grsail.com

Jak uzyskać oferty Cruise w porcie

Coraz więcej ludzi odkrywa, że ​​mogą one uzyskać oferty wycieczkowe w dniu rozpoczyna się rejs, i zaraz na samym porcie. Wskocz na tej modą i dowiedzieć się, w jaki sposób możesz uzyskać oferty wycieczkowych w porcie:

  1. Rezerwacji, że jesteś zadowolony z. Dobrze, że jesteś nastawionych na swoje szanse na podjęcie punktacji lepsze pokoje w lepszych cenach w ostatniej chwili, jest jeszcze możliwość, że nie będzie nabyć pokój chcesz. Po tym wszystkim, jest wiele osób, które biorą tego rodzaju przypadek. Dlatego w miarę możliwości, należy zarezerwować pokój, że będziesz szczęśliwy, że przez cały czas trwania rejsu, a jeśli nie dostać lepszą ofertę, to za to dodatkowy bonus.
  2. Idź do portu początku. To bardzo ważne, że masz przewagę i przybyć do portu przed innych ludzi zrobić. W ten sposób, że będziesz jednym z pierwszych, aby zdobyć ulepszenia pokój jeśli są dostępne. Aby to zrobić, możesz zarezerwować pokój hotelowy prawo pobliżu portu co najmniej dzień przed rozpoczęciem rejsu. Albo, można przyjechać w tym samym dniu, ale należy wziąć własny transport do portu, a nie iść z autobusu wycieczkowego-delegowany.
  3. Przynieś karty kredytowej. Bądź przygotowany z kart kredytowych i gotówki, więc można szybko pobrać wszystkie dostępne oferty wycieczkowe. Nie ma nic bardziej irytującego niż konieczności przepuścić szansę na dużą tylko dlatego, że zapomniał wziąć ze sobą karty kredytowe z tobą.
  4. Wiem, gdzie zapytać. Unikaj wspólnej tendencji w kolejce, gdzie wszyscy się dzieje. Upewnij się, że specjalnie zapytać, gdzie można zapisać się na oferty wycieczkowe. To dlatego, że jest to możliwe, aby zapytać, czy są jakieś dostępne oferty w prawo w kasie zameldowania, niektóre linie rejs może mieć swoje aukcje na biurku przełożonego. Chodzi o to, należy wiedzieć, gdzie się udać.
  5. Upewnij się, że jesteś na liście oczekujących. Gdyby nie było dostępne oferty, kiedy zapytał w porcie, upewnij się, że znak cię w swoim liście oczekujących. W ten sposób, że będziesz jednym z pierwszych, które należy uwzględnić, jeżeli możliwość otwiera. A być zachęcani przez fakt, że wiele takich możliwości zrobienia otworzyć. To dlatego, że wielu innych klientów mogło odwołana w ostatniej chwili, i kilka innych klientów z lepszych pokoi niż mogłeś strzelił aktualizacji na własną rękę.
  6. Zapytaj po pokład. Po pokład statku, nie sądzę, że są szanse na. Porozmawiaj z Purser i niech wie, o zainteresowanie nabyciem wyższy standard pokoju. Jest jeszcze możliwość, że gość zarezerwowane w dobrej sali nie pojawi się, w tym przypadku, że będziesz w stanie zdobyć ten pokój na dużo, dużo niższej cenie.

Nie masz go! Są to kroki należy podjąć, jeśli chcesz dostać oferty wycieczkowe w porcie. Pamiętaj, że kluczem do tego jest zatrzymanie i wiedząc z kim rozmawiać! Powodzenia, i nadzieję, że to pomogło Ci się.