grsail.com

Jak wybrać odpowiedni dla Twojego pokoju sofa

Jak wybrać odpowiedni dla Twojego pokoju sofa

Sofy są znalezione w wszystkich domów podstawowe elementy mebli. Bez wyjątków. Ludzie, którzy nie są właścicielami jednego końcu dostać jeden, jak tylko miejsca uwalnia się na to. Ten rodzaj mebli sprawia, wylegiwać tak przyjemne doświadczenie, a jednocześnie podejmuje gości wygodnie siedzących podczas usuwania z wizytą do domu. Poza tym, można także tysiące innych ludzi, szukali pocieszenia na kanapie z łóżka, gdy chory, a następnie przejść z powrotem do łóżka, po pewnym czasie. To dopiero prawdziwa kanapa miłość tam. Sofy się zajmował (siedział na) minimum 500 razy w roku, więc to nie jest zaskoczeniem dla Ciebie, jeśli kanapa musi być od zużycia.

Oto jak wybrać odpowiedni kanapę do swojego pokoju.

  1. Przestrzeń. Rozejrzyj się wokół pokoju i wybrać miejsce, które obejmą swoją kanapę. Pobierz chowany taśmy mierniczej i zmierzyć wymiary niezbędne do pobierania z nową sofę. Obejmują pomiar na nogi - ludzi miejsca i trzeba będzie się poruszać, aby usiąść na kanapie. Napisz to w dół.
  2. Rozmiar. To jest całkowicie do Ciebie tak długo, jak możesz sobie na to pozwolić i masz miejsca dla niego, wielkość kanapie nie będzie problemem. Jednakże, jeśli mieszkasz w ciasnym mieszkaniu lub małym domu, dwumiejscowy lub kanapy, która może być wyciągnięta w łóżku prowizorycznym co najwyżej jest to, co można pójść.
  3. Funkcja. To jest rzeczywiście nie myślenia, jeśli wszystko, co chcesz zrobić, to do niej, gdy awaria nie chcesz leżeć w łóżku, ale jeśli masz przyjaciół, rodzeństwo i rodzinę do ciebie regularnie, a następnie " będziesz musiał kupić jeden, który może funkcjonować jako dodatkowe łóżko podczas sleepovers.
  4. Materiał. Sofy są w skóry, tkaniny, rattanu, bambusa i innych materiałów. Należy udać się do czegoś, co jest łatwe do czyszczenia i może wytrzymać drobne wypadki, takie jak rysy, plamy i wycieki. Sofy przeznaczone do ogrodu lub patio musi być owinięty w materiał, który jest odporny na warunki atmosferyczne i trwałe.
  5. Projekt. Zdecydowanie coś lekki, doskonale ukształtowane według gustu i idealnie pasuje do elementów, kolory i meble w pokoju.
  6. Shape. Chunky lub usprawnione? W sklepie Ikea, można wybrać z szerokiego wyboru sofy, które są dziwaczne, nowoczesny, klasyczny, i zachowawczo kształcie. Wybierz coś, co jest zgrabna i przyciągające wzrok. Coś, co uzupełnia projekt.
  7. Kolor. Zagraj w kontrastowych kolorach, ale zrobić to gustownie. Jeśli masz gładkie ściany i neutralne kolory dookoła, dostać wydrukowane lub ciemno-kolorów sofę, aby dodać trochę pizzazz do pokoju. Jeśli zdecydujemy się na zwykły sofę w bezpiecznych kolorach, takich jak krem ​​lub beżu, na przykład, bawić się z poduszkami pastelowe.
  8. Umieszczenie. Oczywiście, w którym zamierzasz umieścić sofę również wpływ na swój proces podejmowania decyzji, jeśli chodzi o projektowanie swojej kanapie. Czy zamierzasz umieścić go w salonie, w którym ludzie są zobowiązane, aby go zobaczyć natychmiast po przyjąć ich pod drzwiami lub w sypialni, gdzie chcesz zrobić lektury? Umieszczenie kanapie musi pasować do projektowania pokoju jak druga skóra.

Możesz być myślenie, że kupując sofę będzie kosztować gruby plik pieniędzy. Będzie to zależało od tego, ile masz, oczywiście. Popisywać się na przystojny jeden, jeśli masz środki, ale jeśli nie, Ikea czy Home Depot doskonale drobne sklepy na zakupy na kanapie.