grsail.com

Jak zaprojektować własne Nazwa Tattoo

Jak zaprojektować własne Nazwa Tattoo


Jeśli już zastanawiasz się, "Jak można zaprojektować własną nazwę tatuaż?" możesz być zadowolony wiedzieć, istnieje wiele dostępnych opcji, które pomogą Ci wymyślić doskonały design.

Rodzaje Name Tatuaże

Istnieje wiele rodzajów nazwa tatuaży dostępne, które mogą pomóc zawęzić wybór i rozpocząć proces projektowania od prawej. Czy to własne imię, nazwisko lub nazwa ukochanej, należy rozpocząć od określenia jakie nazwy tatuaż jest po.

Scenariusz

Zawierać nazwę w linii skryptu lub tekstu, lub po prostu znaleźć jakieś unikalne czcionki mają nazwy pisane. Tego typu tatuaże mogą być noszone do pamięci lub cześć i są najbardziej klasyczne z nazwy tatuażami.

Ukryty Nazwa

Jest możliwe, aby ukryć liter nazwy wewnątrz większej tatuaż z dużo się dzieje. Kwiaty, liście, drzewa i inne sceny przyrody są idealnym tłem dla "ukrywanie" nazwy. Jeśli zrobione dobrze, gdy widz znajdzie, to nie może być "ukryty" ponownie.

Rozumieniu

Czy nazwisko rozważają za tatuaż ma znaczenia, że ​​można dosłownie przetłumaczone? Niektóre nazwy takie jak "Samara" (nasion wiąz drzewo) lub "Lee" (ciała wody) może być wykorzystywany do inspirowania obrazkami tatuaż. Jeśli nazwa rozważa tatuaż ma znaczenie, że może stać się coś innego, może to być doskonały sposób na dodanie nazwy, który jest znany tylko tobie.

Herb

Tatuaże rodzinne często może być włączone w herbie, co pozwala na cześć swoich przodków i dziedzictwo rodziny wraz ze swoim nazwiskiem.

Banner Tatuaże

Klasyczny baner z nazwą napis na nim można rozciągać poniżej lub przez inny tatuaż, aby stworzyć bardziej skomplikowany projekt. Wpisując nazwę wewnątrz baner jak ten może być ponadto sposób pokazano honoru.

Symbolika

Istnieje wiele sposobów wykorzystania symboli w nazwie tatuaż. Niektóre nazwy tłumaczyć łatwe do runy lub pojedynczych znaków, które są łatwe do zapisania się na skórze. Alternatywnie, można zaprojektować swój własny tatuaż poprzez litery z innych alfabetów, takich jak cyrylica i używanie ich do zastąpienia liter nazwy. Wynik jest nazwa tatuaż, który nie jest łatwo odczytać, ale pełne zainteresowania i personalizacji.

Jak zaprojektować własne Nazwa Tattoo

Projektowanie nazw tatuaż można zrobić na wiele z tych samych sposobów projektowania inne tatuaże; zaczynając na pomysł, co chcesz. Stamtąd, masz trzy opcje.

  • Poszukaj inspiracji w gotowych błysku
  • Porozmawiać z artystą tatuażu o które unikalny tatuaż stworzony dla Ciebie
  • Korzystanie z oprogramowania online, które pomogą Ci zbudować własny tatuaż

Bez względu na to, co aleja realizować zaprojektować nazwę tatuaż, należy pamiętać, kilka rzeczy:

  • Chcesz być widoczne nazwy lub coś bardziej symboliczny?
  • Co jest powodem nazwą tatuaż? Czy to na cześć kogoś, lub na cześć historii?
  • Jeśli uhonorowanie osoby, jest tam coś o tym osobę można włączyć do tatuażu wraz z nazwą i otrzymano substancję tatuażu i zainteresowania?
  • Czy to tatuaż będzie chcesz zobaczyć codziennie, lub pozwolić, aby być postrzegane przez wszystkich, czy jest to tatuaż pojawi się w obszarze, który na pewno jest tam, ale nie jest do podziału lub oglądane?

Utrzymywanie tych wszystkich myśli w głowie, jak można zaprojektować tatuaż może pomóc wybrać rodzaj tatuażu, jego nazwy rozmieszczenia i wreszcie ostatecznego projektu. Po prostu zadając sobie pytanie: "Jak mogę zaprojektować własną nazwę tatuaż?" zaczynasz na drodze do czegoś bardziej unikalny niż prosty, stenciled nazwy. Tworzenie tatuaż tak wyjątkowy, jak nazwa uhonorowane zostały dobrze zrobić sprawiedliwości.