grsail.com

Jak zabezpieczyć się kołdrą

Kołdry zostały powszechnie stosowane zamiast kołdry i koce. Są one w dół wypełnione worki, które również były używane jako puchowe. Od kołdry są ciężkie i trudne do mycia, są one chronione poszwy.

Ochraniacz działa jako materaca, który chroni przed kurzem i kołdry plamy. Jednak ciągły ruch może skręcać kołdry wewnątrz. W związku z tym, istotne jest, aby dowiedzieć się, jak zabezpieczyć pokrywę kołdrą w celu utrzymania wewnątrz kołdry zawsze w dobrym kształcie.

Oto kilka prostych porad, które można wykonać w celu zagwarantowania kołdrę i kołdra wewnątrz:

  1. Umyć kołdrę i pozostawić do wyschnięcia pod słońcem. Można go umieścić w suszarce, ale nadal ważne jest, aby wysuszyć je na słońcu, aby całkowicie zabić bakterie. Dodać do tego, jak co miesiąc rutyny lub raz na dwa tygodnie, w zależności od tego, jak łatwo Twoja okładka dostaje brudne.
  2. Weź świeżo umyte i wysuszone kołdrę i przytrzymaj go na jego rogach. Energicznie wstrząsnąć kołdrę trzymać go z dala od zmarszczek. Obróć pokrywę na wylot przez szwy pokrywy. Wiesz, że masz takie prawo, jeśli ukryte szwy wykazuje obecnie.
  3. Rozłóż kołdrę na płaskiej i czystej podłodze. Niech Pokrywa dotykać duvetâ € ™ s stopę. Można tego dokonać przez wychodzącym na część od kołdry.
  4. Chwyć szew kołdrę i znaleźć krawędzie kołdrą. Dopasuj narożniki kołdrę na rogach szwach. Praca na jednej krawędzi pierwszy potem drugi.
  5. Pociągnij kołdrę do siebie, podnosząc go do góry tak, że kołdra spada w dół na kołdrę. To może być wygodnie wykonywane w pozycji stojącej lub klęczącej, gdy noga jest o otwarciu kołdrę na dole. Jeśli jest to trudne dla ciebie, możesz potrzebować pomocy kogoś, kto może pomóc szarpać kołdrę podczas podnoszenia kołdrą.
  6. Kontynuuj pociągnięcie do momentu zamknięte kołdrę przez kołdrę. Od kołdra jest ciężki, to będzie pomocne, jeśli określają całość płasko na podłodze. Podczas podnoszenia kołdrą, to zrobić z jednej sekcji na raz.
  7. Shut zamknąć kołdrę poprzez przycisk lub zamek błyskawiczny. Rozpocząć od jednego końca, podczas gdy powoli przejście do drugiego końca. Upewnij się, że nie pominąć żadnego z przycisków.

To jest właściwy sposób zabezpieczenia kołdrę. Kołdra, jak wiadomo, ma inwestycji. Więc jeśli inwestują w dobrej jakości kołdry, równie dobrze można muszą inwestować na dobrej jakości kołdrę pokrywą.

Zabezpieczanie kołdrę nie tylko zapewni Państwu komfort. Jest również podstawowym etapem w ochronie kołdrę. Ochraniacz akcji także ogólny wygląd sypialni. I z tego powodu, należy również wybrać rodzaj materiału, koloru i projektowania, że ​​musi mieć pokrywę kołdrą. Sprawiają, że odpowiadają lub uzupełniają się z tematem sypialni i koloru.

Ochraniacz utrzymuje kołdrę kształt i zawsze działa i szuka nowego.