grsail.com

Jak zarabiać na taśmie nagrywania Książki

Znany również jako książki audio, nagrywania książek na taśmę stał się popularny w dzisiejszych czasach, zwłaszcza gdy iPody i odtwarzacze MP3, które wyrosły w każdym miejscu, umożliwiając słuchanie czegokolwiek, gdziekolwiek jesteś. Ten został pierwotnie dla niewidomych w 30a € ™ s, a zaczął się trend w 80a € ™ s. Od tego czasu nigdy nie opuścił nurtu przemysłu audio. Twoim głównym zadaniem jest po prostu przeczytać pewną książkę od początku do końca, z wyjątkową jasnością w każdym słowie, poprawnej wymowy i odpowiednimi tonami głosowych. Zajmie to dużo cierpliwości, wysiłku i czasu, na koniec, aby skutecznie dokonać książki audio do everyoneâ € ™ s potrzeb. Możesz również zarobić dużo pieniędzy od niego. Jeśli masz talent głos, czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej o tym, jak korzystać z nagrywania książkę po prostu na taśmie.

  1. Po pierwsze, trzeba słuchać grono książek audio tak, że będziesz wiedzieć, na czym polega praca. Obserwuj, jak czytają, zapoznaje się z marszu, dźwięku, itp
  2. Praktyka czytania książek, aż do uzyskania własnego stylu lub niszę. Gdy wiesz, czego się spodziewać, zacząć ćwiczyć przez czytanie książek. Zastosuj prawidłowe stymulacji i dźwięk w oparciu o książki audio odsłuchaniu. Ćwicz, aż przyzwyczaisz się do czytania na głos, a do momentu odnalezienia własnego stylu.
  3. Następna rzecz, którą musisz zrobić, to nagrać swój głos podczas czytania część książki. Odtworzyć go i zwrócić uwagę na rzeczy, które trzeba poprawić. Byłoby to bardzo pomocne, jeśli poprosisz o pomoc od ludzi zawodowych lub w przemyśle do dokładnego przeglądu pracy.
  4. Gdy jesteś w pełni zadowolony z praktykowanych nagrań, można rozpocząć nagrywania dema. To będzie Twój wprowadzenie do wydawców audio.
  5. Gdy masz własne dema, przejdź do głosu agencji talentów i zapytać, w jaki sposób zarejestrować się w nich. Pokaż im swoje demo i sprawdź, czy możesz powiedzieć im swoje zamiary. Oni pomogą Ci znaleźć pracę. Stawka 10 do 15 procent zostanie potrącona do opłaty talentów z każdego zadania, które dadzą ci.
  6. Możesz też sprzedawać siebie, tworząc własną stronę internetową lub umieszczanie reklam w Internecie. Będzie to doskonałe narzędzie, aby przyciągnąć klientów.
  7. Jest niezwykle ważne, aby być profesjonalnym w każdym czasie. Pokaż ten będąc punktualnie do wszystkich zaplanowanych sesjach nagraniowych i składając w dniu lub przed clientâ terminie € ™ s. Zapewni to długoterminowych relacji biznesowych.
  8. Nigdy nie bierz swój głos za pewnik. To jest głównym narzędziem do zarabiania pieniędzy, więc upewnij się, że będzie o niego dbał prawidłowo. Unikaj palenia i pobyt późno w nocy. Nie nadużywać swojego głosu na dzień przed rozpoczęciem sesji nagraniowych firmy. Pij dużo wody i unikać zimnych napojów tuż po przeczytaniu pięćdziesiąt paged książkę.

Podobnie jak wszystkie inne artystów, początek jest najtrudniejszy i żmudny proces, że youâ € ™ ll kiedykolwiek doświadczenie. Ale po nawiązaniu siebie, to będzie spacer w parku dla Ciebie. Wystarczy być konsekwentny w swojej pracy i zawsze profesjonalny. Wkrótce pracy będzie lądował na wyciągnięcie ręki.