grsail.com

Jak wybrać książki dla dzieci dla studentów

Jak wybrać książki dla dzieci dla studentów


Wyłonienie odpowiednich książek dla dzieci, nie jest łatwym zadaniem. Jeśli jesteś nauczycielem, to staje się jeszcze trudniejsze z powodu wszystkich innych sprawach trzeba uważać. Co zrobić, jeśli książka wybrać obraża rodzicem? Co zrobić, jeśli połowa klasy nie lubi i nie chce go zakończyć? Jeśli zdecydujemy się na książkę z dziewczyna głównego bohatera, to chłopcy w klasie nie jest zainteresowany? Jest tak wiele czynników, w grze, że wybierając książki może wydawać się bardzo stresujące, ale to nie musi być. W wielu przypadkach można zoptymalizować zarówno nauki i przyjemności dla swoich dzieci przez catering do ich zainteresowań lub klasy podobieństw w księgach wybrać.

Jak wybrać książki dla dzieci dla studentów

Jak wybrać książki zależy od formatu nauczania. Jeśli nie wiecie, o przypisanie tylko jedną książkę dla całej klasy do czytania, masz kilka aspektów:

  • Odczyt poziomu. Kursy są, nie wszystkie dzieci, które uczą czytać na tym samym poziomie, więc najlepszą strategią może być, aby wybrać coś, co wydaje się zachować równowagę pomiędzy najniższym i najwyższym poziomie.
  • Treść. Będziesz prawdopodobnie chcą pozostać z dala od kontrowersyjnego tematu, zwłaszcza jeśli uczą małe dzieci. Spróbuj przejść na temat wysokiego oprocentowania, że ​​wiesz, które zachwycą dzieci w klasie.
  • Cel. Czy dzieci zamiar napisać książkę na temat sprawozdania tytuł lub po prostu porozmawiać o tym w klasie? Można przeczytać to na głos do nich, lub będą one wypełnić go samodzielnie? Jest to najbardziej korzystny dla wszystkich uczestników, aby wybrać tytuł, w oparciu o jak używasz książkę.

Różne Różne książki dla dzieci,

Jak wybrać książki dla dzieci dla studentów

Murowany, aby mieć udane urządzenie do czytania jest mieć każdy dzieciak wybrać swoją własną książkę. To taktyka działa szczególnie dobrze, jeśli dzieci będą korzystać z książki do samodzielnej pracy, takich jak raporty i prezentacje książek krótkie klasy. jeśli chcesz, możesz sugerować dzieci wobec książek, które znasz są odpowiednie i edukacyjnych poprzez zapewnienie im sugerowanej listy tytułów. Możesz także upewnić się, że nikt nie wybiera coś zupełnie nieodpowiednie, wymagając, by wszystkie one usunąć swoje wybory z tobą przed przejściem.

Krótka lista

Innym sposobem obsługi przypisywanie książki jest umożliwienie dzieciom ograniczony wybór tytułów. Na przykład, można podać informację o trzech tytułach i poprosić każdego dzieciaka, aby umieścić je w kolejności nich preferencji. Staraj się wybierać różne tytuły, tak że będziesz miał co najmniej jedną książkę, która może odwołać się do prawie każdego. Spróbuj oferując zarówno fikcji i literatury faktu, w tym humoru, jak również poważnych wyborów, albo rzucanie powieści graficznej w mix.

Po masz szansę spojrzeć na każdej kartce papieru można otrzymać, można podzielić klasę na trzy grupy po około równej wielkości na podstawie indywidualnych preferencji. Dzieci nadal będą czytać tytuły, które są odpowiednie do tego co chcesz uczyć, ale teoretycznie, powinny one być również czytanie książek, w których mają one jakiś osobisty interes.

Czytaj opinie

Masz lista książek do rozważenia? Super, ale prace jeszcze się nie skończył! Aby zwiększyć szanse, że klasa będzie kochać to, co wybrać, patrzeć co książki online i przeczytaj swoje opinie. Zwróć szczególną uwagę na negatywne lub jeden-gwiazdkowy opinii. Być może nie masz się czym martwić, jeśli były pozostawione przez niezadowolonych osób dorosłych, ale jeśli pojawi się kilka dzieciak napisane opinii wyrażających myśli, że jest osobny tytuł nudne, może być w tarapatach. W ogóle, choć, książki z najbardziej pozytywnych opinii mają szerokie likability, więc są one bezpiecznych wyborów.

Pobierz opinia

Jak wybrać książki dla dzieci dla studentów

Być może najważniejsza wskazówka do naśladowania, gdy myślisz o jakie książki wybrać to, aby słuchać, co inni mają do powiedzenia. Jeśli jesteś nowy nauczyciel, poproś dzieci, aby podzielić się swoimi przemyśleniami na temat książek, które poproszono ich do czytania i zapisywania uwag, które można wykorzystać w przyszłości, kiedy trzeba zrobić to samo jeszcze raz. Porozmawiaj z innymi nauczycielami, aby zobaczyć, co działa dobrze z uczniami w przeszłości, i zaprzyjaźnić się z bibliotekarzami dzieci tak, że będziesz w stanie uzyskać doskonałe rekomendacje dla własnej klasie. Inni mają wiele cennych informacji do akcji, więc rozkoszować się ich mądrość i nie bój się dzielić swój własny punkt widzenia, aby im pomóc, jak również.