grsail.com

Jak wychować dziecko z ADD bez leków

Jednym z typowych warunków psychologicznych, że dzieci mają to zaburzenie z deficytem uwagi. Większość dzieci, które mają ADD są zalecane, aby uzyskać jakiś rodzaj leków, ale rośnie liczba rodziców, którzy zdecydowali się odrzucić leki i podnieść swoje dziecko za pomocą tego childâ € ™ s własne tempo. Jeśli chcesz podnieść ADD dziecka bez stosowania narkotyków i leków, oto kilka kroków, które należy podjąć.

  • Czy Twoje domowe. Przede wszystkim należy wiedzieć, jak można o ADD. Istnieje mnóstwo zasobów w Internecie oraz w lokalnej bibliotece o różnych przyczyn, objawów i metod leczenia dostępnych dla dzieci ADD. Więcej można dowiedzieć się o warunkach, lepsze wybory, które będzie można dokonać w odniesieniu do tego, jak można podnieść swoje dziecko. Kiedy wykonać badania, można zyskać pełniejsze zrozumienie, dlaczego jest to dobry pomysł, aby spróbować podnieść dziecko bez leków.
  • Pobierz opiekuna. Następnie należy skupić się i inwestować w jaki sposób można wychowywać własne dziecko. Dzieci z ADHD mają tendencję zrobić źle w otoczeniu szkoły i klasie ogólnej, ponieważ te rodzaje miejsc w nauce mają standaryzowany rytm i tempo, że dzieci zazwyczaj nie DODAJ może dostosować się do. To nie oznacza, że ​​dziecko nie jest inteligentny. Oznacza to po prostu, że jego funkcje umysłu w inny sposób. Spróbuj znaleźć dziecko nauczyciela, który specjalizuje się w nauczaniu dzieci z ADD. Te typy nauczycieli są trochę trudniejsze niż zwykłe nauczycieli, ale wiedzą, jak radzić sobie z dziwactw, które pochodzą z ADD.
  • Skup się na diecie. Należy również upewnić się, że dajesz dziecku zrównoważonej diety, który jest dostosowany do jego stanu. Pamiętaj, że są dużo dzieci ADD których objawy stają się bardziej wyraźne, gdy są one podane tłustych lub gdy podane są pokarmy, które są bogate w cukier. Upewnij się, że wyeliminowanie tych elementów problemem spożywczych z twój childâ € ™ s diety, w celu zminimalizowania jego ataki ADD.
  • Walcz o swoje stanowisko. Następnie, należy również dowiedzieć się, jak bronić swojej decyzji, aby podnieść swoje dziecko bez leków. Obecnie większość lekarzy uważają, że lek jest najłatwiejsze do podejmowania w kontaktach z dziećmi z ADHD. Powinieneś być aktualizowane na różnych argumentów za i przeciw leków ADD, aby wiedzieć dokładnie, dlaczego masz rację podnosząc swoje dziecko bez leków.
  • Weź go wolno. Wreszcie wiemy, że wychowanie dziecka z ADHD może być trudne i może być bardzo frustrujące. Musisz wziąć sprawy powoli i mają wytrwałości, aby przejść przez z decyzji. Podczas gdy leki są alternatywą, może również zmienić swoją childâ € ™ s osobowość. Pamiętaj, że to, co robisz jest dla dziecka, i że w dłuższej perspektywie, będzie lepiej.

Upewnij się, że również prysznic dziecku dużo miłości i uwielbienia. Zbyt często, dzieci z ADD są traktowane jako wyrzutków, nawet w domu i często są traktowane jako kozła ofiarnego lub czarnych owiec. Upewnij się, że tego uniknąć, a które traktują je tak samo jak traktować swoje inne dzieci.