grsail.com

Jak zacząć pisać w wieku przedszkolnym dzieci Obrazek Książki

Jak zacząć pisać w wieku przedszkolnym dzieci Obrazek Książki

Jeśli zastanawiasz się, jak rozpocząć pisanie książek obrazkowych dla dzieci w wieku przedszkolnym, proszę czytać dalej, aby uzyskać pewne sugestie.

Porady na temat Jak zacząć pisać w wieku przedszkolnym dzieci Obrazek Książki

Jeśli jesteś zainteresowany pisze książkę obrazkową, pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić, to podjąć dobre spojrzenie na istniejącym rynku. Jeśli chcesz zmienić od konsumenta, książek obrazkowych dla dzieci do kogoś, kto je produkuje, trzeba przeprowadzić pierwsze badanie rynku.

Wyjazd istniejącym rynku

Wizyta w miejscowej bibliotece lub księgarni, aby zorientować się, z jakiego rodzaju książek dla dzieci, które są obecnie na rynku. Uzyskać informacje na temat, które z nich są aktualne bestsellery i je badać uważnie zorientować się, dlaczego są one popularne.

  • Jakie tematy są wykorzystywane?
  • Jak autor uporządkować historię? Czy on lub ona używać rymów lub pewne frazy, aby opowiedzieć historię?
  • Co jest niezapomniany o postaci w książce?

Znajdź niszę

Rynek książki dla dzieci jest już bardzo konkurencyjny, a wydaje się, że niemal każdym temacie, że dzieci mogą być zainteresowane została już skierowana. Nie trzeba wyważać otwartych drzwi, ale trzeba znaleźć inny kąt dla swojej historii, że nie został napisany o kilka razy już. Innym rozwiązaniem, które może pomóc dowiedzieć się, jaki rodzaj historii chcesz napisać jest spędzać czas z niektórych przedszkolaków. Dowiedzieć się, jakie rzeczy są zainteresowani. Zapytaj ich, jakie rodzaje książek, które lubię patrzeć na i przeczytałem im. Można też pomyśleć o własnym dzieciństwie i rodzaju książek, które korzystają w tym momencie w swoim życiu.

Zacznij Pisanie

Nie musisz pisać historię swoich dzieci na raz. Jeśli chcesz zostać pisarzem, wystarczy zacząć pisać. Kup notebooka zapisać swoje myśli. W tym momencie, nie trzeba pisać pełne historie, ale trzeba dostać się do nawyku pisania często.

Rozwijaj swoją historię i bohaterów

Gdy masz pomysł na opowieść, rozpocząć pracę, aby go rozwinąć. Będziemy chcieli, aby znaki w swojej historii niezapomniany w jakiś sposób. Jeśli zastanawiają się, jak rozpocząć pisanie książek obrazkowych dla dzieci w wieku przedszkolnym, należy pamiętać, że nie są ograniczone do ludzkich tym tylko znaki w historii.

Mieć trochę zabawy z bohaterami tworzysz. Czy są ludzie, którzy żyją w tym czasie? Czy są z przeszłości lub przyszłości? Czy bohater rodzaj zwierzęcia? Czy to jakiś rodzaj obiektu, który ma uprawnienia do opowiadania? Jeśli jesteś autorem, można zdecydować, które znaki będą w historii i jakiego rodzaju sytuacje będą w.

Spędzić czas polerowania Your Story

Więcej niż prawdopodobne, trzeba będzie spędzić trochę czasu ze swoją historię, zanim będzie można nawet myśleć o przedłożenie go do wydawcy. Jest to normalna część procesu. Możesz nawet trzeba umieścić swoją historię się na jakiś czas i wrócić do niego później, aby uzyskać świeże spojrzenie. Może to być pomocne, aby ktoś inny czytać historię i dać informację zwrotną. Czytanie swoją historię do przedszkolaka jest sposób na sprawdzenie swoich pomysłów-rynkowych. Będziesz w stanie ocenić z reakcji młodzieńca, czy ta grupa wiekowa znajdzie swoją historię ciekawe, czy też potrzebuje trochę więcej pracy, zanim będzie można go przesłać do wydawcy do rozpatrzenia.

Dodatkowe zasoby Zakład Logiki

Odwiedź Książki Logiki Stosowanej dziecięca, aby dowiedzieć się więcej o rynku książki dziecięcej.