grsail.com

Jak uzyskać Zatrudniony Korzystanie LinkedIn

LinkedIn.com jest jednym z najszybciej rozwijających się narzędzi rekrutacyjnych aktualnie używanych przez łowców głów i profesjonalistów. Jeśli jesteś przyzwyczajony do sieci i korzystanie z działalności Meet-i-wita, można rozwinąć swoje sieci i swoją fachową nazwę, używając do LinkedIn. Jeśli nadal uporano się z tym, jak do sieci, a nawet, co to jest - to LinkedIn stanowi doskonałą bazę, na której można budować dla "offline" świata. Jeśli się zrozumiały w użyciu LinkedIn jako profesjonalne narzędzie zaawansowania, to Twoje szanse są wykładniczy.

Dlaczego warto korzystać z LinkedIn, aby zatrudniony?

Headhunters jest już w użyciu LinkedIn jako jednego z podstawowych narzędzi, aby pozyskać nowych talentów dla pracodawców. Właściciele firm i pracodawców stały się także świadomi, jak przydatna LinkedIn jest poszukiwanie utalentowanych specjalistów, aby wypełnić pozycje - wycinanie środku człowieka i większych kosztów reklamy. Ponad 130 tysięcy agentów rekrutacji, w tym przedstawiciele wszystkich firm z listy Fortune 500 korzysta LinkedIn, aby zaopatrywać swoich przyszłych pracowników i kontrahentów.

Specjaliści, którzy opracowali swoje profile LinkedIn i pracujemy nad ich raportu połączeń na której przynajmniej kontakt tygodniu albo od łowców głów lub pracodawców, którzy znaleźli ich w LinkedIn. Jest to doskonałe narzędzie do reklamowania swoich umiejętności w znacznie szerszego grona odbiorców, a także stwarza możliwości dla sieci się do firmy z wyboru. Jak można zapoznać się z LinkedIn zaczniesz sobie sprawę, jak ten serwis i Twoje połączenia mogą zapewnić osobiste wprowadzenie do właściwej osoby we właściwym czasie.

Jak LinkedIn działa?

Słyszałem o sześciu stopni separacji? LinkedIn działa na zasadzie, że można zaprosić kontakty do przyłączenia się na LinkedIn, można również uzyskać dostęp do swoich kontaktów i tak dalej i tak dalej. Po pierwsze, ten buduje członkostwo jako tempie błyskawicy (ponad 25 mln użytkowników obecnie). Po drugie, to tworzy ogromną liczbę ludzi, którzy potrafią profesjonalnie pomagać sobie nawzajem. LinkedIn jest profesjonalnym napędzane portal społecznościowy, więc nie ma pliki wideo z opiniami późno w nocy lub w rodzinne fotki - tylko profesjonaliści łączące się ze sobą.

Jak mogę zacząć korzystać z LinkedIn awansu zawodowego?

Podstawowym członków na LinkedIn.com jest bezpłatne. Trzeba tylko dołączyć i wypełnić swój profil. Jeśli poważnie myślisz o użyciu LinkedIn, aby zatrudniony, a następnie trochę czasu, aby skonfigurować swój profil prawidłowo, w tym samym próżno byś oferują swoje CV do środka rekrutacji.

Następnym krokiem jest rozpoczęcie podłączenia! LinkedIn działa interaktywne narzędzia, które mogą przesłać swoją książkę adresową z różnych programów pocztowych takich jak Outlook i internetowych programów pocztowych. Te narzędzia automatycznie zidentyfikować członków swojej książki adresowej, które są już członkami LinkedIn. Przejdź przez nie i starannie wybrać, które chcesz zaprosić, by stać się połączenie. Uwaga: Twoje połączenia będą widoczne dla pozostałych połączeń.

Możesz również ponownie ze starymi kolegami i współpracownikami za pomocą kolegi, ponownie podłącz i Kolega ponownie podłączyć narzędzi. Jest to świetny sposób, aby rozwinąć swoje połączenia i nigdy nie wiesz, kto może pracować w jakim potencjalnego pracodawcy. Profile z ponad 20 połączeń mają zwiększoną szansę na sukces.

WSKAZÓWKA: Nie wystarczy wprowadzić adres e-mail czyimś lub wizytówki do swojego menedżera kontaktów - sprawdzić, czy są one również na LinkedIn. Kilka minut miesięcznie może zapewnić ogromną sieć połączeń, które mogą uzyskać dostęp do profilu.

Jak można używać do LinkedIn, aby zatrudniony?

