grsail.com

Jak zainstalować Patio Dach

Jak zainstalować Patio Dach

Dowiedz się, jak zainstalować na dachu taras może pomóc Ci zmaksymalizować korzyści z patio. Dobre dachu taras nie tylko chronią przed deszczem, ale także słońca.

Przed rozpoczęciem

Aby zainstalować dach, jakaś systemu wsparcia dla płyt dachowych powinny być już na miejscu. Systemy te mogą się zmieniać w szerokim zakresie, w zależności od konstrukcji patio. Należy sprawdzić lokalne przepisy budowlane, aby określić, czy potrzebne jest pozwolenie na budowę przed rozpoczęciem projektu. Jeśli masz już altany, który obejmuje patio, lub wsparcia dla markizy patio, można używać, aby wspierać dach z kilkoma modyfikacjami.

Aby zmodyfikować altany zainstalowania dachu patio, należy rozpocząć od sprawdzenia altany luźne połączenia lub chorej drewna. Problemy te należy rozwiązać przed rozpoczęciem. Ponadto, altanka powinny być budowane z drewna w stanie trzymać panele dachowe. Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości co do ciężaru dachu, należy skontaktować się z profesjonalistą, który będzie w stanie ocenić sytuację i powiedzieć, jak zainstalować dach patio do domu bezpiecznie.

Po altanka jest zdeterminowana, aby być odpowiednie, instalacja blokuje to dwie nogi na środku prostopadle do krokwi. Dla tej pracy, ważne jest, aby używać małe kawałki blokowania, że ​​zmieści się pomiędzy nimi i być równo z wierzchołkami krokwi. W zależności od wielkości patio, wynajem lub kupno pistoletu paznokci może być warte kosztów. Należy używać gwoździ ocynkowanych dla tego kroku.

Jak zainstalować dach z blachy falistej Patio Korzystanie Panele

Faliste płyty z metalu są tanie i łatwe w instalacji, co czyni je idealnym rozwiązaniem dla zrób to sam projekt. Pamiętaj, aby kupić falisty układ dachówką, która obejmuje panele dachowe i listwy zamykające do obsługi płyt.

Instalowanie taśm zamknięcia

Zainstalować taśmy zamykające, w celu przymocowania pasków do góry zablokowaniu śruby ocynkowanej. Paski powinny przystawki wraz zapewnienia właściwego odstępu na poziome. Po zainstalowaniu paski zamykające pionowe listwy zamykające powinny być instalowane na szczycie krokwiami. Te paski pasuje pomiędzy pasami zamknięcia, które zostały zainstalowane przez blokowanie i powinny być dołączone za pomocą śrub ocynkowanych.

Układanie paneli

Gdy wszystkie paski zamknięcia są na miejscu, rozpocząć instalację falistej panele dachowe. Jeśli konstrukcja nośna dachu jest nachylona, ​​rozpocząć instalację paneli na najniższym końcu. Jeśli patio jest przymocowana do budynku, zaczynają się na końcu przeciwległym do domu. Upewnij się, że nakładają się na krawędzi panelu na pokrycie powięzi lub ochrony przed uszkodzeniem wspieranie graty deszczu.

Otwory pilotażowe i Łączniki

Przed zainstalowaniem płyty falistej metalowej, należy wywiercić otwory pilotażowe w panelu. Średnica otworów prowadzących będzie zależeć od zaleceń producenta. Często otwory są większe niż to jest konieczne w celu umożliwienia termicznego rozszerzania się płyty. Plan na wiercenie otworu pilotażowego w panelu przy każdym innym żebra pasków zamykających, dla każdego zestawu pasków zamykających, że panel dotyczy. Za pomocą łączników, które pochodzą w większości z tektury falistej zestawów metalu dachowych. Te łączniki mają gumową uszczelkę pod głowicą, aby pomóc stworzyć ścisłą więź.

Mocowanie paneli do ramy

Po otwory pilotażowe są wiercone, instalacji paneli jest to proste zadanie. Włóż panel w każdym miejscu i przykręcić łącznik na miejsce poprzez swoje otwory pilotażowe. Możesz dodać niewielką kroplę uszczelniać wokół otworu pilotażowego, aby pomóc jeszcze lepsze uszczelnienie pomiędzy pokryciem dachu i łącznika. Kiedy trzeba zainstalować następny rząd paneli, pokrywają pokrycia dachu nawet o kilka cali. Uruchomić kilka perełek uszczelniać wzdłuż nakładających się krawędzi panelu i kanapka je razem, aby zapobiec wyciekom.

Uwagi końcowe

Praca na drabinie może proste zadania trudne, więc uważają, prosząc o pomoc, aby wykonać ten projekt. Ktoś, kto może pomóc panele ruszyć i pobrać narzędzia, jak potrzebne pomoże zadanie przejść szybko. Oczywiście, jeśli nie podoba ci się pracy na drabinie, należy rozważyć wynajęcie kogoś, kto wie, jak zbudować dach patio i może zrobić to za Ciebie.