grsail.com

Jak zachować autograf na odzież

Spędził pół dnia w kolejce, tak więc można się swoją ulubioną gwiazdę podpisania koszulę. Najgorsze, co może się zdarzyć to, aby zaprzepaścić odzież i stracić podpisu. Przechowywać owoce bezpiecznego cierpliwość przez uczenie się, jak zachować autograf na odzież.

Mając artykuł odzieży Autographed jest wspólne dążenie do fanatyków sportu. Większość czasu, koszulki są przedstawione gwiazd sportu, które zostaną podpisane po meczu. Jeśli chcesz mieć swój Koszulka podpisana, a następnie przygotować długopis, który pracuje dla rodzaju materiału swojej koszulce. Można to sprawdzić próbując się pióro w małym obszarze swojej koszulce, lub uzyskać podobny materiał do testów na.

Po znalezieniu idealnego pióro do używania, zachować przydatny podczas gry. Youâ € ™ d nigdy nie wiadomo, kiedy youâ € ™ d mają szansę na jego podpisaniem.

Kiedy są skuteczne w uzyskaniu podpisu ulubionego zawodnika, pracować, jak można zachować ubranie. Umieść odzież do suszarki. Umieścić ustawienie suszarki w najwyższej ciepła. Nie należy umieszczać żadnych innych artykuł wewnątrz suszarki, kiedy to zrobić. Niech spin suszarki przez około pół godziny, tak że tusz będzie ustawiony pod ubraniem.

Wypłukać ubranie za pomocą zimnej wody. Użyj łagodnego mydła do mycia odzież.

Jeśli chcesz, aby upewnić się, że podpis jest stale zachowana, można przyszyć krawędzie haftu podpisu lub użytkowania. W ten sposób, youâ € ™ ll pewno będzie w stanie zrobić wyraźną formę podpisania widoczny nawet gdy zanika atramentu.

Zachowaj garderoby nie jest używany. Podczas gdy chwalił autografem odzieży wydaje zaproszenie, to są również zaproszenie znaczne uszkodzenie odzieży. Chroń odzież przed niechcianymi wycieków i plam, trzymając go w bezpiecznym miejscu. Przez cały czas na sobie nie ubrania, nie są wymagane, aby go myć często, a tym samym zanik można uniknąć.

Kup małą puszkę farby tkaniny w jasnym wykończeniem ze sklepu hobby lub księgarni. Nałożyć cienką warstwę na podpis. Spróbuj to sprawdzić w innej odzieży najpierw tak, że youâ € ™ d poznać jej skutki. Możesz użyć tego samego ubrania, które było używane w testowaniu idealny tusz do swojego podpisu. Dobrą rzeczą mającą ciuch jako elementu testowego jest to, że jesteś w stanie przejść przez wszystkie procesy testowania powyższe kroki bez ryzyka uszkodzenia podpisanego odzież.

Kup ramę, która jest na tyle duże, aby trzymać ubrania. Możesz także użyć pola pamiątki na przechowanie odzieży. Jeśli zdarzy ci się mieć duży gabinet szkła dla kolekcji, można powiesić ubranie na kieliszki. Jeśli odzież jest zbyt długa, by zmieścić się na ramę, można złożyć go w środkowej i pokazać tylko obszar, w którym podpis jest widoczny. Powiesić ramki w pokoju lub w salonie, aby to widoczne dla gości.