grsail.com

Jak wybrać metodę Piano

Gra na fortepianie jest dobre dla duszy, więc powinieneś nauczyć się pracować te klucze czarno-białe, więc w końcu bardzo długiej i napastliwych dniu spędzonym na świecie, można udać się do domu, wlać sobie kieliszek wina i początku gry pozwolić przypływy stresu.

Jeśli myślisz poważnie o nauce gry na pianinie, zaangażować swoje dzieci w tym procesie.

Oto sposoby wyboru metody gry na fortepianie dla dzieci i dorosłych:

Dla dzieci:

  • Metoda Alfred - Ta metoda jest ciężka wykorzystanie zdjęć i obrazów graficznych uczyć stanowisko Five Finger gry fortepianowej. Minusem jest to, że poza Five-Finger Position gry, uczniowie będą rysować puste, gdy przedstawiane z arkusza muzyki, że muszą przeczytać notatki z, aby móc grać. Najnowsze zmiany w tej metody obejmują wykorzystanie oprogramowania i płyt CD, aby wyjaśnić metody. Musisz wiedzieć, że ta metoda jest tylko początkiem narażenia dziecka do gry na fortepianie. On musi mieć więcej lekcji nauki z różnych metod, gdy staje się lepsze.
  • Metoda Bastien - Jest to świetny sposób dla młodych do nauki techniki. Jeszcze bardziej wskazane, jako metody wstępnej dla dzieci, które nie mają doświadczenia w muzyce. Twoje dzieci pokochają technikę gry na fortepianie sposób uczy wizualnie poprzez wykorzystanie zdjęć i grafik. Pedagogiką, którzy udają się za pomocą tej metody używać serii "Linia Day", która obejmuje 4-poziomy wstępie a vista.
  • Muzyka Drzewo Metoda - ta znana jest również w odpowiednich warunkach, jak w metodzie Clark. Jest to fantastyczny sposób uczy dzieci, jak grać jako członek zespole. Poza tym, będą uczyć się, jak czytać intervalically, liczą frazy, określenie formy i postępu masteral metod grania.
  • Faber i Faber - Metoda ta wykorzystuje również grafiki, ale jest najlepsze dla dziecka, które chce ćwiczyć grę. To w zasadzie uzupełnienie głównych lekcji gry na fortepianie z elementów treningowych, które dziecko może używać w swoim wolnym czasie.
  • Metoda Pace - wprowadza ucznia do klasycznej gry na fortepianie. To jest trudniejsze metody, która uczy dziecko do czytania notatek zarówno zaawansowane i podstawowe i wyzywa ją być tak kreatywny, jak ona może być w jej muzycznej podejścia. Metoda ta zniechęca również pozycję grając jako główne umiejętności trafić klawiszy podczas gry na fortepianie.
  • Metoda Robyn - Używa intervallic i jednej nuty czytania, że studenci śpiewają głośno podczas gry ćwiczenia. Odbywa się to bez stosowania odtwarzanie położenia. Jeśli jest to metoda, która będzie uczył swojego dziecka, zostanie zapytany trafić dokładnie do wiadomości zarówno wokalnie i muzycznie. Jest to również wprowadzenie do pedałować gry chociaż niektóre nauczyciele muzyki mogą czuć, że styl gry zatrudniony przez pedał tej metody wymaga dużo aktualizacji.
  • Suzuki Metoda - japońska metoda nauczania, która obejmuje ekspozycję na wielu kompozytorów, które zostały sprawdzone w celu poprawy słuchania i czytania nut ze słuchu, rozumienia. Ta metoda jest to, co chcesz, aby Twoje dziecko do nauki, aby dostać się występy przed ogromną publicznością, ponieważ naraża swoje dziecko do różnych występów kieszeni, dopóki nie jest gotowy do wielkiej sali. Jeśli instruktor mówi, uczy tej metody, to ona musi pokazać dowód, że ukończyła studia z uznanej instytucji dydaktycznej Suzuki muzyki.

Dla dorosłych:

  • Zagraj z wyboru - Można oczekiwać, aby nauczyć się czytać poszczególne akordy, notatki i intervallic relacje podczas odtwarzania kluczy po melodyjnego grania konturów, a nie pozycji. Będziesz narażony na różne gatunki muzyczne, a na koniec każdej sesji, zostaniesz poproszony grać kawałki wyboru.
  • Metoda Bastien - Jeśli wolisz uczyć się grać na fortepianie własnej rozrywki i jako hobby, to jest to metoda dla Ciebie. Metoda ta wykorzystuje pozycję grając dużo, co nie jest rozciągnięcie się uczyć. Jednak minusem jest to, że nie będziesz mieć dużo repertuar do wyboru.

Istnieje wiele innych metod, takich jak dorosłych Pace i Rote metod. Zapytaj nauczyciela fortepianu, o których metoda będzie Cię i wiek dziecka pasował. Jedna rzecz jest pewna, dziecko może się nudzić w dłuższej perspektywie, ale nie będzie!