grsail.com

Jak zaplanować wyjazd do Szwajcarii

Szwajcaria jest jednym z krajów, najpiękniejszych i najbardziej malowniczych w Europie. Jeśli jesteś skłonny planować wyjazd do Szwajcarii, należy rozpocząć od zakupu przewodnik planowania turystycznego. Istnieje kilka wersji, ale Michelin jest bardzo dobry na początek, ponieważ zawiera fotografie niektórych z bardziej malowniczych części. Przewodnik Michelin ma bardzo dobry system oceny, które pomogą Ci podjąć decyzję, które obszary do zbadania w pierwszej kolejności.

W Szwajcarii jest śródlądowych, istnieje wiele sposobów, aby dostać się do kraju i rozpocząć odkrywanie go. Jeśli lot do kraju, możesz lecieć do Zurychu lub Genewie, kiedy zaczniesz planować wyjazd do Szwajcarii. Po opuszczeniu Zurych, zaleca się, aby udać się do pobliskiego miasta Lucerny. Jest to wspaniałe miasto zagnieżdżony w samym sercu Alp, w otoczeniu wielkiej drewnianej ścianie, który był używany do zapobiegania intruzom wejściem. Jest to miasto, w którym William Tell strzał jabłko off głowie syna. Będziemy chcieli, aby spędzić cały dzień zwiedzania miasta i wszystkich wież twierdzy Kapellbrucke na ścianie otaczającej miasto.

Od Lucerny zaleca się podróż do pięknej miejscowości Interlaken w planie na wyjazd do Szwajcarii. Jest to małe miasteczko położone między dwoma alpejskich jezior Breinz i Thun? Ród Oberland Berneński. Wydaje się, że góry występ prosto z jeziora bezpośrednio do dotknąć nieba. Przejazd przez doliny Lauterbrunnen wodospadów jest absolutnie wspaniały. Od Interlaken można udać się do pobliskiego miasta Jungfrau i do Grindelwald, aby zobaczyć niektóre z najbardziej malowniczych szczytów w Szwajcarii.

Od Interlaken i Jungfrau, jest to krótka podróż nad Montreux na granicy z Francją, gdzie można zobaczyć Mt. Blanc, najwyższy szczyt w Alpach. Stąd można zwiedzać prawo Chateau de Chillon nad Jeziorem Genewskim. Od Montreux jest to około cztery godziny jazdy do Zermott gdzie można złapać pociąg do alpejskiej wioski Saint Nick. Trzeba złapać pociąg do tej miejscowości, ponieważ nie pozwalają na samochody w nim. Po przybyciu, zobaczysz najwspanialszą górę we wszystkich Alpach. Podczas tworzenia planu na wyjazd do Szwajcarii, nie można przegapić na wycieczkę do Matterhorn tuż przy granicy z Włochami. Jest to ustawienie wielu hollywoodzkim filmie.

Jeśli nadal masz czas dostępne, można także wycieczki do miast Bazylei, Bernie i Genewie. I nie wyjazd na narty nie będzie kompletna bez wycieczkę do St. Moritz. Gdy wrócisz do domu, będzie z pewnością rozpocznie z nowym planem ponownie podróżować do Szwajcarii!