy, które trzeba pamiętać. Przede wszystkim, wszystkie kolekcje są bardziej wartościowe, gdy są w idealnym stanie. Aby zachować swoje ozdoby, w idealnym stanie, prawdopodobnie nie będzie chciał umieścić je na choince. Mogli się rozdrobnione lub łamane, co uczyni ich o bezwartościowe, gdy je sprzedać. Ponadto, usunięcie ich z okna może spowodować uszkodzenie okna, która jest ważną częścią ich sprzedaży. Ozdoby Keepsake które przynoszą najwięcej pieniędzy, gdy sprzedawane są te, w oryginalnych pudełkach, jeszcze zapakowane, z oryginalnym tagu nienaruszonym.
  5. Gdzie znaleźć ozdoby z bieżącego roku. Obecne ozdoby będzie pierwszym w sklepach Hallmark Gold Crown. Kilka tygodni po tym, wydane, możesz je znaleźć w sklepach z pamiątkami nie Hallmark i domów towarowych. Jednak kilka ozdoby każdego roku są ściśle Złote ekskluzywne Korony, i nie będą sprzedawane w miejscu innym niż w sklepach Gold Crown. Można również zakupić aktualne ozdoby bezpośrednio ze strony internetowej Hallmark. Większość ozdoby sprzedają między osiem i dwadzieścia dolarów każdy.

Bez względu na to, co wybrać, aby zrobić z ornamentami Hallmark pamiątkę, może to być bardzo ekscytujące, aby znaleźć najnowszy dodatek do swojej kolekcji każdego roku!

Przestroga:

  • Przechowywać w pojemniku dla ozdoby, nawet jeśli zdecydujesz się je wyświetlić. Ozdoby są znacznie bardziej wartościowe z ich oryginalnych pudełkach.

Szybkie porady:

  • Zdobywaj ozdoby, które mają znaczenie dla Ciebie. Hallmark oferuje szereg ornament w celu dostosowania prawie nikogo.