grsail.com

Jak zaplanować na Travel Dziękczynienia

Odwiedź każdy port lotniczy lub autostrady na Święto Dziękczynienia, a będziesz zgadzają się, że Święto Dziękczynienia jest najbardziej czas podróży roku. Przygotuj się do podróży Dziękczynienia, wykonując ten poradnik jak planować podróży Dziękczynienia.

Krok 1

Przygotowanie domu. Podczas gdy jesteś daleko na Święto Dziękczynienia, upewnij się, że Twój dom jest właściwie leczeni. Poprosić zaufanego sąsiada lub bliskiej osoby, aby zatrzymać się i sprawdzić w domu co kilka dni. Jeśli masz zwierzęta, będziesz musiał dokonać ustaleń dotyczących ich opieki, jak również. Jeśli możesz, ustaw światła liczniki tak, że pójdą i wyłącza, gdy jesteś daleko. I poprosić sąsiada, aby zaparkować w podjazd odstraszyć złodziei. Można też wyłączyć wszystkie urządzenia elektryczne, które nie będą potrzebne, gdy Cię nie ma. Niektórzy wolą odłączyć przewody wody do pralki, jak również, ale jeśli już tylko kilka dni na Święto Dziękczynienia, to prawdopodobnie nie jest to konieczne.

Krok 2

Spakować walizki. Choć jesteś daleko, upewnij się, będziesz miał wszystko z tobą, aby Twoje Dziękczynienia najbardziej udany. Zapakuj wystarczająco dużo ubrań, ale nie za wiele, mając na uwadze warunki pogodowe w Twojej Podróż Dziękczynienia. Jak dobrze, należy pamiętać, aby spakować żadnych zdjęć, że już umiera, aby podzielić się z rodziną z zeszłorocznych obchodów Święta Dziękczynienia. Jak zawsze, należy kierunki jeśli jedziesz (lub GPS!). I nie zapomnij zabrać ze sobą numery telefonów ważnych osób z tobą tak, że zawsze możesz skontaktować się z nimi, w przypadku gdy stanie się coś niespodziewanego.

Krok 3

Weź coś do siebie (lub dzieci) zajęte. Czy lecisz lub jazdy, podróże Dziękczynienia może być długie i nudne, zwłaszcza dla młodych podróżnych. Kontroluj nudę podczas podróży przez pakowania wiele atrakcji. Jeśli lecisz, prowadzenia ksiąg, małe gry wideo i odtwarzacz mp3 w przenoszenia w torbie. Jeśli jedziesz, można również wziąć pod uwagę wniesienie gier podróży, przenośne odtwarzacze DVD oraz kolekcję płyt CD, że cała rodzina może cieszyć się śpiewa. Podróż w nocy pozwoli dzieciom spać w czasie podróży. Jeśli możesz to zrobić, będziesz cieszyć się w cichej, spokojnej jazdy do celu Dziękczynienia.

Etap 4

Daj sobie trochę czasu. Podczas planowania podróży Dziękczynienia, musisz wyjść wcześniej. Nie wiadomo, co pogoda lub ruchu sytuacje znajdziesz się w. I na pewno nie chcesz przegapić rzeźba indyka! Więc daj sobie dużo czasu na podróż do miejsca docelowego.

Etap 5

Relax. Zwiększona ilość osób w portach lotniczych i ruchu na drogach ponad Dziękczynienia może opuścić swoje nerwy frazzled. Ale należy pamiętać, że ci ludzie są po prostu staramy się dotrzeć do ich rodzin, tak jak ty. Bądź cierpliwy i uświadomić sobie, że dostaniesz ich ostatecznie. Nie można zaplanować każdy etap swojej drodze podczas podróży na Święto Dziękczynienia, ale można zaplanować oczekiwać nieoczekiwanego. Podróż z dużą ilością przekąsek i działań podczas podróży do miejsca docelowego na Święto Dziękczynienia i będziesz z rodziną, zanim się zorientujesz.