grsail.com

Jak wiązać węzły w Naszyjniki skórzane

Gdy naszyjniki ręcznie rzemiosła, można przypomnieć sobie czasy, kiedy łańcuch i krzykliwe kolorowe koraliki plastikowe szalały. Te dni, klasę przykłady biżuteria ręcznie istnieją i są dość łatwe do skonstruowania. Przy odrobinie praktyki i cierpliwości każdy może stworzyć dzieła sztuki, które są zarówno piękne i funkcjonalne.

Gdy planuje stworzyć naszyjniki skórzane, trzeba najpierw zdecydować o szerokości przewodu skóry. Chociaż istnieje wiele rozmiarów, przewód 1,5 mm może być doskonałym punktem wyjścia, aby znaleźć swój talent. Ten cieńszy przewód pozwala na dużą ilością wyboru kulek i może być bardzo dobrze nadaje się do wiązania techniki. Możesz również wybrać na początek 2mm przewodu, gdyż jest to również doskonale nadaje się do naszyjników, ale oferuje nieco więcej grubości, aby pokazać węzłów jaśniej.

Możesz również wziąć pod uwagę kolor kabla do rzemiosła. Istnieje wiele kolorów dostępne od czerni do wielu odcieniach brązu, głębokie czerwienie i błękity i zielenie. Decydując się na przewodzie koloru, trzeba najpierw wybrać ich kolorystykę, aby poprawić ogólną piękno naszyjnik.

Wybierając koraliki, znajdziesz tam wiele opcji dostępnych dla Ciebie. Są to koraliki szklane w wielu kolorach i kształtach, z czerwonymi sercami na zielone koniczynki i wszystko pomiędzy. Istnieją również plastikowe i ceramiczne kule z wzorów i kształtów, które pomogą słodkie poprawić wygląd każdej strony spreparowane biżuterii.

Gdy masz kulki i kabel wybrany można rozpocząć budowy naszyjnik. Świetny sposób na rozpoczęcie jest poprzez ustanowienie silnej overhand na jednym końcu kabla, aby postawić pierwszy koralik. Po raz pierwszy węzeł jest na miejscu, przesuń pierwszy koralik na naszyjnik. Teraz, gdy pierwszy koralik jest na miejscu, masz kilka możliwości. Jeśli chcesz, możesz to zrobić inny overhand aby zabezpieczyć zgrubienie w miejscu. Jednakże, jeśli chcesz zrobić kilka węzłów razem, aby stworzyć więcej miejsca między koralikami, można to zrobić również. Liczba węzłów między kulek tworzy separację i pomaga uniknąć zaśmiecone wygląd, pomagając oko skupić się na najważniejszych szczegółów naszyjnik.

Po postawieniu wszystkie koraliki i węzłów pożądanych przez cały naszyjnik, będziemy chcieli, aby ukształtować kres, który pomoże zamknąć i zabezpieczyć naszyjnik. Świetny sposób, aby to zrobić, jest moda na przeciwległym końcu pętli początkowej węzeł utworzony. Co chcesz zostawić trochę długość przewodu skóry Dostępny pętli być na tyle szeroki, aby węzeł zabezpieczyć raz overhand jest w pętli.

Ręcznie robione naszyjniki skórzane są świetnym pomysłem na prezent.