grsail.com

Jak ważne jest Packaging projekt do sukcesu swojego produktu?

Opakowanie jest trzecim co do wielkości przemysłu w Ameryce o wartości 110 miliardów dolarów rocznie. Szacuje się, że istnieją 350000000000 pakiety, które zawierają od najmniejszego elementu w farmaceutyków do Super worków używanych, które są wykorzystywane do wykonywania tysięcy funtów treści i które mogą trudnych warunków transportu.

Opakowanie Product Design
Zastanów się, co czyni produkt projekt opakowania dla produktu:
• Co najważniejsze, pakowanie identyfikuje markę.
• Opakowanie komunikuje się z konsumentem i prezentuje obraz, wyświetla produktu, a także zawiera instrukcje dotyczące jego użytkowania.
• Opakowania odróżnia produkt od konkurenta w swojej konstrukcji, koloru i kształtu.
• Opakowanie jest twojego produktu promocyjnego reklamy. To jest ostatnia rzecz, konsument widzi na temat produktu, przed podjęciem decyzji o jej zakupie.

Aby zobaczyć, jak ważne jest do projektowania etykiet produktów, wziąć przypadku DermaQuest która produkuje linię produktów do pielęgnacji skóry. Mimo, że ich produkty są wysokiej jakości, ich wstępne opakowanie nie był imponujący, a nie wiele powiedzieć o ich produktu. Po pracy z zespołem profesjonalnych projektantów i domów brandingu ich produkty do pielęgnacji skóry miały zupełnie nową metamorfozę. Allyson Rogers, dyrektor edukacji na DermaQuest powiedział: "To jest ogromna różnica. To pomogło nam dostać się do nowych drzwi, które nie były wcześniej. To jest coś, co przemawia do lekarzy. Jest czysty, naukowa i eleganckim wyglądzie." Nowe spojrzenie spowodowało dwukrotne zwiększenie ich sprzedaży.

Ogólnie pakowania przekłada się na 10% kosztów detalicznej produktu. Jednakże margines ten pójdzie w górę lub w dół, biorąc pod uwagę produkt sprzedaje. Producentów kosmetyków i elektroniczne mogą spędzić do 40% lub więcej kosztów produktu na opakowaniu, tak jak prezenty. Produkt efektownie robi różnicę w punkcie sprzedaży. Ostrożność i koszty musiały przygotować atrakcyjny pakiet ponad pokryte poprzez wzrost sprzedaży.

Sanjay Sood, profesor marketingu na UCLA Anderson School of Management powiedział: "Opakowanie może dostarczyć konsumentom jakiegoś zainteresowania lub zachęty, które mogą pomóc zdobyć klientów, aby spróbować, ale powtarzających się kupuje, to w przypadku gdy produkt będzie żyć lub umrzeć na własne. "

Istnieje psychologia do wyboru konsumenta produktu i zależy od projektowania produktu i opakowania.

Punkty do rozważenia w etykiecie produktu Design:
• Opakowania powinny być funkcjonalne.
o Należy chronić produkt przed wszelkiego rodzaju uszkodzenia lub pogorszenia.
o Należy również być w stanie wytrzymać transport i wysyłkę.
o Należy być przyjazne dla środowiska
o to powinno być łatwe do otwierania i produkt jest łatwy w użyciu.
o To powinno być zabezpieczonym.

• Opakowania powinny być atrakcyjne dla konsumentów, a odrębność sprawia, że ​​produkt wyróżnia się na tle innych stu produktów na półce.
• Pakowanie, etykietowanie i wszelkie dodatkowe informacje powinny być zaprojektowane pamiętając profil swojej docelowego konsumenta. Zrozumieć rynku i dostosować je specjalnie. Opakowania dla ogólnej publiczności może wprowadzać konsumenta w błąd.
• Opakowanie powinno pomóc w budowaniu wizerunku marki. Chodzi o komunikację produktu i budowanie relacji z konsumentami poprzez wizerunek marki.
• Opakowania powinny odróżniać się od produktów konkurenta.

Wytwórnia Product Design: Zdrowie Suplementy
• Oznakowanie na suplementów zdrowotnych jest ważne. Etykiety na opakowania powinny zawierać Suplement Fakty o składnikach i ich wartość odżywczą i są zgodne z innymi wytycznymi FDA dotyczące suplementów diety.
• Dodatkowe informacje na opakowaniu, w jaki sposób działania produktu może udzielić informacji motywacyjny konsumentów, które pomogą klientowi podjąć świadomą decyzję nad produktów konkurenta.
• ulotki reklamowe wewnątrz opakowania może pomóc konsumentom w bardziej świadomy towaru oraz sposób korzystnie wpływa zdrowia konsumenta. To może budować wiarygodność i zaufanie. Te ulotki może być również wykorzystywane do wprowadzania innych produktów na linii produkcji.
• dodanie jednego lub więcej zdrowotne dotyczące produktów zdrowotnych może zwiększyć sprzedaż o 20%. To było zawarcie badania internetowego przeprowadzonego przez National Starch. Postrzeganie przez konsumentów był testowany przez wiodących marek chleba, barów żywieniowych i zbóż. Stwierdzono, że konsumenci zaczęli umieszczenie wyższą wartość tych produktów, gdy opakowanie zostało zmienione w celu uwzględnienia dodatkowych oświadczeń zdrowotnych, takich jak: "zwiększa spożycie błonnika w diecie", "promuje zdrowy układ trawienny", "pomaga kontrolować wzloty cukru we krwi" "zapewnia równowagę energii" i "zapewnia właściwości prebiotyczne".

Trendy Opakowania stale się zmieniają. Istnieje innowacji cały czas. Bycie na bieżąco z trendami i oznaczania opakowań swoich produktów daje przewagę konkurencyjną.