grsail.com

Jak zapobiec starzeniu Ręce

Czy poświęcić patrząc na twarz w lustrze niepokojem na znaki życia? Nie zapomnij, aby zbadać swoje ręce, bo wyszedł z sondażu brytyjskich kobiet, które uważają się za ręce się najgorsze wsypa częścią starzenia się ciała pokazując.

Jak zapobiec starzeniu Ręce

75% badanych kobiet stwierdziło, że wierzył, ich ręce narażać ich prawdziwe wieku nawet więcej niż zmarszczki wokół oczu i siwe włosy. I zdecydowana większość, 80%, twierdził, że nie będzie nie zauważyć, gdy ręce kobiety spotkali się jej wyglądać starzej niż wydawało.

Prawie połowa kobiet - 42% - Pamiętał zauważyli starzenia się w ich ręce, począwszy od ich połowie lat 30-tych, a trzecia wszystkich mężatek wyznał uczucie niebezpieczny w dniu ślubu, ponieważ ich pierścienie by zwrócić uwagę na ich rękach i sposób ich skórę spojrzał spowoduje komentarzy.

Biorąc pod uwagę to wszystko, to może być nieco zaskakujące, że ręce nie są coraz bardziej uważać - tylko 53% stwierdziło, że o to, że ich dłonie są nawilżone regularnie.

Badanie zostało przeprowadzone przez brytyjskich kosmeceutyków Transformulas marki; jej założyciel, Rosalind Chapman, podkreślają w swoim komentarzu na konieczność pamiętania o wygląd naszych rękach ", będących jedną z części ciała, które często na ekranie." Mimo że kobiety są w stanie mają tendencję do ich twarzy i włosów więcej, to ręce, które są bardzo podatne na wiek nadchodzi; mają niższy poziom tłuszczu i zwykle są one narażone na działanie silnych środków zewnętrznych.

Tak więc, oto kilka wskazówek, które pomogą Ci dać właściwą opiekę do rąk:

Podczas mycia rąk na dobę (jak powinien) widać, że używasz właściwej temperatury wody: unikać mycia w wodzie, która jest za zimno lub za gorąco, to jest szkodliwe dla skóry. Upewnij się, że woda jest bardzo ciepła. Wybierz mydło z olejów nawilżających i odżywczych dla lepszego czyszczenia i pielęgnacji.

Po nawilżają, zrób to dokładnie przez kilka minut na najlepszego pożywienia.

Upewnij się, nawilża dłonie po przyjęciu w wannę lub prysznic: pory będzie otwarty i podjęcia w wilgoci lepiej.

Gdy pojawi się "czysty jak" efekt po myciu lub inne prace domowe, nie zawsze jest tak dobre, jak można wierzyć. Chcesz zachować warstwę kwasu Twojej skóry naturalnej, więc nic nosić rękawice ochronne podczas gdy jesteś na swoich prac domowych.

Gdy przygotowywać paznokcie, użyj podkładu i zobaczyć, że skóra nie zabrudzona.