grsail.com

Jak Wskazówka sterownika transfer

Gdy idziesz na wycieczkę, mnóstwo ludzi pracuje, aby zapewnić bezpieczne i wygodne podróży. A są to kierowcy transport. Kierowca bezpiecznie prowadzi do celu, czy lotniska, domu lub hotelu. Jeśli chcesz, aby nagrodzić jego szybkiej obsługi, cana jesteś € ™ t pomylić z przewrócenia go. Napiwki oznacza, można zauważyć i docenić jego wydajność. Jeśli chcesz wiedzieć, jak dokładnie powiadom kierowcę transferu, oto kilka punktów można rozważyć.

  • Wskazówka 1 $ do 2 $. Pieniądze wskazówka dla kierowców wahadłowych zwykle wynosi $ 1 do $ 2 za worek. Dwa dolary ma zastosowanie, jeśli pomaga w załadunku i rozładunku bagażu. Jeśli Kierowca nie więcej niż to, co jest wymagane od niego i oferuje doskonałe usługi, za napiwki go więcej. Możesz dać tak samo jak 5 dolarów, choć oczywiście kwota to generalnie zależy od Ciebie. Jak dać napiwek, upewnij się, aby podziękować mu i uśmiech. Może to sprawi, że poczuł się jeszcze bardziej doceniane.
  • Zdecyduj, czy powiadom Kierowca oferuje niespełniających norm wydajności. Jeśli zdarzy ci się jeździć z kierowcą wahadłowego, który jest raczej niekompetentni lub dostarcza nie tak dobre usługi (przyjeżdżający późno, nie pomagając z bagażem, pokazujące brutalne postawy, itp), to jest twój przywilej nie mu napiwek. Ale są ludzie, którzy nadal decydują się wskazówka, choć niższe, bo winy. Tworzą opiera się na założeniu, że transfer kierowców, jak większość pracowników w sektorze usług, w dużym stopniu opierają się na końcach. Więc jeśli zdecydujesz się wskazówka, jak również, pewni, że kwota będzie bardzo pomocne dla kierowcy busem. Ale nie przepuścić szansy dając mu znać o swoim niezadowoleniu. Tylko dlatego, że napiwek nie robi € ™ t oznacza, że ​​pozwalamy mu uciec z jego niskiej jakości wykonania.
  • Wskazówka Kierowca po przyjeździe. Chociaż niektórzy ludzie wskazówka wchodzą na pokład promu, bardziej właściwe wskazówka kierowcy transport, jak dotrzeć do miejsca przeznaczenia. Praktyka napiwki po otrzymaniu usługi jest widoczne w niemal wszystkich rodzajów przedsiębiorstw usługowych, takich jak restauracje, hotele, bary, kawiarnie, i taksówki, i to samo jest z wahadłowych.
  • Przygotuj swoje rachunki. Pamiętaj, że kierowca transportu jest tylko jedną z pierwszych osób, aby mieć do końcówki na czas swojej podróży, więc upewnij się, że masz dużo małych rachunków z wami, zanim jeszcze dostać się promem. Jeśli musisz, masz pieniądze dzielą się na mniejsze rachunki za wcześnie.

W niektórych krajach, rolnicza nie jest praktykowane tak otwarcie, jak to zrobić tutaj. W rzeczywistości, istnieją kraje, w których pracownicy serwisu, w tym kierowcy wahadłowych, jawnie ścielenie wskazówek. Więc jeśli masz zamiar udać się do innego kraju, lepiej zrobić kilka badań. Dowiedz się, praktyki krytycznych obserwowane w kraju i ile jest podane jako wskazówka. Pozwoli to zaoszczędzić od potencjalnego wstydu.