grsail.com

Jak wybrać suplementy potasu

Przed rozpoczęciem przyjmowania suplementów potasu, to jest bardzo ważne, aby dowiedzieć się więcej na ten temat i jak najlepiej wybrać odpowiednich kodeków do ciała.

  • Wiesz co Potas jest i co to jest za. Potas jest ważnym minerałem, który jest niezbędny dla zdrowego funkcjonowania serca, mięśni i szkieletów. Osoba, która zużywa idealną 4700 mg / dzień potasu może czerpać korzyści zdrowotne, które zmniejszyły ciśnienie krwi, minimalizuje ryzyko wystąpienia kamieni nerkowych, a zmniejszona wrażliwość na sól.
  • Wiedzieć, czy trzeba brać suplementy potasu Potas jest bardzo łatwo znaleźć w diecie przeciętnego człowieka. Niektórych źródeł tego minerału to kurczak, wołowina, ryby, ziemniaki, i większość owoców i warzyw. Dlatego nie jest to bardzo typowe dla przeciętnego człowieka, aby być niedobór potasu, ponieważ jego diety; Zwykle, niedobór potasu (lub hipokalemię) z powodu innych chorób, takich jak biegunka, wymioty, zaburzenia odżywiania się i nadczynność tarczycy. Ci, którzy podejmują niektóre leki - takie jak kortyzonów i diuretyki - mogą być również podatne na niedobór potasu staje.
  • Wiem, niektóre z objawów niedoboru potasu Niektóre z najczęstszych objawów zalicza się:. Zmęczenie, osłabienie mięśni, drażliwość, suchość skóry i powolne refleks. W skrajnych przypadkach, niedobór potasu może prowadzić do zaburzeń rytmu serca, zastoinowej niewydolności serca, choroby nerek (na przykład, jak ostra niewydolność nerek) oraz zaburzeń układu nerwowego. Jeśli podejrzewasz, że masz hipokaliemia, że ​​to bardzo ważne, aby zasięgnąć opinii lekarza od razu. Pamiętam, że należy skonsultować się z lekarzem, zanim rozważy podjęcie suplementy potasu (wiem, że zbyt dużo potasu może prowadzić do poważnych problemów zdrowotnych, jak również, takich jak skurcze brzucha, porażenie mięśni lub nieregularne bicie serca).
  • . Znać rodzaj suplementu potasu należy podjąć Istnieją trzy główne rodzaje suplementów potasu dostępne: cytrynian potasu, wodorowęglan potasu i chlorek potasu. Potassium Citrate to najbardziej powszechnie stosowany dodatek, który jest używany głównie do zmniejszenia kamieni nerkowych. Wodorowęglan potasu jest stosowany w celu obniżenia ciśnienia krwi, zwiększenie masy mięśni, zmniejszenia utraty kości. Chlorek potasu jest najbardziej skuteczny na podniesienie poziomu potasu we krwi.
  • Należy poinformować lekarza o wszelkiego rodzaju warunkiem, że może być. Czy wiesz, że suplementacja potasu mogą być szkodliwe dla zdrowia, jeśli masz jakieś wcześniej istniejących warunków, takich jak wrzód żołądka, przewlekłe biegunki lub choroby nerek. Wiadomo również, że niektóre leki mogą mieć również negatywny reakcję na suplementy potasu; Na przykład przy dodatku potasowego przeczyszczających mogą zmniejszać skuteczność dodatku; z wapniem i może cierpieć z powodu nieprawidłowości bicie serca; i Kaptopryl i może masz większą szansę zachorowania na przedawkowanie potasu.

Najważniejsze jest to, jeśli masz wybór między różnymi suplementami potasu, to jest bardzo ważne, aby stosować się do zaleceń lekarza. To nigdy nie jest mądry, aby samoleczenia w sprawie suplementów, takich jak te, szczególnie, gdy za dużo może spowodować poważne problemy zdrowotne. Upewnij się, aby poinformować lekarza o szczegółach swoich alergii, objawy i innych leków, które pacjent przyjmuje, aby mógł podjąć najlepszą decyzję, o której uzupełnieniem jest najbardziej odpowiedni dla Ciebie. Powodzenia, i nadzieję, że to pomogło!