grsail.com

Jak wybrać Hula Hoop & Get Cienki Talia?

Hula może naprawdę pomóc talii cieńsze. Jak wybrać obręcz?

Jak wybrać Hula Hoop & Get Cienki Talia?

Pierwsze obręcze

Mimo swojej nowoczesnej nazwy, która pochodzi z dwóch komponentów - obręcz i hula (Hawajski taniec, w którym poruszać biodrami energetycznie), obręcz została wymyślona dawno temu. Fakty historyczne potwierdzają, że obręcz istniały w starożytnym Egipcie. Jednakże, zyskał popularność w 1958 roku, po amerykańskiej firmy Wham-O rozpoczęła produkcję.

Aby zwiększyć sprzedaż swojego nowego wynalazku, wszyscy członkowie spółki wziął obręcz do utraty wagi z nimi w podróży służbowej.

Nietypowy obiekt pewnością przyciąga uwagę. Pracownicy firmy opowiadali innych podróżnych o celu obręczy. Ponieważ problem nadwagi jest pilna w każdym czasie, wiele zaczęli szukać obręczy odchudzania. Ten rodzaj reklamy wzrosły przychody spółki o kilka razy.

Jak wybrać?

Dziś wybór jest nie tylko o tym, czy wziąć zwykle klasyczne lub ważonej hula hoop, ale także, jak radzić sobie z różnymi zakrętami "". Nowoczesne modele może Ci mylić: są obręcze hula z elementami masażu, kulki magnetyczne odpinanymi i elastyczne, z licznikiem kalorii, ważący 1,5 do 3 kg.

Jak wybrać obręcz, która całkowicie odpowiada Twoim potrzebom? Postaramy się odpowiedzieć na kilka pytań.

Który jest lepszy hula-hoop w odchudzaniu - lekki lub ciężki?

Wielu wierzy, że obręcz jest cięższy - lepiej. To nie jest do końca poprawne. Eksperci twierdzą, że ważona hoop jest tak skuteczne, jak zwykle jednego, ale działają nieco inaczej.

Lepiej wybrać lekkie hula hoop. Aby go obracać, można spędzić więcej energii i spalić więcej kalorii.

Aby obrócić ciężki hula hoop, trzeba mniej energii, ale jego wpływ na pasie jest dużo lepiej (oprócz okropnych siniaki na pierwszych zajęciach) niż klasyczne obręczy. Korzystanie z ważoną hoop, można zobaczyć, jak napięte mięśnie brzucha się zachować go w pasie.

Więc jeśli szukasz hula-hoop w pasie, wybrać modele ważone, a jeśli chcesz schudnąć, wybrać klasyczne jeden.

Co należy skuteczne hula hoop być jak?

Główne zadania do wykonania przez ważoną obręczy:

Efekt termiczny, który promuje spalanie tłuszczu;
Obciążenie fizyczne na abs i talii.

Radzimy wybrać hula hoop nie ważący mniej niż 2,5 kg (5,5 funta). Niemniej jednak, otrzymasz siniaki z obu tych lekkich i ciężkich. Aby im zapobiec, umieścić na sweter dla pierwszego treningu - kiedy organizm przyzwyczaja się stopniowo przyzwyczaić się do szoku, to możesz nosić koszulkę.

Jeśli mówimy o różnego rodzaju koraliki, magnesów i innych dodatków, będą one przydatne tylko. To, co deweloperzy obiecują:
Elementy masażu masaż narządów wewnętrznych, "sympatii" tkanka tłuszczowa, trenować mięśnie. To przyczynia się do lepszego funkcjonowania narządów wewnętrznych, w szczególności jelita i krążenie krwi;
Kulki magnetyczne generowania pola magnetycznego, który poprawia krążenie krwi i dostarcza narządów tlenu;
Hula-hoop z licznikiem kalorii jest bardzo wygodne, ponieważ liczy się, ile kalorii na treningu można spalić. Jest to dobry motywator, ponieważ można zobaczyć wynik wysiłku na raz;
Te składane są wygodne dla ich mobilności. Są one łatwe do przeprowadzenia z Tobą na wycieczkę;

Przeciwwskazania do hula hooping

Zanim wybierzesz hula hoop do utraty wagi, należy zapoznać się z przeciwwskazaniami.

Nie wolno korzystać z hula-hoop, jeśli masz poważne choroby ginekologiczne (mięśniaki, Gięcie macicy). Jest przeciwwskazany hula obręczy podczas ciąży, menstruacji, z pewnymi chorobami kręgosłupa i organów wewnętrznych. Traktuj swoje zdrowie ostrożnie, wybierając odpowiednią formę aktywności fizycznej.