grsail.com

Jak wybrać stoły bilardowe

Wybierając stół bilardowy i stół do bilarda może być trudnym zadaniem. Istnieje wiele różnych rozmiarach, style i rodzaje tabel. Od zakupu stół bilardowy może być drogie inwestycje bardzo ważne jest, aby wybrać najlepszy stół do Twoich potrzeb. Oto kilka wskazówek, jak wybrać stół bilardowy.

Najważniejsze, aby pamiętać, że stół bilardowy jest duży mebel, który zajmie dużo miejsca w domu. Przy wyborze stoły bilardowe, ważne jest, aby zachować wygląd pamiętać. Tkaniny na łóżku tabeli są w wielu różnych kolorach. Korpus stołu może występować w różnych rodzajach i odcieniach drewna, a nawet metalu. Należy wybrać stół bilardowy, że będzie dobrze wyglądać w pokoju wybrałeś.

Jak wspomniano wcześniej, stoły bilardowe mogą być drogie. Jeśli tabela będzie głównie do użytku rekreacyjnego z rodziną i dziećmi to nie może chcesz kupić szczyt tabeli linii, ponieważ może dostać nadużywane. To może być lepsze dopasowanie dla swojej rodziny, jeśli wybrać stół bilardowy wokół znaku 1000 dolary. Jeśli jesteś profesjonalnym graczem basen i potrzebują wysokiej klasy stół do praktyki, patrzysz na 3.000 dolarów dolarów lub więcej.

Pamiętaj, aby wziąć pod uwagę wielkość pomieszczenia, w którym będziesz prowadzący stół bilardowy. Basen i stoły bilardowe zadzwonił wielkości od 6 "x 3" do 12A € ™ x 6A € ™. Od krawędzi stołu do ściany, musisz długość kija plus co najmniej 6 cali pozostawić wystarczającą ilość miejsca dla swojego skoku. Cue kij jest średnio o 54 cm. Będziesz musiał zmierzyć się z pokoju, zanim kupisz stół bilardowy, aby upewnić się, że masz taki, który będzie pasował.

Ważne jest, aby zrobić wiele badań przed zakupem stół bilardowy; można znaleźć większość podstawowych informacji na temat najlepszych marek stół bilardowy dla różnych rodzajów gry w internecie. Sugeruje się, że idziesz do sprzedawcy, który specjalizuje się w stoły bilardowe i należy zapytać sprzedawcę na wszelkie pytania można mieć. Również zapytać, czy można grać na stołach demonstracyjnych, aby upewnić się, że podoba mi się w tabeli. Poprosić o pomoc przy wyborze ci kija, jak również. Stoły bilardowe może być doskonałym elementem w pokoju gier lub pokój rodzinny.