grsail.com

Jak wybrać Bikini

Jak wybrać Bikini
Wybierz strój, który pasuje do Twojego stylu.

Jeśli rozmyślałem nad tym, jak wybrać bikini na nadchodzący sezon kąpielowy, istnieje kilka kwestii do wpływających na ostateczną decyzję. Czytaj dalej, a Zakład Logiki Stosowanej pomaga wybrać odpowiedni strój kąpielowy dla typu budowy ciała i stylu życia.

Myśli o Jak wybrać Bikini

Dla większości ludzi, a przede wszystkim decyzja dotycząca wyboru bikini zajmuje się ich budżetu. Jednak strój, który pasuje i schlebia ramki jest naprawdę bezcenne. Więc zanim rozpocznie liczenie dolarów i odkłada karty kredytowej, to ważne jest, aby pamiętać, że tańsze strój nie mogą być cięte do ramki, jak idealnie jak nazwa marki kawałka, który bierze pod uwagę złożoność kobiecej postaci.

Rozpatrzenie swojego ciała

Twój typ ciała powinien być pierwszym czynnikiem w jak wybrać bikini. Jeśli wybierasz się do gołej praktycznie wszystkie na plaży, a potem chcesz wybrać bikini, który jest odpowiedni dla Ciebie. Jeśli jesteś gorliwy siłownia uczestnik, który przoduje w klasie wirowania, są szanse, że zakupy będą bikini łatwiej dla ciebie niż dla innych. Jednak wiele kobiet, które pracują na bieżąco wciąż mają wady rysunek chcą ukryć lub bagatelizować. Na szczęście, bikini są w wielu stylów, które mogą akcentować swoją najlepsze cechy i odwracać uwagi od twój najgorszy.

Jeśli uda nie są wizytówką, ale górna część ciała jest silny i dopasowanie, a następnie bikini halter może naprawdę powiększyć ramiona, zwracając tym samym uwagę od swoich mniej niż doskonałe obszarach. Bikini z krótkich spodenkach chłopca lub chłopca majtek może również zapewnić większą ochronę dla dolnej połowie. Jednakże, jeśli twoje nogi są bilet do sławy, ale tułów brak sygnału, tankini strój kąpielowy jest wybawieniem. Należy pamiętać, że Tankini nie oferuje fartuch ten sam zasięg i bezpieczeństwo jak tradycyjne camisole tankini.

Bra top bikini są najlepsze dla kobiet z więcej niż obfite piersi. Te sporty Biustonosz jak kostiumy kąpielowe odbędzie swoje aktywa w trakcie hit brzegi.

Bikini string może być to prawdziwy hit lub całkowite chybienie z niektórych typów ciała, więc to jest najlepszy strój w stylu zarezerwowane dla sprawnych i dobrze nastrojony figur. Kobiety chcące ujawnić więcej skóry może nawet wybrać spojrzeć w mikro bikini lub bardzo mikro stylów. Ostrzegam, że te ostatnie dwa style strój kąpielowy może być nie do przyjęcia dla plażowe publicznej i powinny być zarezerwowane dla prywatnych baseny ze względu na ich charakter egzotycznie odkrywczą.

Lifestyle Rozważania

Czy jesteś aktywny zawodnik? Czy Twoje wizyty Beach to tendencja do uprawiania sportów wodnych i działań silnie sportowych? Są to czynniki, na pewno warto rozważyć, gdy zastanawiasz się, jak wybrać bikini. Tak, istnieje kilka stylów bikini, które mogą wydawać się jak opcje pochlebne. Jednakże, jeśli jesteś styl życia jest szybkie i sportowy, może się okazać, że ciąg i mikro bikini nie będzie pomieścić do poziomu aktywności. Wiele kobiet, które noszone projekty string do parków wodnych może przekazywać smutną opowieść o złym pokrycia. Surfer dziewczyny zwykle nosić biustonosz top style przeciwdziałać szorstkie i rozdzieranie skutki fal.

Jednakże, jeśli jesteś zapalonym garbarza, będzie patrząc na tak mały zasięg, jak to możliwe. Wielu nastolatków i młodych kobiet, szczególnie uderzył w wybrzeża w nadziei na rozwój brązowy blask, więc bikini ciąg oferuje najmniejszą ilość tan linii. Skimpier styl, tym lepiej dla tej działalności. Thong Bikini zmniejszy tan linie wzdłuż regionu pośladków, ale są ryzyka dla niedoskonałych figur. Ponadto, należy pamiętać, że choć strome bikini są najbardziej skuteczne w celu uniknięcia tan linie, ale także wydają się być zbyt ujawniając w miejscach publicznych.

Gdzie Zakup

Jeśli potrzebujesz więcej pomocy w wyborze bikini, to zawsze dobry pomysł, aby odwiedzić specjalne pływać sklep. Sprzedawców są zazwyczaj dobrze wyposażone, aby odpowiedzieć na wiele pytań dotyczących stylów i opcji marki. Przecież oni do czynienia z różnego rodzaju klientów na co dzień. Ponadto przemysł pływać ciągle się rozwija, aby zaspokoić potrzeby kobiet, więc sklep pływać zazwyczaj nosić najnowsze innowacyjne trendy.