grsail.com

Jak uzyskać gier wideo dzwonki

Jeśli nie ma w grę wideo, które naprawdę lubisz i chciałbyś mieć piosenkę lub inny utwór z tej gry gry na swój telefon komórkowy, to można łatwo zrobić! Wystarczy wykonać następujące proste kroki, a będziesz na drodze do posiadania własnej gry wideo dzwonek na swój telefon komórkowy w żadnym momencie.

  1. Po pierwsze, wybrać utwór, który chcesz mieć jako nowy film gra tematyce dzwonka.
  2. Sprawdź u operatora telefonii komórkowej, albo na stronie internetowej lub przez telefon, aby upewnić się, że dzwonek gra wideo wybraniu jest dostępny.
  3. Jak w przypadku wielu dostawców telefonów komórkowych, nie będziesz często znaleźć więcej niż jeden dźwięk dzwonka z tej samej piosenki. Pamiętaj, aby słuchać ich wszystkich, aby wybrać ten, który najbardziej lubisz.
  4. Po wybraniu gry wideo dzwonek lubisz najbardziej, naciśnij przycisk Pobierz. W większości przypadków, wiadomość tekstowa zostanie wysłana do telefonu, potwierdzający, że chcesz kupić żądany dźwięk dzwonka, gier. Wybierz "Tak", jeśli jesteś pewien, że to jest dzwonek, który chcesz. Pamiętaj, aby mieć gotowe karty kredytowej, jeśli szukasz na dzwonki od usługodawcy internetowego, ponieważ nie zawsze rachunek bezpośrednio do telefonu komórkowego; wielu z nich zażądać, aby zapłacić z góry.
  5. Gdy nadeszła wiadomość SMS za pośrednictwem telefonu, otwórz go i postępuj zgodnie ze wskazówkami, że firma telefon komórkowy zapewnia zainstalować nowy dzwonek.
  6. Gdy dzwonek gier pomyślnie zainstalowana na telefonie komórkowym, przejdź do ustawień w telefonie i wybrać ustawienia dźwięku. Podgląd dzwonek gier wideo i upewnij się, że nie było problemu z pobraniem.
  7. Jeśli jesteś zadowolony z brzmienia nowego dzwonka do gier, a następnie wybrać "dzwonka" ustawienie i ustawić utwór jako dzwonek nowego.

Z wielu firm telefonii komórkowej, masz również możliwość ustawienia różnych dzwonków do gry na różnych osób. Jeśli wolisz, aby nowy dzwonek do gier grać tylko dla wybranych osób, a następnie przejść do swoich kontaktów i wybrać osobę po imieniu. Jeśli firma komórka daje możliwość, wybierz przycisk "przypisać dzwonek" i wybrać piosenkę, którą chcesz usłyszeć, gdy dana osoba dzwoni.