grsail.com

Jak wybrać kwiaty dla pana młodego boutonniere

Dzień ślubu jest jednym z najważniejszych dni, które mogą się osoby. Jest to dzień, w którym wszystko musi być w idealnym miejscu i otoczeniu. Najbardziej planowania, z motywem do kwiatów, jest wykonywana przez młodej. Jedną z najważniejszych części ceremonii jest kwiaty. Podczas gdy panna młoda ma swoje kwiaty trzymać podczas ceremonii, pan młody kwiat ma również swoją własną. Tak, pan młody i jego ludzie mają kwiaty, też. To może być tylko raz oczyszczenie nigdy nosić kwiat i jedyny raz będzie musiał odpowiedzialność noszenia. Boutonniere jest przymocowana na klapie męża-to-be i jego groomsmen. Choć panie zrobić zakup kwiatów, obowiązkiem pana młodego, aby upewnić się, że ludzie z otoczenia na sobie kwiat. Ważne jest, że wybiera się odpowiednio boutonnieres z tematem okazji. Przy wyborze kwiatów na boutonniere na miotle, oto kilka wskazówek:

  • Zdecyduj, czy dostaniesz kwiaciarni lub trzeba będzie wybrać i zakupić kwiaty siebie. Chociaż byłoby lepiej mieć kwiaciarnia, czy można sobie pozwolić na jeden, tak że niewielka waga zostanie zdjęty ramionami. Zazwyczaj, kwiaciarnia będzie miał pomysł na to, co kwiat i kolor zostanie zakupiony według wzorów i kolorów sukni, albo w skrócie, cały temat. Najlepiej jest koordynacja z kwiaciarni. Ale jeśli myślisz, że nie potrzebujesz lub nie mogą sobie pozwolić na jeden, a następnie dopasować kwiaty, które można wybrać w kolorze sukni ślubnej lub całego motywu.
  • W boutonnieres oznacza bliskość groomsmen wobec pana młodego, dlatego nie powinno być jednolitości wśród boutonnieres. Wśród kwiatów, pana młodego powinien być trochę inny od Groomsmen tych. Ale to nie znaczy, pan młody będzie miał inny kolor od reszty. Wystarczy dodać trochę stylu do boutonniere pana młodego.
  • Kwiat musi być dobrze dopasowane do bukietu panny młodej. Jest to również miło wybrać rodzaj kwiat kwiatów, takich jak pączek róży i goździka (biały). Tak naprawdę są różne znaczenia dla różnych kwiatów. Na przykład, czerwona róża oznacza miłość, biała lilia oznacza czystość, a żonkil symbolizuje niespełnionej miłości. Bądź ostrożny w wyborze kwiatów i ich kolory, ponieważ mogą one oznaczać negatywny. Na przykład, żółty goździk oznacza odrzucenie.
  • Upewnij się, że przed rozpoczęciem ślubu, boutonniere powinny być prawidłowo przypięte na lewej klapie marynarki pana młodego najbliższy jego sercu. Staż jest silna symbolika miłości pana młodego dla żony-to-be.

Wybór kwiatów może brzmieć tak proste, ale prawda jest taka, że ​​nie jest tak proste jak się wydaje. Najmniejsze szczegóły aż do najważniejszych części ślubu najlepiej zdecydował się serdecznie. Każda część ceremonii ślubnej ma swoje znaczenie dla całego okazji, ponieważ ślub jest bardzo święte i powinny być doceniane i honorowane.