grsail.com

Jak wyremontować Worn plamy na gotowych Hardwood Floors

Nie spalić dom strachu myszy od hotelu. Więc idzie przysłowiowy idiom. Ta sama zasada dotyczy parkietami. Jeśli drewnianej podłogi jest tylko częściowo zużyta, to byłoby śmieszne odnowić go w całości. Nie tylko kompletne i kompleksowe odnawianie trwać długo; będzie to również kosztować mocny sumę i ogromną ilość pracy (albo twoje lub wynajęty Professional). W prawie wszystkich przypadkach, podłogi z drewna będzie wymagać czasu do czasu remontu tylko w miejscach narażonych na częste i dużym natężeniu ruchu. Ten artykuł nauczy Cię, jak wyremontować zużyte plamy na gotowych parkietami.

  1. Oczyścić teren zużyte. Wilgotną szmatką wytrzyj powierzchnię, aby usunąć kurz i brud na powierzchni. Niech mokra plama wyschnie najszybciej.
  2. Piasek miejsce pracy. Można to zrobić za pomocą szlifierki przenośne. Albo można pracować trochę potu, wykonując go ręcznie. Upewnij się, że używasz papieru ściernego o gradacji średnich, które powinny być skuteczne w zarysowania powierzchni i eksponowanie świeżego drewna. Dodać do szlifowania łatwiej owijając papier ścierny wokół 2-cal przez 4-calowy drewnianym bloku. Z papierem ściernym skierowaną w dół na podłodze, chwyć blok przy użyciu obu rąk, umieścić pewną presję na bloku, i rozpocząć szlifowanie.
  3. Usunąć kurz z drewna. Wymiata pył drzewny lub odkurzyć go. Następnie zetrzyj kurz nadmiar drewna wilgotną szmatką. Niech wilgotna plama wyschnie całkowicie przed kontynuowaniem.
  4. Otwórz okna i drzwi. Upewnij się, że miejsce pracy jest odpowiednio wentylowany w tym momencie. Kolejne etapy wymagają użycia substancji, które wydzielają gazów i par, które mogłyby być szkodliwe przy wdychaniu.
  5. Zastosuj lub lakier poliuretanowy wykończenie. Upewnij się, że rozwiązanie jest właściwie mieszane (wstrząsnąć puszkę lub butelkę, w razie potrzeby). Zapoznaj się z instrukcjami na etykiecie. Jeśli jest to możliwe, należy dokładnie taki sam lakier lub farba poliuretanowa jak te uprzednio stosowane w odniesieniu do pozostałej części podłogi. Jest to najlepszy sposób, aby Państwa wyremontowane lub spot mecz idealnie płynnie łączą się z mety reszty podłogi. Zastosuj lub wykończenie lakier poliuretanowy albo używając pędzla lub poprzez rozpylenie na powierzchni, który wymaga remontu. Dona € ™ t stosuje bardzo grubą warstwę na pierwszą warstwę.
  6. Niech lakier wyschnie całkowicie. To może potrwać kilka godzin.
  7. Oceny gotowy teren. Jeśli masz szczęście, jedną warstwę lakieru lub poliuretanowym wykończeniem może otrzymać pracę. W większości przypadków, youa ll € ™ potrzebujemy drugiego lub trzeciego powłoki wykończenia.
  8. Piasek wykończone obszar. Usunąć kurz. Nałożyć drugą powłokę lakieru lub wykończenia. Pozostawić do wyschnięcia na kilka godzin. Następnie ocenia gotowy ponownie obszar, aby zobaczyć czy wykończenie pasuje dobrze z okolic podłogi. Jeśli nie, powtórz procedurę (szlifowanie, wybić kurz, aplikacji lakieru) jeden raz lub wiele razy, aż jako wykończenie wygląda jeszcze z resztą podłogi.
  9. Niech ostatnia warstwa usiąść na dzień. Po osiągnięciu końcowego stosowania lakieru, niech wykończenie ustawić na około 24 godziny przed ponownym użyciem obszaru.

Remontowo zużyte plamy na drewnianej podłogi nie robi € ™ t wymagają pełnego renowacyjnych całej powierzchni podłogi. Przy odrobinie wysiłku i kilka godzin, można łatwo odnowić że zużyte miejsce za pomocą wspólnych materiałów i urządzeń sprzętowych.