grsail.com

Jak wybrać i używać Natural Skin Care Products

Tak więc te dni, au naturalne jest droga, a dlaczego nie? Nauczyliśmy się, że niektóre z produktów, które już zostały korzystających na co dzień może być bardzo szkodliwe dla nas. Wielu z nas dostał mesa, jeśli chodzi o jedzenie, a my nauczyliśmy się jeść zdrowiej; teraz czas, aby nauczyć się pomóc nasza skóra pozostanie zdrowe za pomocą naturalnych produktów do pielęgnacji skóry.

  1. Przezwyciężenie Mity. Czy kiedykolwiek słyszałeś, "Trzymaj się z dala od rzeczy nie można wymawiać" z Cosmo lub dobre intencje względem? Cóż, nienawidzę być jednym złamać go do ciebie, ale ty już okłamał. W rzeczywistości prawie wszystko ma ochotę nazwy; po prostu trzeba wykonać badania Kwasy jak może brzmieć groźnie glikozoaminoglikanu ale glikozaminoglikanem został dalej młodości To bardzo skuteczne leczenie kwasem w kremach do skóry starzejącej się...
  2. Badania. Musisz wykonać badania. Nie byłoby kupić samochód przed wyjazdem online i robi jakieś poważne badania; Twoja skóra powinna być tak samo traktowane. Pobierz na stronach takich jak WebMD i znaleźć podstawowe składniki odżywcze i witaminy, które są niezbędne, aby pomóc typu skóry lub cokolwiek aspekt skóry planujesz poprawić. Następny hit GNC lub lokalnym centrum urody i poprosić o naturalnym produktem do pielęgnacji skóry z co odżywczym znalazłeś jako główny składnik. Można również wykonać procedurę w odwrotnej kolejności, patrząc się po naturalnych produktów do pielęgnacji skóry i badania składników. Będziesz zaskoczony przez liczbę produktów, które twierdzą, że są naturalne i pełne ziół, które w rzeczywistości mają składniki, które są syntetyczne odpowiedniki.
  3. Eksperyment. Więc jeśli uważasz, że jest ponad zamiatacz ulic polować, tak. Masz jeszcze trochę eksperymentować do zrobienia. Chcesz, aby upewnić się, że zakupiony produkt jest odpowiedni dla Twojej skóry, a dać czas na skórę, aby się do tego przyzwyczaić. Zawsze przetestować nowy produkt na niewielkim skrawku skóry pierwsze, takie jak na wewnętrznej nadgarstka. Jeśli produkt jest przeznaczony do codziennego użytku, zacząć używać go co drugi dzień przez tydzień. Mimo, że produkt jest wypełniona naturalnych składników, chcesz dać czas na skórę, aby przyzwyczaić się do kwasów lub innych składników.
  4. Consult. Przed rozpoczęciem nowego pielęgnacji skóry zawsze skonsultować się z dermatologiem. W przypadku wystąpienia reakcji na każdego nowego produktu, to najlepiej, aby zobaczyć dermatolog.

Jak mogę zostawić z tych czterech prostych zasad, chcę, żebyś pamiętał, aby utrzymać zdrową dietę i ćwiczenia schemat, aby pomóc nie tylko swoje ciało, ale skórę, jak również. Powodzenia w podróży zdrowszą skórę ze zdrowych produktów!

Wymagane narzędzia:

  • Internet

Szybkie porady:

  • Odwiedź WebMD na liście składników i ich skutków.
  • Spróbuj popularnych magazynów takich jak GNC, Ulta lub innych sklepach internetowych szukać swoje dane produktu.