grsail.com

Jak wybrać Ruger Strzelby

Karabiny Ruger są w wielu różnych pistoletów z ich producenta, Sturm, Ruger & Company, w postaci jednego-shot, śruby-action, półautomatyczne i automatyczne karabiny pełnych.

Single Shot

Ruger nr 1 jest w dziewięciu odmianach, z beczki dostępnych w standardzie, wagi ciężkiej, i beczki hultaj, jak również w stylu międzynarodowym pełnometrażowych forends i odpornej na warunki atmosferyczne stali nierdzewnej. Działanie jest mocne, Farquharson-esque wewnętrzny młotek spada działania bloku i underlever kogut karabin. Ze względu na siłę działania, ten karabin jest dobre dla fanów wkładów Wildcat.

Bolt-Action

Ruger M77 Mark II jest w pięciu odmianach i ponad 20 kalibrów. Jego konstrukcja opiera się na dwóch wtaszczyliśmy pazur wyciągu śrubą z Mauser 98. z Jednym z bardziej unikalnych cech jest jego Ruger M77 Śruba pod kątem działania, które rysuje działania w dół i do tyłu, a nie w dół, a na magazynie jak kilku typowych śrub działań frontowych.

Ruger 77/22 występuje w dwóch odmianach, standardowych 77/22 i 77/22 Hornet. 77/22 ma magazyn obrotowy 10-round, i jest dostępny z laminowanego, orzech i zapasów syntetycznych. Lufa jest zazwyczaj 20 cali ling, ale może być 24 cali. .22 Hornet jest popularnym wyborem dla średniego zasięgu varminting.

Półautomatyczne

Ruger 10/22 jest dostępny w dziewięciu prądu i dwóch odmian zaniechanej, z wyjmowanym dziesięć lub pięć nabojowy obrotowego. Typowe .22 LR drewniane zapasów mogą być w dowolnym miejscu od 16 do 20 cali 1/8 długości, podczas gdy standardowa wersja Carbine jest 18 1/2 cala. Zapasy drewna są w standardzie, deluxe oraz wersjach międzynarodowych i drewno warstwowe lub czarne zapasy syntetyczne są również dostępne. 10/22, natomiast uznać "dorosłych pistolet," ma takie rzeczy jak tani amunicji, łatwa obsługa i małym odrzutem, co czyni go idealnym dla strzelców, którzy są młodzi i mają niewielkie doświadczenie. Jest to popularne z małych gier strzelców.

Ruger Mini-14 jest w stanie strzelać zarówno 0,223 naboje Remington i wkład wojskowy 5.56x45mm i jest dostępny w dwóch odmianach, taktycznych i ranczo karabinów. Pochodzą one z twardego drewna, laminowanych, lub zapasów syntetycznych i ma 18 1/2 cala baryłkę. Z projektu oznaczało mieć zamontowany zakres, są doskonałe do polowania na drobną zwierzynę, gdy tylko kilka szybkich strzałów są niezbędne.

SR556 jest nowa forma modelu Armalite 15 karabin i wykorzystuje działanie tłoka. Lufa jest 16 25/03 cm długości i obecnie jest tylko w jednej odmiany, choć nie jest prawnym właścicielem wszystkich państw. Ze względu na jej tłok jest łatwiejsza do utrzymania niż strzelb zasilanych gazem, i biegnie w chłodnicę i do czyszczenia, jak również.

Jak widać, istnieje szeroki zakres opcji, z którego można wybrać, kiedy starasz się wybrać karabin Ruger. Jeśli trzymać swoich potrzeb, poziomu umiejętności i budżet na uwadze, jak Ci w podjęciu decyzji, a następnie wiedząc, jak znaleźć odpowiedni Ruger dla powinno być proste.