grsail.com

Jak używać maszyny do szycia Singer Merritt

Isaac Merritt Singer, chociaż nie był wynalazcą maszyny do szycia, ulepszenia, że ​​dokonane w swojej konstrukcji było tak ważne, że choć wiele miał patenty maszyn do szycia drogę przed nim, Singer maszyna do szycia firmy nadal sukcesem aż do dzisiaj. Jego sukces był zakorzeniony na praktyczność i łatwość obsługi urządzenia. W związku z tym, wiele osób przystosowane go do użytku domowego. Jeśli masz w domu i masz czas na praktykę, nauczenie się łatwo. Oto kroki, z pewnymi sugestiami, jak można korzystać z Merritt Singer maszyna do szycia Singer 2402 lub maszyny do szycia.

  • Przygotowanie maszyny do szycia. Pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić, to przygotować maszynę do szycia do użytku. Obejmuje to usunięcie wszystkich części, które mogą być usunięte i czyszczeniem. Upewnij się, że uwolnić maszyny do szycia z kłaczków, pyłów lub resztek nici. Ponadto, aby zapewnić, że będzie w stanie sprawnie obsługiwać maszyny, olej części, które są stale w ruchu podczas szycia. Włóż z powrotem wszystkie części, które zostały usunięte. Obrócić koło zamachowe, aby sprawdzić, czy maszyna do szycia pracuje prawidłowo.
  • Wstawianie nowej igły. Następną rzeczą, którą musisz zrobić, to umieścić nową igłę do maszyny do szycia. Aby to zrobić, należy poluzować śrubę zanim można włożyć igłę. Dokręcić śrubę po włożeniu nowej igły maszyny do szycia.
  • Nawijanie szpulki. Obróć kołem ręcznym do siebie, jednocześnie naciskając stopkę, aby unieść igłę w najwyższym położeniu. Obróć pokrętło napędu ręcznego w kierunku do siebie prawą rękę, aby go rozluźnić. Przechowywać pokrętło w miejscu, trzymając go w lewej ręce. Na trzpieniu szpuli umieścić szpulę nici przy tym, aby szczelina gwint ustalający jest umieszczony na prawo. Umieść uchwyt szpulki na trzpień szpulki, a następnie naciśnij go mocno szpulki nici. Aby przystąpić do nawijania, prowadzić nić na stanowisko prowadnika nici, a następnie otwórz górną pokrywę. Następnie prowadzi się wokół krążka napinającego szpula nawijarki i przez otwór w korpusie od wewnątrz na zewnątrz. Umieścić cewkę na trzpień i przesuwania nawijarki bębenka w prawo. Uruchomić maszynę, trzymając koniec nici. Zatrzymaj, gdy szpula jest pełna i odciąć nić łączącą. Teraz przesuń nawijacz w lewo i wyjmij szpulkę. Dokręć pokrętło koła ręką trzymając pokrętło.
  • Threading bębenek. Trzymaj szpulkę tak, że będziesz w stanie rozwinąć wątek. Wyciągnij wątek i umieścić go w karby obecnych w bębenku. Pobierz około czterech centymetrów wątku i wyciągnąć go ukośnie na szpuli. Teraz zamyka płyty przesuwnej w celu umożliwienia wątku rozciągają się do szczeliny znajdującej się pomiędzy płytką ściegową a płyty przesuwnej.
  • Nawlekania maszyny do szycia. Teraz znajdź trzpień szpulki, a następnie włożyć szpulkę z nicią na nim. Zabezpieczamy za pomocą uchwytu suwaka. W celu uwolnienia napięcia w wątku, podnieść stopkę. Obrócić koło zamachowe do siebie, aby podnieść nabierające dźwignię w najwyższym położeniu. Snap wątek do pierwszego prowadnika nici postu, a następnie do górnej prowadnicy nici. Połóż prawą dłoń na szpulki nici, a następnie umieścić wątek w napięciu igły nici. Przesuń go na metalowej płytce umieszczonej pomiędzy tarczami napięcia Lewą ręką. Następnie doprowadzić nitkę do cięgna. Załóż wątek w dźwigni podnoszenia i poprowadzi go przez igłę. Wyciągnąć co najmniej cztery cale nici przez oczko igły.
  • Dostosuj ustawienia. Teraz można ustawić i umieścić napięcia urządzenia do trzech lub czterech. Można to zrobić za pomocą pokrętła napięcia. Należy również być w stanie zobaczyć duże pokrętło z przodu maszyny do szycia, w którym można ustawić długość ściegu, które lubisz. Ponadto, po lewej stronie maszyny do szycia, powinieneś być w stanie zobaczyć kontroli, które wyznaczają szerokość ściegu. Kontrola znajdujące się z prawej strony maszyny do szycia jest przeznaczona do ustalania położenia igły.

Przed próbuje szyć ubrania przy użyciu maszyny do szycia, można spróbować najpierw poćwiczyć różne wzory ściegów z ściegów krzywek.