grsail.com

Jak wysoka Fruktoza syrop kukurydziany powoduje przyrost masy ciała

W ciągu lat naukowcy odkryli, że syrop kukurydziany o dużej zawartości fruktozy może powodować miliony Amerykanów przybrać na wadze. Niestety, nie jest w stanie przeprowadzić dość badań syropu kukurydzianego o wysokiej zawartości fruktozy, aby udowodnić, że jest jedynym czynnikiem, który powoduje wzrost masy ciała. Ale w dalszym ciągu monitorować wpływ na organizm człowieka, ponieważ, ponieważ syrop kukurydziany o wysokiej zawartości fruktozy wprowadzono w tym kraju, wskaźnik otyłości wzrosło gwałtownie, a coraz więcej osób cierpi na choroby takie jak cukrzyca. W obecnym czasie, istnieje kilka różnych sposobów, że syrop kukurydziany o wysokiej zawartości fruktozy mogą powodować zwiększenie masy ciała. Oto niektóre ze sposobów, że może to mieć wpływ na zdrowie i wagę.

Syrop kukurydziany o wysokiej zawartości fruktozy trawi powoli

W przeciwieństwie do naturalnych cukrów, które znajdują się w owocach i warzywach, HFC jest cukier sztuczne, że organizm nie jest przystosowany do obsługi. W ogóle, to ma naturalne cukry o jeden dzień, aby przejść przez proces trawienia w organizmie. Z drugiej strony, potrzeba syrop kukurydziany o wysokiej zawartości fruktozy około trzy lub cztery dni prawidłowego trawienia. W międzyczasie, masz może jeść więcej żywności przetworzonej, które zawierają syrop kukurydziany o wysokiej zawartości fruktozy. Może to prowadzić do ciała stara się strawić wszystko. Może to powodować zwiększenie masy ciała. Aby uniknąć tego problemu, należy spróbować jeść więcej naturalnych produktów spożywczych i żywności ekologicznej, które zawierają naturalne cukry. To daje organizmowi lepszą okazję do prawidłowego trawienia.

Jest obecny w żywności z więcej kalorii

Prawda jest taka, że ​​większość produktów, które zawierają naturalne cukry nie są bardzo kaloryczne. Jabłko, na przykład, jest tak samo satysfakcjonujące dla ciała, jak pudełko cukierków. Jednak Apple ma mniej niż 100 kalorii, podczas gdy pudełko cukierków może łatwo mieć 500 kalorii. Więc oprócz dając ciało pasuje jeśli chodzi o trawienie, jesteś także biorąc w znacznej ilości kalorii, kiedy jeść produkty o wysokiej fruktozowy syrop kukurydziany. Fast Food posiada również mnóstwo syrop kukurydziany o wysokiej zawartości fruktozy w nim, i prawdopodobnie już wiesz, że fast food jest jedną z najgorszych rzeczy, które można jeść, jeśli starasz się utrzymywać żadnego pozory dobrej diety.

Jak uniknąć syrop kukurydziany o wysokiej zawartości fruktozy

Jeśli pójdziesz na zakupy do supermarketu, jesteś dosłownie otoczony produktów, które zawierają syrop kukurydziany o wysokiej zawartości fruktozy. Ponieważ tak wiele żywności są przetwarzane dziś, trudno uniknąć syrop kukurydziany o wysokiej zawartości fruktozy. Jest obecna we wszystkim z butelki z napojem do niektórych rodzajów chleba. Aby uniknąć go jeść, czytać etykiety żywieniowych na żywności, które kupują. Syrop kukurydziany o wysokiej zawartości fruktozy często jest jednym z głównych składników wymienionych. Z powodu wszystkich złych prasy otaczającego go, wiele produktów są reklamowane jako wolny od syrop kukurydziany o wysokiej zawartości fruktozy. Jeżeli produkty te nie zawierają innych złych rzeczy dla ciała (kalorii, tłuszczów nasyconych, itp), może chcesz spróbować ich unikać spożywania żywności z tylu syrop kukurydziany o wysokiej zawartości fruktozy. To może pomóc zatrzymać tycia i dostać z powrotem na właściwą drogę w kierunku bardziej zdrowego stylu życia.