grsail.com

Jak uzdrowić blistrze krwi

Wszyscy mieliśmy je co najmniej raz w życiu! Pęcherze krwi zazwyczaj wynikają po długim biegu, coraz palcami ściągnięty ciężkim przedmiotem, lub na skutek odmrożeń i małych wybuchów. Pamiętaj ostatni raz nie nosić skarpetki, trwał kilometrów, a oops; tam jest! Większość pęcherze wyleczą się same, jeśli zostawić je w spokoju, ale jeśli chcesz, aby przyspieszyć proces gojenia, czytaj dalej. Widzisz pęcherze krwi, gdy naczynia krwionośne pod skórą są uszkodzone, ale krew jest zawieszone inside.Here na jak leczyć blister krwi.

  1. Możesz spróbować zimny kompres lub moczyć je w soli Epsom, oba działają, aby zmniejszyć obrzęk blistrze.
  2. Pop to! Za pomocą cienkiej nici bawełniane do szycia przez blister. Martwy naskórek będzie trzymać się ciała.
  3. Z pęcherzami na stopach można spróbować ich podnoszenia. Prop je na kilku poduszkach.
  4. Istnieją również specjalne podkładki blister dostępne. Skóra blistrze muszą zostać przeniesione, a następnie umieścić na podkładce.
  5. Jeśli blister dzieje się na języku, maść nazywa Abreva ma być stosowane na obszarze zagrożonym. Denavir lub Zevirax również działa, ale trzeba się do lekarza, aby zatwierdzić je dla Ciebie. Witamina C działa przeżuwalne ich magii najlepiej na tych pęcherzy. Więcej bólu czujesz, szybciej blister uleczy.
  6. Ręka blister jest znacznie łatwiejsze do wyleczenia. Tylko pamiętaj, aby oczyścić go wodą z mydłem. Tarcie alkoholu metylowego na blistrze jest również dobre, ale bardzo bolesne. Ale pamiętaj, aby nie używać kremów ręcznych i nawilżające, ponieważ będą one zmiękczają skórę i sprawiają, że gorzej. Nie trzeć z pumeksem lub loofahs albo. Pamiętaj, że blister było spowodowane ciężką tarcie na ręce i otarcia to coś szorstkiego nie będzie działać.
  7. Niektórzy mówią, że prace moczu, więc jeśli nie uważasz, że to dziwne i obrzydliwe, to mniej bolesne metody tarcie alternatywą.

Pęcherze krwi może być również spowodowane przez trujący bluszcz. To może wpłynąć na i tak już otwarty blister lub spowodować jedna wydarzy. Pęcherze są naturalne reakcje alergiczne organizmu. Ale nigdy nie złamać pęcherze, ponieważ może to doprowadzić do zakażenia krwi. Najlepiej udać się do lekarza w tym czasie. Jeśli pokrycie go, sterylny opatrunek zmieniać często, aby uniknąć ryzyka infekcji, ale pamiętaj, że powietrze jest rzeczywiście potrzebne, aby leczyć rany.

Opakowanie farmaceutyczne zwykle używa blister lub clamshell opakowań. Clamshells z tworzywa sztucznego są takie same. Formowanie termiczne tworzyw sztucznych jest używany do tacki z tworzyw sztucznych do pakowania tych produktów. Pakiet detalicznego stosując świeżą lub folią metalową uszczelkę do utrzymywania produktów, takich jak kapsułki i stołów na arkuszu kart. Duże firmy zazwyczaj nie opakowanie umowne na tych, którzy chcą różnorodne opakowania odbywa się w jednym miejscu. Mogą to zrobić opakowanie, rozciągliwej workującej części i komponentów, wiolonczela opakowania, opakowania RFID, zgrzewanie, termoformowanie, i etykietowania, m.in. kurczyć.