grsail.com

Jak wybrać Cookbook Wydawca

Pisząc książkę kucharską może być żmudna praca. To wymaga, aby zmierzyć, testy, i nagrać swój przepis. Pierwsze swoje książka kucharska publikowane jest ważnym osiągnięciem. Jednak znalezienie wydawcy dla książki kucharskiej może być trudne, więc oto kilka sposobów, aby uzyskać wydawcy, aby pokazać swoje przepisy do wiadomości publicznej.

  • Badania ważne kontakty. Musisz zrobić kilka badań, aby znaleźć odpowiednią dla swojego wydawcy książki kucharskiej. Możesz zajrzeć na wydawców, redaktorów i agentów pisarzy cookbook patrząc na podziękowaniach innych książek kucharskich. Poszukaj książki kucharskie z tym samym tematem receptury jako własne.
  • Wydawcy podejścia odpowiednio. Wydawcy podjąć bardzo mało ryzyka na książki, które będą publikować. Będą one ściśle trzymać się własnej niszy, często odmawiając drukować książki kucharskie z innym tematem receptury. Wydawnictwa naukowe w lokalnej bibliotece, w dziale rynku pisarza. Ta sekcja zawiera informacje dotyczące adresu wydawcy, numery kontaktowe, strony internetowej itp Format rękopis w sposób, że ma to być prezentowane. Wyślij wszystkie informacje do osoby kontaktowej wskazanej. Zadzwoń do osoby do kontaktu na numer kontaktowy wydawnictwa jest. Jeśli nie są one już w firmie, a następnie zaktualizować informacje w plikach kontaktowych. Unikaj wysyłania im książki, chyba że poprosi.
  • Napisz do redakcji formalnie. Edytor tylko kupić książkę, że dom może osiągać zysk. Chcą kupić książki, które zapewnią im największe zyski. Dotyczy to również wydawnictw. Twój list do redakcji, powinien wskazać, jak wiele wysiłku jesteś gotów do wprowadzenia do obrotu książkę. Otwórz list z krótkiej linii opisującej swoją książkę kucharską. Następnie postępuj zgodnie z licznych sposobów na rynku książki. Obejmuje to robi wycieczki wykładu, będzie audycji radiowych, organizowanie seminariów gotowania i promowanie książek przez Internet. Twój list powinien ogólnie podsumować, jak mogą korzystać z książki kucharskiej. Jeśli im się podoba to, co widzą, wysłać do nich próbkę swojej książki lub samej książki. Wyślij je bezpośrednio do redakcji pisząc "na żądanie" poza pakietem. Jeśli nie chcą patrzeć na swój rękopis, bo nie mam agenta, a następnie znaleźć agenta do swojej książki.
  • Dowiedz się, jak podejść do agentów. Agencje się około dziesięciu do piętnastu procent sprzedaży książki. Agencje patrzeć tylko dla pisarzy, którzy mogą sprawić, że ich pieniądze. Informacje środkiem jest również w dziale rynku pisarza biblioteki. Powinieneś dostać środek na adres, numer telefonu i numer faksu. Następnie należy napisać do nas przekonać agenta, że ​​mogą czerpać korzyści z Ciebie i Twoich książek. List je wysłać jest podobny do listu do redakcji, które może być napisane. Jeśli masz właściwego agenta, można dostać książkę do pewnego redaktora i wydawcy, który może się książka opublikowana.