Oto kilka szybkich porad, jak zoptymalizować swoje szanse na rekrutowane przez LinkedIn. Są one istotne dla obu osób, które chcą awans zawodowy, Freelancing lub konsultingowych specjalistów i właścicieli firm, którzy chcą poszerzyć swój zasięg:

Krok 1

Nie siedź na swoim profilu - praca kolegów, byłych pracodawców, klientów i kontaktów zawodowych do zaleceń. Uwzględniając zalecenia na swoim profilu LinkedIn jest złoto w zakresie rekrutacji. Można również użyć swojego profilu LinkedIn jako centralne repozytorium zaleceń zamiast ponownie skontaktować się z sędziów po każdym ubiegać się o pracę. Biznes może również wykorzystać jako narzędzie do centralizacji ich referencje dla przyszłych klientów. Następnie można odnieść potencjalnych pracodawców do LinkedIn, aby zobaczyć zalecenia.

Krok 2

Użyj słów kluczowych, gdy przygotowujesz swój profil. Skorzystaj z wyszukiwarki optymalizacji tam, gdzie to możliwe, zapewniając jednocześnie Twój profil wygląda profesjonalnie. Na przykład, "analityk systemów zna oprogramowanie business intelligence" - pracy w coraz uwagę grupy docelowej. Jeśli prowadzisz blog zawodową lub promocyjnego, można podłączyć adres URL swojego bloga do swojego profilu LinkedIn. Znowu - słowa kluczowe - profesjonalne. Możesz również spersonalizować profil LinkedIn, dostosowując URL odzwierciedlać nazwę i upewnić umożliwić pełny profil być oglądane przez użytkowników publicznych. LinkedIn jest przyjacielem głównych wyszukiwarek - co daje szansę na wyższy zwrot z wyników wyszukiwania.

Krok 3

Możesz pobrać pasek narzędzi JobInsider z LinkedIn. Jeśli szukasz otwartych pozycji na wielu znanych miejscach pracy, a następnie na pasku narzędzi JobInsider daje śledząc. Gdy przeglądasz listę, JobInsider będą szukać swoich wewnętrznych połączeń w przyszłej spółki. Korzystanie z połączeń można uzyskać wewnątrz informacje, porady, a może nawet pomaga rekomendacji.

Etap 4

Dołącz do odpowiednich grup - możesz dołączyć zawodowych, absolwentów, przemysłu i absolwentów korporacyjne grupy wymienione na LinkedIn. Jest to świetny sposób, aby wykazywać swój profil i zwiększyć swoje połączenia. Możesz też tworzyć grupy - łącząc swoją główną sieć lubianych myślących specjalistów.

Etap 5

Ludzie mieli niesamowite wyniki od po prostu zadawania i odpowiadania na pytania za pomocą narzędzia Q & A na LinkedIn. Spróbuj na wiarygodności, a nie autopromocji.

Etap 6

Weź kilka milisekund, aby mieć oko na zawiadomieniach LinkedIn, które wchodzą w skrzynce odbiorczej. Jest to przydatne do oglądania wywiadu poufnych kto podłączenia do których i co przyjaciół, kolegów i byłych szefów robią. Wkrótce z wystarczająco dużej sieci można zacząć budować swoje połączenia w dobrym kierunku.

Krok 7

Istnieją również mega gra zwiększenie miejsc, takich jak www.toplinked.com. Oferując pomóc rozwinąć swoje połączenia wykładniczo tak długo, jak zgodzić się na kilka podstawowych warunków, takich jak nigdy nie spada zaproszenie do podłączenia do kogoś określoną przez strony. Pamiętaj, im więcej połączeń, tym lepsze możliwości awansu zawodowego i prawdopodobieństwo uzyskania zatrudnienia.

Krok 8

Poznaj swoje "statystyki sieciowe" w sekcji Ludzie z LinkedIn. To daje podsumowanie przemysłu Twoje połączenia są związane. Klikając na branżę zainteresowania, można wyświetlić połączenia i ile stopni separacji istnieją między wami a nimi. Twoje typowe połączenia jako bazy, można wprowadzić się do odpowiednich osób.

Krok 9

Możesz także wybrać, aby uaktualnić swoje konto do Premium w cenie. Ten oferuje dodatkowe funkcje dla rekrutacji na LinkedIn. Uwaga: jeśli downgrade później, stracisz wszystkie połączenia i profilu i trzeba zacząć od nowa.

Etap 10

Ostatnie słowo w sprawie profili - to nie tylko o to, kto aktualnie pracuje i co aktualnie robi. Każdorazowe zaktualizować swój profil z byłym pracodawcą lub kwalifikacji, LinkedIn automatycznie wyszuka innych ludzi, którzy pracowali i udał się do zajęć w tym samym okresie czasu. Twoja historia starożytna może otworzyć drzwi do wymarzonej pracy jutrzejszym!

Jason Kay zaleca, aby dowiedzieć się więcej na strategie poszukiwania pracy JobGoRound.com. Przeprowadzenie wyszukać płyt pracy online, przeczytaj opinie klientów profesjonalnych usług pisania CV i odkryć najlepsze metody dystrybucji CV na JobGoRound.com.