grsail.com

Jak uzyskać umarzania zadłużenia kart kredytowych

Jak uzyskać umarzania zadłużenia kart kredytowych

Ludzie korzystają z karty kredytowej z wielu powodów: aby radzić sobie w sytuacjach awaryjnych, aby zapłacić za potrzeby, gdy gotówka jest krótki, aby specjalne zakupów jednorazowych, żyć ponad stan niezależnie od przyczyny. Pomimo tych wszystkich różnych motywacji, jedna rzecz wielu użytkowników kart kredytowych mają wspólnego, jest trochę długu stresogennych. Jeśli szukasz jakiegoś zwolnienia z długu i niepokoju i złych kredytów, które mogą pochodzić z nim, oto kilka rzeczy, które warto wypróbować. Używałem kilku z tych technik i poczuć się lepiej dla niego.

  1. Płatności salda. Dobra, to wskazówka spada do kategorii "łatwiej powiedzieć niż zrobić." Szanse są, jeśli jesteś na celowniku karty kredytowej i używane kredyt na początek, ulga nie będzie po Twojej myśli w postaci dużego wypłat bilansowy w najbliższym czasie. Ale spójrz na swój dług bardziej uważnie. Sprawdź, czy masz karty balans jeden mały, że można mieścić się opłacać w miesiąc lub dwa (nawet jeśli to boli trochę). Spróbuj. Nie tylko wyczyszczenie bilans łagodzenia stresu zadłużenia z tej karty, ale będzie to uwolnienie kapitału, aby usunąć niektóre z innych długów, też. To coś w rodzaju efektu domina. Plus, saldo karty wolna może pomóc podnieść wynik ol 'kredytowej (jeśli nie zamknąć je raz są one zerowane).
  2. Negocjować z wystawcą karty lepszych stawek lub zwolnień z opłat, itp Większość ekspertów pieniądze można usłyszeć te dni są wielkimi zwolennikami dłużników, jak nam się na telefon i prosi kart kredytowych wyciąć nam trochę luzu. Nie miałem zbyt dużo sukcesów z tej metody, ale ja tylko próbowałem go raz. Znam kilka osób, które nie pochodzą z jakiejś wielkiej ulgi poprzez negocjacje. Co masz na negocjowaniu, można zapytać? To może być cokolwiek: odstąpienie od późnego opłatą jednego miesiąca, zaniechanie nadmiernie limitu opłaty stałe, niższe miesięczne płatności, niższe stopy procentowe. O to poprosi, może po prostu zdobyć. To nie dlatego, że firmy obsługujące karty muszą dbać o ciebie (tak, tak ...) Ale jeśli tak, kruszony z długiem, że nie można nic płacić, firma karta będzie rozstrzygać na coś raczej niż nic. Istnieje również zagrożenie "wziąć moje gdzie indziej", też. Więc go wypróbować i zobaczyć co się dzieje. Zwolnienie może być na drodze od źródła swojej sobie długu!
  3. Przenieść saldo do jednego z innych kart. W niektórych przypadkach, przeniesienie zadłużenia kredytowego z jednej karty na inny już masz może wydawać się okradanie Piotra, by zapłacić Pawłowi. Ale są chwile, kiedy może to działać na swoją korzyść. Na przykład, jeśli masz jedną kartę z niskim oprocentowaniu, dlaczego nie zrobić przelewu z wyższej karty i dostać się ulgę? Jeśli jesteś zbyt limitu na jedną kartę, może transfer jest dobrym sposobem, aby pozbyć się tych nieprzyjemnych ponad-limitu opłat przez wyłączenie części nad-limit salda na karcie z jakimś wolnego miejsca. Oczywiście, przed dokonaniem transferu, sprawdź co obowiązywać opłaty i ceny, lub może skończyć się podjęciem mniej niż jako ruch.
  4. Znajdź nową kartę z lepszych warunkach. Mam sporo zadłużenia karty kredytowej, ale to nie przeszkadza firmom kart kredytowych z próby na moją firmę. W kilku przypadkach ten ostatni rok, udało się ich próby. Znalazłem karty z świętej trójcy kategoriach: niskie APRs wprowadzenie (pod warunkiem, że płacą na czas co miesiąc), bez opłaty rocznej, a nie opłatę na saldo transferów. Wziąłem te karty się o ich ofert, przeniesienie moje dwie największe (i najdłużej) salda karty. To ogromna różnica w tym, jak dużo zapłacić miesięcznie. A teraz mam dwie karty wolna równowagi, który pomaga mam kredytów.
  5. Ułóż plan zarządzania długiem przez agencję doradztwa. I nie były używane zarządzania długiem, ale wszystko czytam mówi mi, nie jest to pierwsza rzecz, aby spróbować podczas poszukiwania redukcji zadłużenia. W rzeczywistości, przy upadłości, może być ostatnią rzeczą, aby spróbować i może mieć negatywny wpływ na historii kredytowej. Doradcy dłużne są specjaliści, którzy pomagają ludziom wyjść z zadłużenia. Znalezienie dobrego jedną wymaga wiele badań (sprawdź listę Better Business Bureau, sprawdzić, czy są one akredytowane, itp) Po znalezieniu dobrego doradcę, może ona sugerować, plan zarządzania długiem, w którym ich negocjowania terminów płatności oraz stawki z wierzycieli, a następnie zapłacić wierzycielom poprzez rozproszenie dopłaty można uczynić je co miesiąc. To może działać na korzyść, jeśli się opłat odstąpić i więcej czasu na zapłacenie długów itd Ale, jak już wspomniałem, może mieć zły wpływ na historię kredytową, a jeśli próbował przez niewskazane agencji, to może skończyć się kosztowało dużo pieniędzy (wiele agencji, dobre i złe, pobierają opłaty.). Więc uważaj nabywcy, jeśli chodzi o plany zarządzania długiem.

Jeśli pójdziesz do łóżka martwić się o swoje zadłużenia karty kredytowej, dobrze, chill out, dla jednego, bo wszyscy, że stres nie jest zdrowe. Ale po odpocząć, dostać aktywnie próbując wiele różnych technik, aby uzyskać redukcję zadłużenia. Przejmując kontrolę zadłużenia karty kredytowej jest często pierwszym krokiem do upewniając się, że zadłużenie na karcie kredytowej nie ma kontroli nad wami.

Szybkie porady:

  • Poznaj swoje salda i oprocentowania: Jeśli nie wiesz, co tak naprawdę jest twój dług, to będzie trudno z niej wyjść.
  • Nie bój się negocjować z firmami kart o pomoc lub przeniesienie salda na karty z lepszymi warunkami.