grsail.com

Jak zainstalować dywanowa

Jak zainstalować dywanowa


Możesz dowiedzieć się, jak zainstalować dywan w godzinę lub tak, ale sam proces jest często wyzwaniem. To będzie wymagało wyposażenia wynajem i oznacza fizyczny trening. Jeśli masz plecy, kolana i nogi problemów, nie próbuj zainstalować dywan samodzielnie.

Podstawy Jak zainstalować dywanowa

Układanie dywanów polega odkładając ostrych pasków tackless, przy użyciu ostrych narzędzi tnących i ewentualnie za pomocą taśmy klejącej-metalu i kleju do tworzenia szwów. To wszystko może spowodować obrażenia, jeśli nie jesteś ostrożny. Konieczne jest również, aby pozbyć się starego dywanu (które mogą być ciężkie, zakurzone i niewygodne) i mięśni nowy dywan na miejsce.

Usunąć stary dywan

Zanim będzie można umieścić nowy dywan w dół, prawdopodobnie będziesz musiał usunąć stary dywan. Odkręć i wyjmij formowanie lub wykończenia wokół ścian i progów, dzięki czemu można uzyskać dostęp do krawędzi stary dywan. To pozwoli Ci ściągnąć ją istniejące paski tackless. Gdy dywan jest wolne od pasków, rozwinąć go i pokroić w sekcjach dla łatwego usuwania. Niektórzy ludzie lubią ponownie wykorzystać swoje klocki dywan, ale zazwyczaj jest to zły pomysł. Większość nowa wykładzina jest sprzedawana z rozszerzonej gwarancji, jeśli kupisz nową płytkę, która jest zwykle idealne. Dobry pad dywan przedłuży żywotność dywan i sprawiają, że czujesz się o wiele ładniejsza pod stopami. Jeśli jesteś wyciągając pad, uważaj na pogorszonym materiału dopełnienia i noszenie maski, jeśli trzeba. Gdy dywan jest i się z drogi, dać pokój raz na z odkurzacza.

Wymień Strips Tackless

Termin "tackless" tutaj jest naprawdę błędna z punktu widzenia użytkowania. Te małe pasków z drewna zawierają drobne metalowe zęby, które posiadają dywan aż zęby rekinów trzymać ofiarę. Oni są skośne i przeznaczone do kąta w kierunku ściany. Gdy krawędź dywan jest rozciągnięte i nadziewa się na nich, nie obluzował. Naszym celem jest, aby odłożyć paski tackless o pół cala od ścian. Możesz używać starych pasków jak przewodnik do wprowadzenia nowych.

Odłóż Nowy Pad

Nie będzie musiał rozciągnąć pad, ale będzie musiał być sztukowanych i zszyte w miejscu. Upewnij się, że odcinki pad nie nakładają się, ale nie dotykać. Aby zapobiec ich przemieszczaniu, skleić je do siebie.

Zainstaluj Dywan

Zanim kupisz, wyciąć lub rozpocząć instalację dywan, określić, czy i jak masz zamiar ząbkowanie go. Jeśli masz szczęście, jak podczas instalacji nie będzie wymagać szew. Jeśli tak, spróbuj umieścić szew w najmniej widocznym i handlu ludźmi możliwym obszarze. Mimo, że szew nie będzie widoczny na większości nowy dywan, linia będzie bardziej widoczne w miarę starzenia się dywan. Podczas określania długości dywan trzeba, planujemy dodatkową 05:56 cali na całym obwodzie pomieszczenia i na każdym szwie.

Porady dla Instalacja dywanowa

Tworzenie połączenia będzie dużo łatwiejsze, jeśli pokrywają się zarówno kawałki i zrobić jeden cięcie przez obu. Zapewni to, że obie strony dokładnie dopasowane. Zanim to zrobisz, co jest pod spodem ochrony z kawałkiem sklejki.

Utrzymanie szwy w miejscu wymaga specjalnej taśmy, która korzysta z podgrzewaną wodą klej. Aby z niej skorzystać trzeba wynająć specjalną żelaza spajający. Oni się gorąco, zapach i może być trochę przerażające, ale nie będzie mieć dobrą, profesjonalną szew bez użycia taśmy. To tworzy bardzo minimalny wstrząs (w przeciwieństwie do pasków tackless) i naprawdę trzyma dywan w miejscu.

Kiedy będziesz gotowy, aby umieścić dywan w dół, trzeba jeszcze trzy narzędzia, nosze mocy, rolkowe i szew kicker kolana. Wszystkie są wykorzystywane do spłaszczenia, rozciągnąć i zabezpieczyć dywan. Aby utrzymać dywan z falujący lub migracji, rozciąganie jest bezwzględnym wymogiem. Dywany rozciągają się i kurczą w odpowiedzi na temperaturę otoczenia i wilgotności w pomieszczeniu. Jeśli dywan nie są trwale przymocowane do podłogi, będzie dalszym nightmare sterować.

Kicker kolano wymaga pewnego wyjaśnienia; kopnąć go zmusić do krawędzi dywan w miejscu nad taśmą tackless. Jeśli pracujesz na dużym dywanie, za pomocą kicker kolana może być opodatkowanie, więc być uprzedzony.

Czytanie instrukcji i bezpieczeństwa informacji, że pochodzi z wynajmu żelaza ząbkowanie, kicker kolana, dywan noszach i rolki dywan pomoże Ci zrozumieć, w jaki sposób zainstalować dywan lepiej i uniknąć najbardziej oczywistych problemów. Chociaż instalacji dywan może być projekt jednego człowieka, jest to jedno zadanie, gdzie o kilka dodatkowych rąk - i mocny grzbiet, może być bardzo pomocne.