grsail.com

Jak wiedzieć, kiedy jest odpowiedni czas, aby zaangażować się

Zaręczyny to wielkie zobowiązanie. To jest krok od małżeństwa, życia z tą osobą. Wiedzieć, kiedy angażują się na tej cienkiej linii między po swoje serce i pozwalając głowę przejąć. Znalezienie równowagi między głowie i sercu jest prawda stan umysłu chcesz być przy podejmowaniu tej decyzji. W celu dojścia do nieco zrównoważony stan umysłu, spróbuj poniższych prostych kroków.

Krok pierwszy: Co masz rozważa zaangażowanie w pierwszej kolejności? Czy to pod presją rówieśników lub Twoich bliskich? Czy czujesz, że wiek pcha cię w tym kierunku? Czy nie ma już inny etap w swoim związku? A może rzeczywiście chcą spędzić swoje życie z tą osobą? To wielkie pytanie. Przechowywać następujące kroki, aby pomóc odpowiedzieć na te pytania.

Krok drugi: Czy ty i twój przeznaczone narzeczony mówił o małżeństwie? Co na temat życia i wszystkich trudnych decyzji, jeden stoi, podobnie jak dzieci, finansów, gdzie mieszkają, styl rodzicielstwa, kobiet i mężczyzn ról i oczekiwań płci? To wszystko wydaje się tematy, które są oczywiste, gdy rozważa zaangażowanie; jednak zaskakująca liczba małżeństw się wciągnąć w wir zalotów i te tematy często przeoczone. Zapytaj te trudne pytania przed proponowania lub przyjmowania angaż.

Krok trzeci: Wiele osób nie zdaje sobie sprawy, że zaangażowane jest ogromna odpowiedzialność finansowa. Jest wiele rzeczy do rozważenia, gdy pytanie zostało pojawiło. Czy zamierzasz mieć małe lub wielkie wesele? Czy możesz sobie pozwolić na pierścionek dla zaangażowania? W zależności od siebie i kim jesteś poślubia, może to być najprostszy pytanie.

Krok czwarty: Kto jeszcze trzeba wziąć pod uwagę przy podejmowaniu tej decyzji? Czy masz dzieci? Czy zamierzonego mieć dzieci? Jak zareagują? Czy istnieją szczególne okoliczności, w jednej z waszego życia? Czy przeniesienie się zaangażować? Czyli, jest ukochaną osobą obecnie mieszka w innym mieście?

Mam nadzieję, że ramiona Państwu więcej informacji na temat nie tylko siebie i swoje pragnienia, ale jak dobrze dwaj z was będzie działać jako małżeństwo. Wprowadzanie małżeństwo z tej wiedzy pod pasem będzie odwrócenia przyszłych nieporozumień.

Gdy włączony, spróbuj udział wstępnie cywilny doradztwo sesji lub sesji. To pomoże również prowadzą dwaj z was w dobrym kierunku: szczęśliwe małżeństwo. Spróbuj zwiedzania różne opcje rozmowy o tym, co będzie wyglądało życie po ślubie. Nie mogą być pewne twarde rozmowy, ale wszystkie z nich muszą być zakryte. Rozmowa na te pomogą Ci mieć pewność, że prawo zapadła decyzja. Jeśli nie ma żadnych wątpliwości co do decyzji, potrzeba więcej czasu.