grsail.com

Jak uzyskać nieograniczone połączenia na długich dystansach

Dalekobieżnych połączeń można podzielić na dwie kategorie: połączeń międzypaństwowych (połączenia, które łączą ludzi w różnych krajach) oraz połączeń międzynarodowych (połączenia, które łączą ludzi w różnych krajach). Oto kilka prostych wskazówek, w jaki sposób możesz uzyskać nieograniczone połączenia na dużą odległość.

  • . Bezpośredni Long Distance Phone usługi wybierania tej funkcji zwykle; jeśli nie, porozmawiać z usług telefonicznych. Określić, że chcesz, aby nieograniczony połączeń międzymiastowych. Zanim zadzwonisz, wiem prefiks międzynarodowy telefonicznej, kod kraju i numer kierunkowy telefonu z którego dzwonisz. Prefiks międzynarodowy powołanie jest zestaw cyfr (jak 00), która daje sygnał, że robicie kod międzynarodowej. Po tym, wybrać kod kraju, który jest unikalny dla tego kraju (Indie ma kod kraju 91). Następnie wybrać numer kierunkowy, i wreszcie, numer telefonu. Możesz uzyskać listę kodów z tej witryny w kropla.com.
  • Przewoźnicy telefonów. Usługi telefoniczne, które są obecnie za pomocą, może służyć jako długi przewoźnika na odległość. Wystarczy tylko zapłacić dodatkową kwotę w celu, aby nieograniczone połączenia na dużą odległość. Należy pamiętać, że koszty różnią się w różnych przewoźników telefonów, więc wybrać ten, który jest w rozsądnej cenie dla Ciebie. Odwiedź saveonphone.com na liście.
  • Prepaid. Zalety stosowania Prepaid długie karty na odległość jest to, że nie trzeba podpisywać umowy, będzie wykonywać tanie połączenia i będziesz mieć kontrolę nad tym, ile płacisz. Można również użyć karty telefonicznej wszędzie tam, gdzie jest telefon. Wystarczy porysować folii z tyłu, aby uzyskać kod dostępu, a następnie postępuj zgodnie z prostymi instrukcjami, aby można było dokonać długie rozmowy na odległość. Upewnij się, że kupujesz kartę na nieograniczone rozmowy, choć. Niektóre karty przedpłacone mają limit przypisany do nich.
  • Wirtualne karty telefoniczne wirtualny wizytówką jest podobna do karty prepaid telefonu.; jednak rzeczywista karta nie jest używana, ale kod PIN (Personal Identification Number) jest podana. Aby korzystać z wirtualnej karty telefonicznej, wybierz numer dostępowy w swoim kraju. Następnie wpisz numer PIN, a wreszcie wybrać numer, z którego dzwonisz. Budowy w dial-abroad.org ma przykłady wirtualnych kart telefonicznych i kart telefonicznych.
  • Międzynarodowy oddzwaniania. Rejestracja do serwisu telefonicznego daje możliwość dzwonić ludzi tak, że będą one oddzwonimy. Aby skorzystać z tej usługi, wybierz numer dostępowy i rozłączyć się po jednym pierścieniu. Po tym, obsługa poinformuje osobę, z którą nazwie, że chcesz go, aby oddzwoni. W przypadku niektórych usług, możesz zmienić swój numer wywołania zwrotnego, tak, aby dotrzeć do ciebie, nawet jeśli zmieniły się telefony. Sprawdź uwtcallback.com spróbować to.
  • Internet wzywa. Internet jest przydatna nie tylko jako środek do zapewnienia informacji i rozrywki, ale także komunikację dalekobieżnych. Nawiązywanie połączeń internetowych, które osiągają długie telefonów międzymiastowych jest tak proste, jak będzie na stronie internetowej, rejestracji i pobierania program za darmo. Możesz wykonywać bezpłatne połączenia z niektórymi programami. Skype i Lingo kilka przykładów z usług online, które zapewniają połączenia internetowe.

Dalekobieżnych połączeń sprawiają łączenia się z ludźmi łatwiej. Pobierz usługi, które zapewniają Państwu nieograniczone połączenia, dzięki czemu można dotrzeć do ludzi przez cały czas, bez względu na to, jak daleko mogą one być. Rozejrzyj się i zapytać tych ufasz zaleceń.