grsail.com

Jak zainstalować łańcuch ogrodzenia link postów

Ustawianie parametrów domu i zagrodzie zakłada podejmowanie decyzji i przygotowanie. Znając swoje granice, dosłownie, jest zawsze pierwszy krok. Ustalenie złagodzenie ulic i uliczek wokół ciebie nie powinno być pominięte w przygotowaniu. Należy również wykonać dogłębnie się z mediów znajdujących się pod swoim terenie. Pochodzą one w obraz oprócz podejmowaniu decyzji o rodzaju ogrodzenia chcesz zbudować w pierwszej kolejności. Krawędzie wykonane z ogniw łańcucha są doskonałym wyborem. Jeśli chcesz pojęcia, jak postawić słupy, poniższe instrukcje poprowadzą Cię przez.

  • Uzupełnij swój zestaw narzędzi. Po ustawieniu sprawy prawne proste, uzyskać swoje narzędzia gotowe do działania. Oprócz stawki, trzeba będzie następujące wspólne materiały budowlane i narzędzia: worki z cementem w zależności od wielkości powierzchni, farby, posty, elektroniczne koparka, pik, taśmy klejące z kilku kolorach i taczki.
  • Sfinalizować pomiar. Co widzisz na większe zdjęcie? Zaprojektować całą konstrukcję bramy i-chain-link. Ustalić wymiary swojej bramy, rogu oddzielającej odległość do rogu, a dokładnie plamy służebności i podziemnych. Użyj posty oznaczyć wszystkie te wskaźniki. Kopać je w ziemi, w którym zostanie zainstalowany słupki narożne i otwarcie. Złóż zasiłek dla szerokości każda futryna na otwarciu. Używaj różnych kolorów dla markerów pocztowych zwalnia Cię z zamieszania podczas instalacji.
  • Drążą ziemię z elektronicznym koparka. Jeśli nie masz jeden, kupić go w sklepie z elektroniką. Inwestycja pozwoli Ci zaoszczędzić od przyszłego kłopoty. Korzystanie ręcznych narzędzi takich jak łopaty lub szpadla nie tylko wymaga więcej energii, ale także więcej czasu i administracji. Zmniejszyć również trwałość twojego ogrodzenia od tworzenia otworów o nich często wymagające bloku out. Blokowanie dziurę nie zawsze skutkuje słabego lub rozpadającego stanu ogrodzenia, ale to sprawia, że ​​grunt używany do napełniania się luźniejsze. Koparka elektroniczne wierci otwory w zarządzaniu. Korzystanie z tego urządzenia, generują otwory jak głębokie as18-24 cali i przybliżonej średnicy 8 cali. Twój post powinien osiągnąć wysokość około 45 cm. Aby to osiągnąć, wlać w szacunkowej ilości żwiru do otworu. Będzie to służyć jako podstawa dla ogrodzenia.
  • Uszczelnić posty z cementu. Gdy podstawa kamienna jest wyrównana, to jest czas, aby wypełnić dziurę z płyty betonowej. Pobierz taczki, w którym będziesz musiał zawartości cementu szybko mieszać na sucho. Jeśli nie jesteś właścicielem tego narzędzia, można mieszać cement w pojemniku 5 galonów wody. Doprowadzić mieszaninę blisko gdzie pracujesz dla łatwego czerpania. Wlać cementu z dołu przez brzegi. Upewnij się, że Polak jest wypoziomowana na górze. Płyta betonowa zajmie dwa dni, aby całkowicie suche.

Po zakończeniu wszystkich postów, zrobić sobie przerwę. Poczekaj na odpowiednim złagodzić mokrego cementu. Gdy nadzienia wyschnięcia, Twoje posty będą gotowe do łańcuchowe. Montaż ogrodzenia ogniwa łańcucha posty siebie na podwórku jest satysfakcjonujące akt sam w sobie. To daje wasze granice domu prawdziwie indywidualne podejście.