grsail.com

Jak wyjaśnić Bad Credit

Jeśli od czasu do czasu wypłaty brakowało lub było późno, kilka razy, że może obniżyć zdolność kredytową. Często można nazwać tego konkretnego pożyczkodawcy i poprosić o usunięcie negatywnych uwag z raportu kredytowego. Jeśli są zazwyczaj na czas, tylko od czasu do czasu wpadce, że często usuwać że ding z raportu jako uprzejmości. Ale co można zrobić, jeśli masz poważne problemy?

  1. Jest to całkowicie dopuszczalne, aby napisać list do wyjaśnienia, dlaczego wynik jest tak niski. Jeśli starasz się o kredyt hipoteczny lub innego kredytu długoterminowego, niski wynik może stanowić ogromną różnicę w całkowity koszt kredytu. Opłaca się przynajmniej próba nadania pożyczkodawcy powód, dlaczego powinni zaoferować lepsze stawki.
  2. Bądź szczery! Nie mogę podkreślić, to wystarczy. Składających się na historię sob nie jest w najlepszym interesie, w dłuższej perspektywie. Nieważne potencjalnych kwestii nadużyć finansowych, które otwierają się na własne oczy, pożyczkodawca może karać, jeśli odkryć swoje kłamstwa. Wielu kredytodawców są sposoby podniesienia stóp, jeśli pewne rzeczy się zdarzają - takich jak opóźnienia w płatnościach na niezwiązanego karty. Najlepiej, aby uniknąć tego całego potencjalnego sytuacji, będąc uczciwym.
  3. Ale istnieje wiele powodów, dla których ocenę kredytową może zatankowany. Straciłeś pracę, miał poważne problemy medyczne, trzeba było kradzieży tożsamości, albo trzeba było przejść pod biznesu. Każdy z tych scenariuszy może spowodować poważne problemy z uzyskaniem rzeczy wypłacane na czas.
  4. Jeśli masz zamiar wyjaśnić sytuację, większość kredytodawców będzie chciał wyjaśnienia na piśmie. Być dokładne! Nie po prostu powiedz, że stracił pracę, dać im termin - zarówno wtedy, gdy go nie posiadasz, a kiedy dostał nową pracę. Szczegółowo opisać, jak wyglądał pracy w międzyczasie. Chcesz, aby zobaczyć cię pożyczkodawca, jak ktoś, kto nie tylko siedzieć i jęczeć, ale aktywnie szukał nowej pracy. Zasadniczo chcesz pokazać pożyczkodawcy, że jesteś zaniepokojony spłatę długów i radzenia sobie z obowiązkami. Kredytodawcy nie są odporni na wiadomość o gospodarce. Wiedzą, kiedy gospodarka jest zły, że może to potrwać dłużej, aby dostać pracę.
  5. Możesz także kredytodawca wiedzieć, co robisz, aby poprawić wynik. Kredytodawcy są bardziej chętni do pracy z ludźmi, którzy są aktywni w kontaktach z ich złych kredytów. Chcą zobaczyć, że aktualnie płacą długów jesteś winien. Jeśli masz upadłości w przeszłości, ale Twoja ostatnia aktywność wskazuje płatności na czas i odpowiedzialnych finansów, będą prawdopodobnie przywiązywać większą wagę do ostatnich odpowiedzialnego zachowania.
  6. Kredytodawcy powinni patrzeć na Ciebie bardziej korzystny, jeśli jesteś z góry z nimi. Nie czekaj, aż poprosi o sprawach, wiesz, że tak. W przypadku złożenia wyjaśnień z aplikacji pokazuje, że jesteś świadomy nie było problemu i nie starają się to ukryć. Są bardziej skłonni aby zobaczyć cię jako odpowiedzialna, przyznanie się do ostatnich problemów i aktywnie pracuje zrobić to dobrze tym razem.

To wszystko jest kwestią perspektywy tutaj. Nic z tego nie jest gwarantowane, aby coś zmienić, ale to może i często będzie. Chcesz dać im inną perspektywę niż raportu kredytowego może im dać. Pamiętaj, aby być uczciwym, być dokładne, a być z góry!