grsail.com

Jak uzyskać Dzieci żyć zdrowego stylu życia

Jak uzyskać Dzieci żyć zdrowego stylu życia
Zachęcanie dzieci dobrze zjeść dobrego zdrowia.

Wielu rodziców i opiekunów zastanawiam się, jak dostać się dzieci do życia zdrowego stylu życia. Zgodnie z sugestiami wymienione tutaj pomoże rodzicom i nauczycielom dać dzieciom podstawową wiedzę potrzebną do dokonywania właściwych wyborów dotyczących stylu życia, jak dorosłych sprawach.

Dawać dobry przykład Yourself

Dzieci uczą się o wiele więcej od tego, co robisz, niż to, co mówisz, więc jeśli chcesz je mieć dobrych nawyków zdrowotnych, należy przeanalizować własne stylu życia pierwszy. Jeśli widzą Państwo dbając o siebie, szanse są większe, że będą one naśladownictwa się.

Jak uzyskać Dzieci żyć zdrowego stylu życia: Porady Śledź

Jeść zrównoważonej diety

Oferta dla dzieci żywności z wszystkich czterech grup żywności regularnie:

  • Owoce i warzywa
  • Mleko i produkty mleczne
  • Ziarna
  • Mięso i Alternatywy

Na dorosłych w gospodarstwie domowym ustawić dźwięk, jak reszta rodziny zjada. Jeśli jeść dużo fast foodów, dzieci będą tworzyć podobne decyzje, kiedy mają możliwość decydowania, co chcą jeść.

Pij więcej wody

Jest dobrze nawodniony jest kluczowym składnikiem do zachowania zdrowia. Regularne picie wody pomaga smarowanie stawów organizmu i utrzymuje nerki pracują prawidłowo. Jeśli czekać, aż czujesz pragnienie, aby wypić drinka, jesteś we wczesnych stadiach odwodnienia.

Dzieci powinny nauczyć się pić wody z każdym posiłkiem i między posiłkami, jak również. Ponownie, są bardziej skłonni do naśladowania tego przykładu, jeśli widzą, ty robisz to samo.

Mleko i soki są również dobrym wyborem na pobyt dobrze nawilżona przez cały dzień. Unikaj napojów kofeinę splecione, ponieważ powodują one organizm, aby wypłukać więcej płynów. Owoce i warzywa zawierają również wodę, w tym tych produktów w diecie na bieżąco pomoże Ci pozostać dobrze nawilżona też.

Włącz się regularnie

Obejmują regularne ćwiczenia jako część stylu życia, aby zachować zdrowie. Podpisanie dzieci się dla sportu jest to świetny sposób, aby ich zaangażowanie, ale może nie być najlepszym wyborem dla wszystkich młodych ludzi. Jeśli rozbudujesz swoją ideę ćwiczeń celu uwzględnienia działalności rodzinnych, takich jak jazda na rowerze, spacery, lub ogrodnictwie, łatwiej będzie dla całej rodziny, aby poćwiczyć.

Dlaczego nie zrobić punkt pójście do parku i grać w piłkę nożną, piłkę nożną, lub złapać w rodzinie? Otrzymasz korzyści z ćwiczeń, a także spędzać czas razem.

Nie palę

Jeśli dzieci nie widzą Cię korzystanie z produktów tytoniowych, są mniej prawdopodobne, aby zacząć się. Porozmawiaj ze swoimi dziećmi od chwili są bardzo młode o dobrych wyborów, czy palić. Pamiętaj, aby zastanowić się, jak palenie jest przedstawiana w mediach i porozmawiać o tym, jak ten zwyczaj bywa przedstawiana jako sposób wyglądać cool. W sytuacji, gdy jesteś palaczem, porozmawiać z dziećmi o tym, co się zacząć i dlaczego nadal to robić. Jeśli trudno jest zamknąć i trudno, tak jak wielu ludzi, to jest to ważna informacja, że ​​zasługuje na wspólne z nich dobrze.

Użyj alkohol w umiarkowanych ilościach

Część o zdrowy styl życia sprawia, odpowiedzialnych wyborów dotyczących spożywania alkoholu. Powiedz dzieciom, że jeśli zdecydują, że chcą pić, gdy są starsze, które powinny to robić z umiarem. Edukować ich o ryzyku związanym ze spożyciem alkoholu w nadmiarze, w tym:

  • zwiększone ryzyko atakowane lub seksualnie
  • Ryzyko zatrucia alkoholem
  • Konsekwencje związane z czym zjechał do DUI / DWI (jazda pod wpływem / jazdy po pijanemu)

Jeśli zastanawiasz się, jak dostać się dzieci do życia zdrowego stylu życia, odpowiedź jest, aby dawać dobry przykład dla nich do naśladowania. Jeśli podjąć kroki, aby dbać o zdrowie prawidłowo, dzieci są bardziej prawdopodobne, aby pójść w twoje ślady.